Naštartujte svoj startup správnym smerom

Efektívne marketingové stratégie pre rast vášho biznisu


Každý startup potrebuje efektívy marketing. Nezáleží pri tom, v ktorej fáze sa aktuálne nachádzate. Začínajúci podnikatelia potrebujú najmä otestovať svoj produkt na trhu a získať prvých zákazníkov. Obmedzené zdroje však volajú po efektívnych riešeniach. Situácia sa nezmení ani po vstupe investora, ktorý chce vidieť priaznivé ROI a rastúci biznis. Mnohé startupy majú skutočne zaujímavý produkt a potenciál, no často zhoria pri vysokých nákladoch a nedostatočných výsledkoch. V rámci našej agentúry sa sami riadime princípmi Lean Startup.

marketing-pre-sturtupy
Startup s investorom

Máte za sebou seed round alebo sériu A či B? Pomôžeme vám dlhodobo zlepšiť ROI a vyrásť. Pre startupy ponúkame širokú ponuku marketingových služieb či web development. S online marketingom máme viac ako 10 rokov skúseností a vieme pomôcť e-commerce startupom, SaaS, B2C, ale aj B2B spoločnostiam.

Viac trhov? Žiaden problém!

Pre väčšinu startupov je náš slovenský trh jednoducho primalý. Náš tím pozostáva z marketérov so skúsenosťami zo zahraničných trhov, ako aj z prekladateľov do rôznych svetových jazykov. Váš web lokalizujeme pre príslušné trhy, pripravíme pre vás stratégiu a upravíme komunikáciu a ponuku vzhľadom na konkrétnu krajinu. Výkonnosť a efektivitu kampaní vyhodnocujeme a upravujeme pre jednotlivé trhy individuálne.

Štartovací balíček zdarma

Rozbiehate biznis, potrebujete sa zorientovať na trhu a nájsť optimálny marketingový mix? Začnite s našou konzultáciou zdarma. Pripravili sme pre vás základný balíček služieb, ktorý vám darujeme. K ničomu vás nezaväzuje. Je to taký náš príspevok do spoločnosti a do odvážnych myšlienok. Balík obsahuje:

  • Úvodná konzultácia (stanovenie KPI a cieľovej skupiny).
  • Základná analýza súčasnej situácie v rozsahu 1 A4.
  • Základná stratégia v rozsahu 1 A4.
  • Nastavenie Facebook Business alebo Google Ads.
  • Drag and drop page design.
  • Základné nastavenie Google Analytics.
  • Zľavnené vstupné na eventy organizované agentúrou Madviso.
balicek

Kontaktujte nás a získajte náš štartovací balíček pre startupy zdarma.

Ako to bude prebiehať?


Úvodná konzultácia zdarma

Spoločné stretnutie nám pomôže vzájomne sa spoznať a pochopiť výzvy, ktorým aktuálne čelíte vo svojom biznise.

Vypracovanie zadania a rozpočtu

Na základne spoločných stretnutí vám vytvoríme ponuku s odhadovaným rozpočtom. Ponuku, aj rozpočet upravíme podľa vašich pripomienok.

Vytvorenie a zavedenie marketingovej stratégie

Na základe vašich KPIs a cieľov pripravíme marketingovú stratégiu. Jej úspešnosť vyhodnocujeme v pravidelných intervaloch. Takto dokážeme zabezpečiť efektivitu, rast vašej spoločnosti a vysokú návratnosť investícii.

Pravidelný reporting aktivít a výsledkov

Veríme, že základom dobrej spolupráce je vzájomná dôvera. Pravidelne vám budeme podávať reporting našich aktivít a výsledkov.

Zaujala vás naša práca?

Naša misia je poskytovať kvalitné a efektívne marketingové služby,
ktoré vám pomôžu rásť nielen v e-commerce.Kontaktujte nás