Optimalizácia pre vyhľadávače

Získajte návštevnosť zdarma vďaka vyhľadávačom. Online marketingová stratégia bude so správne realizovaným SEO (optimalizácie pre vyhľadávače) efektívnejšia a prinesie vás lepšie výsledky.

Zlepšenie organických výsledkov vyhľadávania v Google môže znamenať obrovský posun pre váš biznis. Môžete získať viac návštevníkov a nových potenciálnych zákazníkov. V rámci našej SEO prípadovej štúdie pre klienta Lulubee si môžete pozrieť výrazné zvýšenie predaja a aj návštevnosti o viac ako 1400 %. Ak niekto vyhľadáva v Googli konkrétny produkt alebo službu, kliká na odkazy, ktoré sa nachádzajú na prvej stránke vo výsledkoch vyhľadávania. Každá online marketingová stratégia je efektívnejšía ak webstránka je optimalizovaná pre vyhľadávač.

SEO služby, ktoré poskytujeme

  • SEO konzultácia
  • SEO audit
  • SEO správa webu
  • Linkbuilding
  • SEO – optimalizácia pre vyhľadávače
  • AMP optimalizácia
  • SEO youtube videa

Pomôžeme vám optimalizovať vašu stránku pre online vyhľadávače, vďaka čomu sa bude vaša pozícia vo výsledkoch stále zlepšovať. SEO (optimalizácia pre vyhľadávače) je veľmi dôležitou súčasťou dlhodobej online stratégie. Rozsah tejto stratégie závisí od našej vzájomnej dohody, dostupného rozpočtu, zdrojov a cieľov, ktoré má stratégia dosiahnuť. SEO sa realizuje dlhodobo a ideálne je spolupracovať 6 mesiacov až 2 roky, aby sme pre vás dokázali zabezpešiť zvýšenie predaja.

Predtým, než začneme s optimalizáciou, väčšinou uskutočníme audit vašej webovej stránky a analýzu kľúčových slov. Následne navrhneme stratégiu a vyberieme vhodné SEO služby. Vieme pre vás pripraviť aj analýzu konkurencie a toho čo robí v rámci SEO a PR online. Na základe zistených výsledkov pre vás navrhneme SEO stratégiu. Väčšinou sa najprv sústredíme na technické aspekty stránky a potom prejdeme k jej obsahu, či zabezpečíme efektívny linkbuilding.

Ako začať so SEO?

Optimalizácia pre vyhľadávače pomôže zvýšiť organickú návštevnosť svojho webu, stačí dodržať základné postupy. V našom blogu o SEO vám poradíme, ako na správnu analýzu kľúčových slov, vhodné meta a ideálne URL. Dozviete sa aj o tom, čo obnáša získavanie spätných odkazov z externých stránok a ako s ním začať.


BLOG

Ako to bude prebiehať?


Dohodneme si prvú konzultáciu na pochopenie vašich potrieb a definovanie cieľov

Prvotná konzultácia je mimoriadne dôležitá, pretože vďaka nej bližšie spoznáme vás a vašu spoločnosť a rovnako vy sa zoznámite s nami. Na základe tohto stretnutia dokážeme vytvoriť cenovú ponuku a navrhnúť marketingovú stratégiu, vďaka ktorej dosiahneme vami určené ciele.

Zaujala vás naša práca?

Naša misia je poskytovať kvalitné a efektívne marketingové služby,
ktoré vám pomôžu rásť nielen v ecommerce.Kontaktujte nás