Videoprodukcia

Vytvoríme pre vás videá na špičkovej úrovni.


Hľadáte efektívny spôsob ako zviditeľniť váše podnikanie a posilniť postavenie vaše značky? Video patrí k najsilnejším a najefektívnejším formátom obsahu. Vytvoríme pre vás videá na špičkovej úrovni od A po Z. Okrem tvorby pre vás zabezpečíme nasadenie kampane na zvolené kanály ako je Youtube, Facebook, Instagram alebo iný mediálny priestor.

Všetko pod jednou strechou


Kreatíva

Pomôžeme vám s kompletným navrhnutím kreatívneho a produkčného riešenia podľa vašich požiadaviek. Reklamný spot, promo video, 360-stupňové video, videoklip alebo kompletná videokampaň nie je pre nás žiadny problém. Postaráme sa o to, aby bolo všetko do detailu zrealizované podľa vašich požiadaviek.

Produkcia

Produkčne zastrešíme celý priebeh natáčania od kreatívy, až po finálne video, animácie, grafiku alebo sound dizajn. O všetko sa postará náš profesionálny tím. Vašou úlohou bude iba užívať si celý priebeh natáčania.

Postprodukcia

Po natáčaní sa dostane surový záznam ku strihu, kde začína skutočné umenie. Dokonale strihovo zladený videozáznam s hudbou, ktorú pre vás, mimochodom, taktiež zabezpečíme. Jednoduchá, ale aj veľmi náročná 3D animácia, ktorá z vášho videa vytvorí jedinečný finálny výsledok.

Background

Cesta po ukončení videa sa, samozrejme, ešte nekončí. Naša agentúra vám ďalej zabezpečí nákup mediálneho priestoru interných a externých reklamných obrazoviek, regionálne aj celoplošné vysielanie, umiestnenie videí na webstránky, propagáciu prostredníctvom videí na sociálnych sieťach ako Facebook alebo Instagram a propagáciu na videoportáloch, a to hlavne YouTube.

Aké služby ponúkame


Aké služby ponúkame
Firemné video

Prezentujte vašu spoločnosť najefektívnejším spôsobom. Krátke video poskytne maximum informácií o vašej firme.

Produktové video

Vďaka produktovému videu motivujete vašich potenciálnych zákazníkov ku kúpe. Pri nakupovaní online tak nebude mať žiadne pochybnosti o tom, ako produkt vyzerá.

Eventové video

Organizujete športový, firemný event, konferenciu či kultúrne podujatie? Zachytíme pre vás tie najsilnejšie momenty v prezentačnom eventovom videu.

Animácie (jednoduché , 3D)

Máte nápad, ale neviete ako ho zobraziť? Odpoveďou je animácia. Vytvoríme pre vás jednoduchú či 3D animáciu na prezentáciu služieb alebo produktov.

TV reklamný spot

Reklamný spot je krátky formát, kde sa v čase od 5-30 sekúnd prezentuje to najpodstatnejšie. Radi pre vás pripravíme profesionálny TV sport podľa vašich požiadaviek.

Web video

Potrebujete video na váš web? Takéto video má svoje špecifiká ako je vhodná veľkosť, rozlíšenie, dĺžka. Pomôžeme vám s jeho tvorbou ako aj jeho implementáciou na vašu webstránnku či eshop.

Letecké zábery z drona

Zábery z vtáčej perspektívy dodajú videu nevýdaný rozmer. Pre kreatívne potreby videoprodukcie pre vás zabezpečeníme dronové zábery akéhokoľvek terénu.

Videoreklama (YouTube)

Hľadáte efektívny spôsob ako odprezentovať reklamnú kampaň? Videoreklama na YouTube na niekoľkonábone vyšší zásah. Zabezpečíme pre vás výrobu až po nasadenie.

Instagram Stories videá

Krátke video umiestnené do Instagram Stories je efektívny model prezentácie aktuálnej reklamnej kampane či noviniek na vašom eshope či webstránke.

Videoklipy

Či ste hudobník, spevák, kapela alebo začínajúci umelec, potrebujete videoklip na vysokej úrovni. Zverte sa do rúk profesionálov.

Videobook

Interiérový alebo exteriérový videobook pre vás zhotovíme pre akékoľvek potreby.

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu s kalkuláciou služieb.

Prečo práve Madviso?

Náš profesionálny tím je tu na to, aby do detailu splnil aj tie najnáročnejšie požiadavky klienta v oblasti videoprodukcie. Videoreklama má 4-krát väčší virálny dosah oproti fotografiám, tak prečo takúto príležitosť nevyužiť aj pre váš biznis? Sledujeme trendy a inovatívne postupy práce, ktoré sa snažíme aplikovať aj do našich videí, aby sme pre vašich zákazníkov vytvorili dokonalý vizuálny zážitok. Ponúkame vám fullservis v oblasti videoprodukcie, to znamená, že pre vás zastrešíme produkciu, výber lokácie, komparz, réžiu, strih, postprodukciu a audioprodukciu, až po finálne video.


Ako to celé bude prebiehať?


Stretnutie

Dohodneme si prvé stretnutie, na ktorom si preberieme vaše požiadavky pre ľahšie definovanie cieľov pri tvorbe finálneho videa alebo kampane.

Scenár

Vypracujeme pre vás scenár na mieru podľa vašich požiadaviek, ktorý s vami budeme priebežne konzultovať.

Príprava Videa

Po schválení prejdeme k samotnej príprave videa. To znamená výber lokácií, techniky, vybavenie povolení (ak to bude potrebné) a komparzu.

Natáčanie

Začíname s natáčaním, ktorého možete byť súčasťou aj vy, podľa vopred dohodnutého a schváleného scenára.

Strih

Po natáčaní začíname s prvým strihom surového záznamu, ktorý vám na osobnom stretnutí prezentujeme a spoločne dolaďujeme nedostatky, aby finálne video vyzeralo presne podľa vašich predstáv.

Postprodukcia

Po finálnom strihu nasleduje postprodukcia – color grading, animácie, titulky, ktoré doplníme podľa vopred schváleného scenára a sound dizajn.


Odovzdanie finálneho videa a zabezpečenie propagácie vášho finálneho videa.

Aký by mal byť výsledok?


zvýšenie povedomia o značke,

zvýšenie organického a virálneho dosahu,

zvýšenie návštevnosti a počtu zákazníkov eshopu alebo webstránky,

prezentácia služieb alebo produktov,

spojenie produktu alebo služby s reálnym ľudmi,

oznámenie noviniek , správ a nápadov a nových kampaní,

upevňovanie vzťahu medzi zákazníkom a eshopom / webstránkou,

Aký by mal byť výsledok?

Zaujala vás naša práca?

Naša misia je poskytovať kvalitné a efektívne marketingové služby,
ktoré vám pomôžu rásť nielen v ecommerce.Kontaktujte nás