Konzultácie a poradenstvo pre sociálne siete

Poradíme vám ako spravovať sociálne siete Facebook, Instagram a LinkedIn. Táto služba je vhodná pre firmy, tímy a jednotlivcov. Pomôžeme vám nastaviť procesy a efektívnu komunikáciu na vašu cieľovú skupinu.

Máte svojho stratéga a tím, ktorý dokáže aplikovať stratégiu do reality s vysokou návratnosťou investícii, no zároveň by sa vám zišiel nestranný pohľad odborníka alebo nezaujatý pohľad na vami realizované aktivity? Radi vám pomôžeme. Máme viac ako 8 rokov skúseností v sociálnych médiách a radi vám pomôžeme s akýmkoľvek problémom, ktorému aktuálne čelíte. Za sebou máme niekoľko veľmi úspešných e-commerce príbehov a sme pripravení pomôcť online marketingovým agentúram, PR agentúram, online biznisom a startupom.

Okrem toho máme verejne dostupné marketingové školenia. Naučíte sa ako vyťažiť čo najviac zo sociálnych médií, robiť komunikácii na úrovni a dosahovať lepšie výsledky. Dokážeme pre vás nastaviť komunikáciu online, zlepšiť proces, vyhodnocovať to čo robíte a viesť vašich zamestnancov a vytvoriť vaše nové oddelenie pre sociálne siete vo vašej firme.

Zaujala vás naša práca?

Naša misia je poskytovať kvalitné a efektívne marketingové služby,
ktoré vám pomôžu rásť nielen v e-commerce. Chcete konzultáciu alebo
školenie na mieru?Kontaktujte nás