Tvorba produktových textov

Zvýšte svoje konverzie s kvalitnými produktovými textami.

Prečo sú produktové texty potrebné?


Mnoho eshopov podceňuje silu produktových popisov. Kvalitný popis poskytne kupujúcim všetky potrebné informácie o produkte a dokáže tiež neraz presvedčiť zákazníkov, ktorí pri kúpe váhajú. Popisy vám okrem toho prinesú cennú organickú návštevnosť z vyhľadávačov.

Časté chyby

Vačšina online obchodov opakuje tú istú chybu. Produktové texty kopírujú priamo zo stránky výrobcu alebo od svojich konkurentov. To sa nepáči väčšine online vyhľadávačov , hlavne Googlu. Obsah, ktorý je kópiou iného obsahu, často penalizujú, a tak môžete ľahko stratiť svoje miesto vo výsledkoch vyhľadávania. Všetky naše texty sú plne prispôsobené pre vyhľadávače a poskytujú zákazníkom všetky informácie, ktoré potrebuje, aby sa rozhodol produkt kúpiť. Takisto používame jazyk, ktorý sa zákazníkom páči. Jednoducho povedané, píšeme texty, ktoré predávajú.

Kvalitné texty prinášajú výsledky

Vďaka našim skúsenostiam v oblasti ecommerce marketingu sme vytvorili postup písania kvalitných produktových textov, ktorý zaručuje výborné výsledky. Najprv si spolu s klientom definujeme osobnosť ideálneho zákazníka, ktorého by mal produkt osloviť. Tento krok je základom všetkých marketingových aktivít. Popis produktu musí obsahovať informácie, ktoré tohto ideálneho zákazníka zaujmú. Okrem toho je dôležité prispôsobiť jazyk a tón textu a používať kľúčové slová, ktoré zákazník hľadá pomocou vyhľadávačov, napríklad pomocou Googlu.

Zaujala vás naša práca?

Naša misia je poskytovať kvalitné a efektívne marketingové služby,
ktoré vám pomôžu rásť nielen v ecommerce.Kontaktujte nás