We are using older version of Android browser. For showing page correctly please install Google Chrome. Thanks. Team Madviso.

Barbora Ilić

Content Manager

Moje skúsenosti

Píšem už od detstva, ale profesionálne som sa dostala k marketingu v roku 2009, keď som sa stala študentkou marketingovej komunikácie. Odvtedy pracujem ako online marketér a zaoberam sa najmä obsahovým marketingom.

Počas posledných 7 rokov som pracovala v študentskej organizácii AIESEC ako marketingový manažér, zorganizovala som najväčší veľtrh pracovných príležitostí pre študentov a absolventov vysokých škôl na Slovensku – Národné dni kariéry 2013, spolupracovala so spoločnosťou Google na CSR projekte, riadila marketingovú komunikáciu pre foodpandu na Slovensku a v Česku, a tiež pracovala na marketingových a obsahových stratégiách pre iné startupy. Moje články boli uvedené na globálnych blogových stránkach, ako sú Lifehack a Lifehacker, kde si ich prečítali tisíce čitateľov.

Ako vám môžem pomôcť zvýšiť predaj?

Som zodpovedná za texty na webe, obsahové plány pre vaše blogy, kontrolu kvality a SEO. Verím, že spolu môžeme zaradiť vaše webové stránky vo vyhľadávačoch vyššie, a teda zvýšiť organickú návštevnosť vášho webu.

Chcete s nami spolupracovať?

Prečo spolupracovať s nami?

Záleží nám na vašom úspechu a zisku. Našou kľúčovou hodnotou je transparentnosť, s ktorou sme pripravení poskytnúť klientom výnimočné výsledky.