Náš príbeh

Madviso bolo založené s cieľom pomáhať firmám k väčším obratom. Našim klientom poskytujeme technické riešenia s nadväznosťou na online marketingové stratégie a s vysokou návratnosťou investícií.

Jeseň, rok 2016, na slovenský trh prichádza mladá progresívne mysliaca online marketingová agentúra, ktorej cieľom je poskytovať komplexné služby od vývoja webstránok a e-shopov až po efektívnu marketingovú stratégiu za rozumnú cenu, všetko pod jednou strechou. Vízia nášho podnikania je ponúkať malým, stredným a veľkým firmám v regióne CEE kvalitné online služby, ktoré pomáhajú rásť. Orientujeme sa najmä na e-commerce segment, teda internetové obchody. Pri podnikaní na internete alebo k zisku väčších príjmov z marketingových investícií však dokážeme pomôcť každému klientovi. Naše marketingové stratégie fungujú a sme tu preto, aby sme vám pomohli.

Pred založením spoločnosti

Zakladateľ Karol Voltemár pracoval v IT a online ešte pred rokom 2002, kedy začal tiež prednášať o vývoji webových stránok a dizajne s využitím nástrojov Adobe a Microsoft. Najskôr pôsobil ako špecialista na voľnej nohe a zároveň ako konzultant pre IT a webové projekty. Vďaka tomu sa dostal hlbšie do problematiky web developmentu a online marketingu. Venoval sa niekoľkým veľkým a medzinárodným projektom. Pracoval tiež ako SEO a online marketingový konzultant na úrovni seniorov/expertov ponúkajúcich služby pre klientov malých a stredných podnikov. Hneď, ako si splnil svoj celoživotný sen – prejsť okolo sveta na bicykli – známy aj ako projekt „World Bike Travel,“ založil vlastnú online marketingovú agentúru Madviso
(Nie iba) marketingová agentúra

Hlavný tím Madviso bol vytvorený okolo skupiny ľudí z online marketingovej a poradenskej spoločnosti Karola Voltemára, ktorá bola na trhu od roku 2010. Keďže ako SEO a online marketingový špecialista bol obmedzený vlastným časom, založil firmu ktorá pomáha viacerým malým a stredným podnikom. Jedným z hlavných pilierov spoločnosti je tím softvérových vývojárov. Venuje sa tvorbe webstránok, aplikácií na mieru, vývoju e-shopov na mieru Madvishop a e-commerce platformy na prenájom Midasto. Madviso vytvára stabilné riešenia pre online projekty. Ponúka stabilnú platformu s rýchlou podporou a lepšieho výsledky vďaka marketingovému úsiliu.
Prvý rok Madviso

Počas prvého roka existencie sa nám podarilo dosiahnuť takmer štvrťmiliónový obrat. Vďačíme za to skvelému tímu profesionálov, ktorých v Madviso máme. Počas tohto obdobia sme pomohli už viac ako 25 klientom. S radosťou prijímame výzvy aj od startupov. Radi vám pomôžeme s expanziou na zahraničné trhy, obsahovou stratégiou, SEO, dizajnom a tvorbou webstránky či e-shopu podľa vašich predstáv. Realizujeme aj vzdelávanie prostredníctvom odborných prednášok a workshopov. Naše cenné skúsenosti z praxe odovzdávame mladším kolegom, prostredníctvom (platených) stáží.

Staňte sa aj vy súčasťou Madviso

Sme slobodná firma a do práce chodíme s radosťou. Za úspechom nestojí jednotlivec, ale tím, a preto si zakladáme na vzájomnej dôvere a férovosti.Voľné pozície