Tvorba blogov

Tvoríme blogy, ktoré prilákajú nových používateľov na vašu stránku, zabavia, poučia a pomáhajú budovať vzťah s vašou značkou.

Ako to funguje?


Naše služby zahŕňajú stratégie online marketingu, vytváranie obsahu, optimalizáciu a reklamu. Plán obsahového marketingu a samotný obsah začíname tvoriť až po tom, ako vyhodnotíme výsledky analýzy. Dbáme na to, aby boli naše blogy zaujímavé pre čitateľov a optimalizované pre online vyhľadávače.

tvorba-blogov

1. Prieskum témy

Ešte pred tým, ako sa pustíme do samotného kreatívneho procesu, dôkladne preskúmame tematiku. Či už predávate železobetónové dosky, alebo detské hrkálky, v téme sa rýchlo zorientujeme.

2. Kreatívny proces

V našom tíme nájdete žurnalistov, blogerov a copywriterov, ktorí využívajú svoju kreativitu s cieľom toho najlepšieho výsledku pre vás a vaše podnikanie.

3. Dizajn

Písaný obsah je dôležitý, no taktiež aj dizajn. Tvoríme profesionálne naformátované a optimalizované články, ktoré obsahujú autorské fotografie vo vysokej kvalite alebo originálne ilustrácie či obrazové materiály z dostupných zdrojov.

4. Optimalizácia

Blogové príspevky by mali byť jednoduché na pochopenie a zároveň optimalizované pre vyhľadávače. Všetky blogy z našej dielne spĺňajú najnovšie známe SEO princípy.

5. Marketing

Obsah spropagujeme, aby zasiahol čo možno najväčšie množstvo čitateľov. Venujeme množstvo času a energie, aby vytvorený obsah prispel k naplneniu vašich marketingových cieľov.

Zaujala vás naša práca?

Našou misiou je poskytovať kvalitné a efektívne marketingové služby, ktoré vám pomôžu rásť nielen v oblasti e-commerce. Pustite sa do toho s nami.Kontaktujte nás