Tvorba produktových textov

Zvýšte počet konverzií s kvalitnými produktovými textami.

Prečo sú produktové texty potrebné?


Mnoho e-shopov podceňuje silu produktových popisov. Kvalitný popis poskytne kupujúcim všetky potrebné informácie a neraz dokáže tiež presvedčiť zákazníkov, ktorí pri kúpe váhajú. Popisy vám okrem toho prinesú cennú organickú návštevnosť z vyhľadávačov.

tvorba-produktovych-textov

Takto nie

Časté chyby

Väčšina online obchodov opakuje tú istú chybu. Produktové texty kopírujú priamo zo stránky výrobcu alebo od svojich konkurentov. To sa ale nepáči väčšine online vyhľadávačov, penalizuje to hlavne najpoužívanejší Google. Ľahko sa môže stať, že stratíte svoje pozície vo výsledkoch vyhľadávania. Tvoríme texty, ktoré sú plne prispôsobené pre vyhľadávače a poskytujú zákazníkom všetky informácie potrebné pri rozhodovaní o kúpe produktu. Takisto používame jazyk, ktorý sa zákazníkom páči. Jednoducho povedané, naše texty predávajú.

Časté chyby

Takto áno

Kvalitné texty prinášajú výsledky

Vďaka našim skúsenostiam v oblasti e-commerce marketingu sme vytvorili postup písania kvalitných produktových textov, ktorý zaručuje výborné výsledky. Najprv si spolu s klientom definujeme osobnosť ideálneho zákazníka, ktorého by mal produkt osloviť. Tento krok je základom všetkých marketingových aktivít. Popis produktu musí obsahovať informácie, ktoré daného ideálneho zákazníka zaujmú. Okrem toho je dôležité prispôsobiť jazyk a tón textu a používať kľúčové slová, ktoré zákazník hľadá pomocou vyhľadávačov, napríklad Googlu.

Kvalitné texty prinášajú výsledky

Zaujala vás naša práca?

Naša misia je poskytovať kvalitné a efektívne marketingové služby,
ktoré vám pomôžu rásť nielen v e-commerce. Pustite sa do toho s nami.Kontaktujte nás