Náš príbeh

Madviso bolo založené s cieľom pomáhať firmám k vyšším ziskom. Našim klientom poskytujeme technické riešenia s nadväznosťou na online marketingové stratégie, s vysokou návratnosťou investícií.

Agentúru Madviso sme rozbehli po presťahovaní sa do nových priestorov v priebehu jesene 2016. Madviso je online marketingová agentúra so slovenskými aj medzinárodnými klientmi. Sme orientovaní najmä na ecommerce klientov, teda internetové obchody. V raste podnikania na internete, či zisku vyšších príjmov z marketingových investícií však vieme pomôcť každému klientovi. A to vďaka našej marketingovej stratégii. Pretože, i keď je marketing komplikovaný, my sme tu na to, aby sme vám pomohli.

Pred založením spoločnosti

Zakladateľ Karol Voltemár sa ponoril do IT a online ešte pred rokom 2002, kedy začal prednášať v rámci vývoja webových stránok a dizajnu s využitím nástrojov Adobe a Microsoft. Najskôr pracoval ako špecialista na voľnej nohe a zároveň pôsobil ako konzultant pre IT a webové projekty. Vďaka tomu sa dostal hlbšie do problematiky web developmentu a online marketingu. Pracoval na niekoľkých veľkých a medzinárodných projektoch a tiež ako SEO a online marketingový konzultant na úrovni seniorov / expertov ponúkajúcich služby pre klientov malých a stredných podnikov. Hneď ako si splnil svoj celoživotný sen – prejsť okolo sveta na bicykli – známy aj ako projekt „World Bike Travel,“ založil vlastnú online marketingovú agentúru Madviso.
(Nie iba) marketingová agentúra

Hlavný tím Madviso bol vytvorený zo skupiny ľudí z online marketingovej a poradenskej spoločnosti Karol Voltemára, ktorá bol na trhu od roku 2010. Keďže ako SEO a online marketingový špecialista bol obmedzený vlastným časom, založil firmu pomáhajúcu viacerým malým a stredným podnikom. Jedným z hlavných pilierov spoločnosti je tím softvérových vývojárov. Venujeme sa tvorbe web stránok a aplikácií na mieru, aj vývoju eshopov na mieru Madvishop a ecommerce platformy na prenájom Midasto. Madviso ponúka stabilné riešenia pre online projekty so zárukou stabilnej platformy s rýchlou podporou a schopnosťou lepšieho výsledku nášho marketingového úsilia.
Prvý rok Madviso

Počas prvého roka existencie spoločnosti sa nám podarilo dosiahnuť takmer štvrťmiliónový obrat. Za to vďačíme skvelému tímu profesionálov, ktorých v Madviso máme. Pomohli sme už viac ako 25 klientom. Naše služby vyhľadávajú najmä strední a väčší podnikatelia, s radosťou však prijímame výzvy aj od startupov. Radi vám pomôžeme s expanziou na zahraničné trhy, obsahovou stratégiou, SEO, dizajnom a tvorbou web stránky či eshopu podľa vašich predstáv. Realizujeme aj vzdelávanie prostredníctvom odborných prednášok a workshopov. Naše cenné skúsenosti z praxe odovzdávame mladším kolegom, prostredníctvom (platených) stáží.

Staňte sa aj vy súčasťou Madviso

Sme slobodná firma a do práce chodíme s radosťou. Za úspechom nestojí jednotlivec, ale tím, a preto si zakladáme na vzájomnej dôvere a férovosti.Voľné pozície