Náš príbeh

Madviso bolo založené s cieľom pomáhať firmám k vyšším ziskom. Našim klientom poskytujeme technické riešenia s nádväznosťou na online marketingové stratégie, s vysokou návratnosťou investícií.

Agentúru Madviso sme rozbehli na jeseň 2016, keď sme sa presťahovali do nových kancelárii v Bratislave. Madviso je online marketingová agentúra so slovenskými aj medzinárodnými klientmi. Sme orientovaní najmä na ecommerce klientov, teda internetové obchody, ale s našou marketingovou stratégiou dokážeme pomôcť každému klientovi s rastom podnikania na internete alebo získať vyššie príjmy z marketingových investícií. Marketing je komplikovaný a my sme tu na to, aby sme vám pomohli.

Pred založením spoločnosti

Zakladateľ Karol Voltemár sa ponoril do IT a online ešte pred rokom 2002, kedy začal prednášať v rámci vývoja webových stránok a dizajnu s využitím nástrojov Adobe a Microsoft. Potom ako špecialista na voľnej nohe alebo na plný úväzok pracoval ako konzultant pre IT a webové projekty. Vďaka tomu sa dostal hlbšie do problematiky web developmentu a online marketingu. Pracoval na niekoľkých veľkých a medzinárodných projektoch a tiež ako SEO a online marketingový konzultant na úrovni seniorov / expertov, ktorí ponúkajú služby pre klientov malých a stredných podnikov. Po tom, ako si splnil svoj celožitovný sen – prejsť okolo sveta na bicykli známy aj ako projekt „World Bike Travel,“ založil vlastnú online marketingovú agentúru Madviso.
(Nie iba) marketingová agentúra

Hlavný tím Madvisa bol vytvorený okolo ľudí z online marketingovej a poradenskej spoločnosti Karol Voltemára, ktorá bol na trhu od roku 2010. Ako SEO a online marketingový špecialista bol obmedzený vlastným časom, preto sa rozhodol založiť firmu, s ktorou môže pomáhať viacerým malým a stredným podnikom. Jedným z hlavných pilierov spoločnosti je tím softvérových vývojárov. Okrem tvorby webstránok a aplikácií na mieru sa venujeme vývoju eshopov na mieru Madvishop a ecommerce platformy na prenájom Midasto. Madviso ponúka stabilné riešenia pre online projekty. Vďaka tomu vieme zaručiť stabilnú platformu s rýchlou podporou, a teda sme schopný poskytnúť lepší výsledok nášho marketingového úsilia.
Prvý rok Madviso

Počas prvého roka existencie spoločnosti sa nám podarilo dosiahnuť takmer štvrťmiliónový obrat. Za to vďačíme skvelému tímu profesionálov, ktorých v Madviso máme. Pomohli sme už viac ako 25 klientom. Naše služby vyhľadávajú najmä stredný a väčší podnikatelia, no s radosťou prijímame výzvy aj od startupov. Radi vám pomôžeme s expanziou na zahraničné trhy, obsahovou stratégiou, SEO, dizajnom a tvorbou webstránky či eshopu podľa vašich predstáv. Realizujeme aj vzdelávanie prostredníctvom odborných prednášok a workshopov. Naše cenné skúsenosti z praxe odovzdávame mladším kolegom, prostredníctvom (platených) stáží.

Staňte sa aj vy súčasťou Madviso

Sme slobodná firma a do práce chodíme s radosťou. Za úspechom nestojí jednotlivec, ale tím, a preto si zakladáme na vzájomnej dôvere a férovosti.Voľné pozície