Videoprodukcia od A po Z

Hľadáte efektívny spôsob ako zviditeľniť vaše podnikanie a posilniť postavenie vaše značky? Video patrí k najsilnejším a najefektívnejším formátom obsahu. Vytvoríme pre vás videá na špičkovej úrovni od návrhu až po výsledok.

Náš profesionálny tím je tu na to, aby do detailu splnil aj tie najnáročnejšie požiadavky klienta v oblasti videoprodukcie. Videoreklama má štvornásobne väčší virálny dosah oproti fotografiám, tak prečo takúto príležitosť nevyužiť aj pre váš biznis? Sledujeme trendy a inovatívne postupy práce, ktoré sa snažíme aplikovať aj do našich videí, aby sme dokonalý vizuálny zážitok. Ponúkame vám full servis v oblasti videoprodukcie. Zastrešíme produkciu, výber lokácie, komparz, réžiu, strih, postprodukciu a audioprodukciu až po finálne video. Okrem tvorby pre vás zabezpečíme nasadenie kampane na zvolené kanály ako je YouTube, Facebook, Instagram alebo iný mediálny priestor.

video-produkcia

Vyprodukujeme pre vás


Firemné video

Prezentujte vašu spoločnosť najefektívnejším spôsobom. Krátke video poskytne maximum informácií o vašej firme.

Produktové video

Vďaka produktovému videu motivujete vašich potenciálnych zákazníkov ku kúpe. Pri nakupovaní online tak nebudú mať žiadne pochybnosti o tom, ako produkt vyzerá.

Eventové video

Organizujete športový, firemný event, konferenciu či kultúrne podujatie? Zachytíme pre vás tie najsilnejšie momenty v prezentačnom eventovom videu.

Animácie (jednoduché, 3D)

Máte nápad, ale neviete ako ho zobraziť? Odpoveďou je animácia. Vytvoríme pre vás jednoduchú či 3D animáciu na prezentáciu služieb alebo produktov.

TV reklamný spot

Reklamný spot je krátky formát, kde sa v čase od 5 – 30 sekúnd prezentuje to najpodstatnejšie. Radi pre vás pripravíme profesionálny reklamný TV spot podľa vašich požiadaviek.

Web video

Potrebujete video na váš web? Takéto video má svoje špecifiká, ako sú vhodná veľkosť, rozlíšenie, dĺžka. Pomôžeme vám s jeho tvorbou, ako aj implementáciou na vašu webovú stránku či e-shop.

Letecké zábery z drona

Zábery z vtáčej perspektívy dodajú videu nevídaný rozmer. Pre kreatívne potreby videoprodukcie pre vás zabezpečíme dronové zábery akéhokoľvek terénu.

Videoreklama (YouTube)

Hľadáte efektívny spôsob, ako odprezentovať reklamnú kampaň? Videoreklama na YouTube má niekoľkonásobne vyšší zásah. Zabezpečíme pre vás všetko od výroby až po nasadenie.

Instagram Stories videá

Krátke video umiestnené do Instagram Stories predstavuje efektívny model prezentácie aktuálnej reklamnej kampane či noviniek vo vašom e-shope alebo na webe.

Videoklipy

Či ste hudobník, spevák, kapela, alebo začínajúci umelec, potrebujete videoklip na vysokej úrovni. Zverte sa do rúk profesionálov.

Videobook

Interiérový alebo exteriérový videobook pre vás zhotovíme pre akékoľvek potreby.

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu s kalkuláciou služieb.

Ako to celé bude prebiehať?


Stretnutie

Dohodneme si prvé stretnutie, na ktorom si preberieme vaše požiadavky pre ľahšie definovanie cieľov pri tvorbe finálneho videa alebo kampane.

Scenár

Vypracujeme pre vás scenár na mieru podľa vašich požiadaviek, ktorý s vami budeme priebežne konzultovať.

Príprava Videa

Po schválení prejdeme k samotnej príprave videa. To znamená výber lokácií, techniky, vybavenie povolení (ak to bude potrebné) a komparzu.

Natáčanie

Začíname s natáčaním, ktorého môžete byť súčasťou aj vy, podľa vopred dohodnutého a schváleného scenára.

Strih

Po natáčaní začíname s prvým strihom surového záznamu, ktorý vám na osobnom stretnutí prezentujeme a spoločne dolaďujeme nedostatky, aby finálne video vyzeralo presne podľa vašich predstáv.

Postprodukcia

Po finálnom strihu nasleduje postprodukcia – color grading, animácie, titulky, ktoré doplníme podľa vopred schváleného scenára a sound dizajn. A nakoniec odovzdanie finálneho videa a zabezpečenie jeho propagácie a nasadenia online.

Aký by mal byť výsledok?


zvýšenie povedomia o značke,

zvýšenie organického a virálneho dosahu,

zvýšenie návštevnosti a počtu zákazníkov e-shopu alebo webu

prezentácia služieb či produktov,

spojenie produktu alebo služby s reálnym ľuďmi,

oznámenie noviniek, správ, nápadov a nových kampaní,

upevňovanie vzťahu medzi zákazníkom a e-shopom/webovou stránkou,

Aký by mal byť výsledok?

Zaujala vás naša práca?

Našou misiou je poskytovať kvalitné a efektívne marketingové služby, ktoré vám pomôžu rásť nielen v oblasti e-commerce. Pustite sa do toho s nami.Kontaktujte nás