Tvorba blogov

Náš tím copywriterov pre vás vytvorí blogy, ktoré zaujmú vašich čitateľov.

Ako to funguje?


Naše služby zahŕňajú stratégie online marketingu, vytváranie obsahu, optimalizáciu a reklamu. Plán obsahového marketingu a samotný obsah začíname tvoriť až po tom, ako vyhodnotíme výsledky analýzy. Dbáme na to, aby boli naše blogy optimalizované pre čitateľov a pre online vyhľadávače.

1. Prieskum témy

Témy sú najprv určené v obsahovom pláne. No ešte predtým, ako sa pustíme do samotného kreatívneho procesu, pustíme sa do dôkladného prieskumu danej tematiky.

2. Kreatívny proces

V našom tíme nájdete žurnalistov, blogerov a copywriterov, ktorí využívajú svoju kreativitu s cieľom toho najlepšieho výsledku pre vás.

3. Dizajn

Ľudia sú najmä vizuálni. Písaný obsah je dôležitý, taktiež aj dizajn. Tvoríme profesionálne naformátované články, ktoré obsahujú fotografie vo vysokej kvalite alebo originálne ilustrácie.

4. Optimalizácia

Blogové príspevky by mali byť jednoduché na pochopenie a zároveň optimalizované pre vyhľadávače. Uistíme sa, že spĺňajú najnovšie známe SEO princípy.

5. Marketing

Obsah spropagujeme, aby zasiahol čo možno najväčšie množstvo čitateľov. Venujeme množstvo času a energie, aby vytvorený obsah prispel k naplneniu vašich marketingových cieľov.

Zaujala vás naša práca?

Naša misia je poskytovať kvalitné a efektívne marketingové služby,
ktoré vám pomôžu rásť nielen v e-commerce. Pustite sa do toho s nami.Kontaktujte nás