Spolu to zvládneme

Aj my chceme svojou troškou prispieť k zmierneniu prichádzajúcej krízy.

Rozhodli sme sa v týchto ťažkých časoch pomôcť firmám, ktoré sa musia pasovať s novými výzvami. Uvedomujeme si, že dôsledky aktuálnej krízy zasiahnu mnohé firmy, ľudí na dlhé mesiace, a preto je veľmi dôležitá pohotová reakcia na tieto zmeny. Nie je nám to jedno a chápeme, že táto kríza postihne spoločnosť nielen ľudsky, ale bude mať aj ekonomické následky.

Ako marketingová agentúra poskytneme 10 vybraným spoločnostiam marketingové konzultácie a poradenstvo v celkovej hodnote 2 400 EUR. Každá vybraná firma tak od nás získa konzultácie v hodnote 240 EUR. V tejto hodnote vám poskytneme online konzultácie, analýzy, nastavenia účtov, prípadne úpravu a optimalizáciu vašich kampaní.

Stačí sa prihlásiť cez online dotazník

Vďaka našim praktickým skúsenostiam v marketingu a s e-shopmi sa tak môžete vyhnúť zbytočným chybám a znova naštartovať váš biznis alebo urobiť akčné kroky na zmiernenie dopadov aktuálnej situácie. Na vyplnenie dotazníku máte čas do 31.3.2020. Kontaktovať budeme len vybrané firmy. #spolutozvladneme

Sme v tom spoločne. Poradíme vám, ako zvládnuť marketing v kríze a zmierniť dopad pandémie na vaše podnikanie. Pre ďalšie firmy poskytujeme odteraz 2 hodiny konzultácie zdarma. Teraz to môžete využiť aj vy. Ozveme sa vybraným firmám z dotazníka.

Získajte poradenstvo počas krízy