Si typ človeka ktorý chce, vidí a vie? Chce tvoriť, vidí predstavu a vie ako ju pretaviť do reality. Pridaj sa do nášho tímu, a podieľaj sa na tvorbe pekných a praktických dizajnov pre weby, e-shopy, kampane na sociálnych sieťach či bannery. Pozícia je vhodná pre skúsenejších grafických dizajnérov, ktorí sú doma aj v online marketingu a svete e-commerce.

Náplň tvojej práce

  • Príprava grafických výstupov pre online a offline (bannery, sociálne siete, newsletter, DTP, web…)
  • Dizajn vizuálnych konceptov pre sociálne siete.
  • Dizajn e-shopov a webstránok s dôrazom na UX a UI.
  • Komunikácia s web developermi a feedback pri realizácii dizajnov.
  • Skúsenosti s tvorbou jednoduchých videí a animácií je veľkou výhodou.
  • Správa pridelených Facebook, Instagram a LinkedIn profilov, úlohy spojené s grafickým dizajnom.
  • Správa reklamných kampaní na sociálnych sieťach na základnej úrovni – kontrola, úprava a nasadzovanie.
  • Pomoc pri tvorbe obsahu pre web / finalizácia obsahu na WordPress, práca s Elementor.

Čo od teba očakávame?

  • Minimálne 2-ročné skúsenosti s prácou v agentúre alebo na podobnej pozícii je must.
  • Práca s grafickými programami Photoshop, Illustrator, InDesign.
  • Samostatnosť a spoľahlivosť.
  • Základy html, css. (Vieš čo to je a ako to funguje)
  • Skúsenosti s tvorbou webového dizajnu a reklamných formátov pre sociálne siete.
  • Skúsenosti so správou sociálnych sietí (aj záujem sa cení).
  • Vysoké pracovné nasadenie a chuť učiť sa nové veci.
  • Komunikácia a spolupráca v rámci tímu. (Bez toho to nebude fungovať.)
  • Otvorenosť, ústretovosť, proaktívny prístup, orientácia na detail.
  • Schopnosť prijímať a dávať konštruktívny feedback.
  • Zodpovednosť za zverené projekty a dodržiavanie deadlin-ov.
  • Záujem o dlhodobé stabilné pracovné miesto s možnosťou kariérneho rastu. (Ak sa chceš len niečo naučiť, a potom odísť, neodporúčame ti hlásiť sa na túto pozíciu.)
  • Pozitívny a lojálny prístup k práci, kolegom a klientom.
  • Práca inhouse v kancelárii.

Prečo pracovať s nami?

  • Príjemný mladý kolektív v ktorom je vždy veselo.
  • Platenú dovolenku aj pri živnosti.
  • Flexibilný pracovný čas 7-19
  • Krásny kancel v historickej budove v Starom meste.
  • Možnosť bezplatnej účasti na našich školeniach.
  • Bike & eco friendly office.
  • Veľa dobrej kávy, nekonečnú selekciu čajov a kopec snackov.
  • Waffle Friday. 🤩🧇🤩
  • Vianočné odmeny a odmeny za vybrané dokončené projekty.
  • Zľavy na e-shope www.trenujeme.sk.
  • Spolupráca formou živnosti + platená dovolenka 24 dní.

Na akých projektoch budeš pracovať?

Naši klienti sú rôznorodí, vďaka čomu sa nemusíš obávať stereotypu. Pracovať budeš na zadaniach pre veľké i malé e-shopy, softvérové aplikácie, nadnárodnú spoločnosť v segmente IT, vinárstvo či kliniku. Kopec roboty máme aj na vlastných projektoch. Prevádzkujeme vlastnú e-commerce platformu na prenájom Midasto, vlastný e-shop s cyklistickými doplnkami a niekoľko internetových magazínov.

A čo za to?

Od 1100 – 1700 €  (prípadne podľa tvojich skúseností).
Svoje portfólio a CV pošli e-mailom na info@madviso.com a v krátkom čase ťa budeme kontaktovať.

Kto sme?

Sme fullservisová marketingová agentúra so sídlom v Bratislave na známej adrese Leškova 8. Poskytujeme marketingové služby, vytvárame e-shopy na mieru či na prenájom. Máme vlastnú e-commerce platformu Midasto, ktorú neustále zdokonaľujeme. Určite si sadneme ak máš rád/rada šport a hľadáš príjemné pracovné prostredie v malom kolektíve s rodinnou atmosférou kde získaš veľa skúseností a budeš dôležitým členom/členkou tímu. Našimi klientami sú veľké i malé firmy, e-shopy a kopec práce máme na vlastných projektoch. Keď bude čas, radi updatneme aj túto našu webku, to nám ale musíš prísť na pomoc.