We are using older version of Android browser. For showing page correctly please install Google Chrome. Thanks. Team Madviso.

Henrieta Vagner

Social Media & Marketing Manager

Moje skúsenosti

Moja špecializácia v oblasti médií, komunikácie a marketingu sa začala rozvíjať počas vysokoškolského štúdia. Som vizuálne orientovaná, teda som sa zameriavala najmä na fotografiu, ktorá je stále moja veľká vášeň. No aj napriek tomu som skončila v online marketingu. Je to veľmi progresívna oblasť, ktorá si vyžaduje komplexné vedomosti a neustále napredovanie, čo je koniec koncov aj najväčšia výzva marketingu. Na mojej súčasnej pozícii junior account manažéra som zodpovedná za plynulú a úspešnú realizáciu kampaní. Mám tiež skúsenosti ako manažérka sociálnych médií, copywriterka, obsahová manažérka a v neposlednom rade fotografka. Verím, že úspech nemôže prísť bez obetí, že nič nie je nemožné a že každý deň je nová príležitosť vynaložiť úsilie.

Ako vám môžem pomôcť zvýšiť predaj?

Výkonnostný marketing je transparentný a štatistiky vás neoklamú. Ak jedna časť tohto stroja nefunguje, všetko padá. V tomto procese nie je nikto viac alebo menej dôležitý. Tímová práca je kľúčová a ja sa snažím vytvoriť pridanú hodnotu pre vaše podnikanie tým, že spolu s vami uskutočním efektívne kampane, ktoré povedú k zvýšenému predaju.

Chcete s nami spolupracovať?

Prečo spolupracovať s nami?

Záleží nám na vašom úspechu a zisku. Našou kľúčovou hodnotou je transparentnosť, s ktorou sme pripravení poskytnúť klientom výnimočné výsledky.