Náš príbeh

Madviso bolo založené s cieľom pomáhať firmám dosiahnuť väčšie obraty. Našim klientom poskytujeme technické riešenia s nadväznosťou na online marketingové stratégie a s vysokou návratnosťou investícií.

Na slovenský trh sme vstúpili na jeseň roku 2016. Profilujeme sa ako mladá progresívne mysliaca online marketingová agentúra, ktorej cieľom je ponúknuť komplexné služby, od vývoja webových stránok a e-shopov až po efektívnu marketingovú stratégiu za rozumnú cenu, a to všetko pod jednou strechou. Vízia nášho podnikania je poskytovať malým, stredným a veľkým firmám v regióne CEE kvalitné online služby, ktoré im pomôžu rásť. Orientujeme sa najmä na e-commerce segment, teda na internetové obchody. Každému klientovi však dokážeme pomôcť pri podnikaní na internete alebo získať väčšie príjmy z marketingových investícií. Naše marketingové stratégie fungujú – sme tu preto, aby sme vám pomohli.

 

Pred založením spoločnosti

Zakladateľ agentúry Madviso, Karol Woltemár, pracoval v IT a online segmente ešte pred rokom 2002, kedy začal takisto prednášať o vývoji webových stránok a dizajne s využitím nástrojov Adobe a Microsoft. Najskôr pôsobil ako špecialista na voľnej nohe a zároveň ako konzultant pre IT a webové projekty. Vďaka tomu sa dostal hlbšie do problematiky web developmentu a online marketingu. Venoval sa niekoľkým veľkým a medzinárodným projektom. Pracoval tiež ako SEO a online marketingový konzultant na úrovni seniorov/expertov ponúkajúcich služby pre klientov malých a stredných podnikov. Medzitým si stihol splniť svoj celoživotný sen – podniknúť cestu okolo sveta na bicykli, pričom jeho výprava sa preslávila ako projekt „World Bike Travel“. Hneď nato založil vlastnú online marketingovú agentúru Madviso.
(Ne)obyčajná marketingová agentúra

Hlavný tím Madviso sa vytvoril okolo skupiny ľudí z online marketingovej a poradenskej spoločnosti Karola Voltemára, ktorá bola na trhu od roku 2010. Keďže Karol bol jediným SEO a online marketingovým špecialistom v tíme a dopyty potenciálnych klientov neustále pribúdali, založil firmu, ktorá by dokázala pomáhať malým a stredným podnikom na komplexnej úrovni. Jedným z hlavných pilierov spoločnosti je tím softvérových vývojárov. Venuje sa tvorbe webových stránok, aplikácií na mieru, vývoju e-shopov na mieru Madvishop a e-commerce platformy na prenájom Midasto. Madviso vytvára spoľahlivé riešenia pre online projekty a ponúka stabilnú platformu s rýchlou podporou a lepšie výsledky vďaka marketingovému úsiliu.
Prvý rok Madviso

Počas prvého roka existencie sa nám podarilo dosiahnuť takmer štvrťmiliónový obrat. Vďačíme za to skvelému tímu profesionálov, ktorých v Madviso máme. Počas tohto obdobia sme pomohli už viac ako 25 klientom. S radosťou prijímame výzvy aj od startupov. Radi vám pomôžeme s expanziou na zahraničné trhy, obsahovou stratégiou, so SEO, s dizajnom a tvorbou webovej stránky či e-shopu podľa vašich predstáv. Realizujeme aj vzdelávanie pomocou odborných prednášok a workshopov. Naše cenné skúsenosti z praxe odovzdávame mladším kolegom prostredníctvom študentských stáží

Staňte sa aj vy súčasťou Madviso

Sme slobodná firma a do práce chodíme s radosťou. Za úspechom nestojí jednotlivec, ale tím, a preto si zakladáme na vzájomnej dôvere a férovosti.Voľné pozície