Moje skúsenosti

Okolo roku 2000 som sa začal venovať softvéru Adobe a Microsoft a webu. Začal som pracovať ako lektor pre spomenuté programy, animácie a vývoj webových aplikácií. Po niekoľkých rokoch som sa stal dizajnérom pre UI a UX, a tiež front-end developerom so skúsenosťami z niekoľkých projektov a začínajúcich firiem až do roku 2008. V tom istom roku som presedlal na online marketing, kde som využil svoje technické zázemie ako konzultant pre web a SEO.

Svoju vlastnú spoločnosť som začal budovať v roku 2011. Už od začiatku sme chceli ponúkať kvalitné služby, ktoré dokážu klientom reálne pomôcť. Dnes je naša spoločnosť schopná priniesť skvelé výsledky za férové ceny pre každý ecommerce biznis, ktorý sa chce dostať v priebehu niekoľkých rokov z nuly k miliónom. Návratnosť investícií pri našich marketingových službách aktuálne dosahuje až 1000 %. V súčasnosti ponúkame služby online marketingu pod spoločnosťou Madviso, ecommerce platformu Midasto.

Ako vám môžem pomôcť zvýšiť predaj?

V rámci tímu Madviso pracujem na SEO, stratégiách a riadení projektov. Môžem vám dodať stratégie s 500 % až 1000 % návratnosťou investícií z elektronického obchodu.