Moje skúsenosti

Po štúdiu žurnalistiky v Nitre som začala pracovať ako reportérka pre regionálne noviny. Netrvalo to dlho a v roku 2008 som sa pridala k časopisu ASB venovanému architektúre, rozvoju a podnikaniu. Bola to cenná skúsenosť, pretože mapovali významné problémy priemyslu počas hospodárskej krízy. Vďaka túžbe zlepšiť svoje zručnosti som sa však presunula do PR agentúry Kharisma, kde som pracovala ako account manažérka. Bola som zodpovedná za komunikačné stratégie, monitorovanie médií a vzťahy s novinármi. Pomohlo mi to lepšie pochopiť PR z pohľadu klienta.

Napriek všetkým týmto pracovným pozíciam som vždy bola srdcom žurnalistka. Počas posledných štyroch rokov som zdieľala príbehy a správy o architektúre, stavebníctve, dizajne, móde a hotelovom priemysle s čitateľmi časopisov SaB, TTB, Top Fashion a Top hotelierstvo, ako aj s návštevníkmi týchto webových stránok.

Ako vám môžem pomôcť zvýšiť predaj?

Som vášnivá copywriterka, ktorá zodpovedá za vaše blogy a webové texty. Všetko, čo vytvorím pre vašu cieľovú skupinu, je typ obsahu, ktorý nie je zameraný len na SEO, ale je aj inšpiratívny, užitočný a zábavný pre čitateľa.