Web Development

Tvorba webov, aplikácii a ecommerce riešení pre váš úspech.

Prečo Madviso?


Na váš web či aplikáciu sa pozeráme aj zo strategickej a marketingovej perspektívy. Záleží nám na vašom úspechu a na vašich ziskoch. Vážime si transparentnosť, ktorá je jednou z našich hlavných zásad. Sme pripravení prinášať výnimočné výsledky.

Prečo Madviso?
Eshop na mieru

There is a bunch of useful and necessary elements for developing your website.

Webdizajn

Pripravíme pre vás atraktívny a zároveň funkčný webdizajn.

Webové aplikácie na mieru

Tvoríme webové aplikácie na základe vašich požiadaviek.

Vývoj WordPress webstránok, tém a modulov

Poradíme vám a vytvoríme pre vás WordPres stránky či témy.

Hosting pre weby a eshopy

Hľadáte spoľahlivý hosting, ktorý vás podrží za každých okolností? Počítajte s nami.

Web CTC systémy na mieru

Vytvoríme pre vás CTC systém podľa vašich požiadavok.

Lepšie raz vidieť ako stokrát počuť.
Pozrite si naše referencie.

Ako to bude prebiehať?


Pochopenie cieľov

Na to, aby sme vám dokázali vytvoriť webstránku, ktorá vám pomôže zvýšiť záujem o vaše produkty a služby, musíme poznať vašu predstavu. Prvým krokom je preto hĺbkový rozhovor počas ktorého zistíme, aké sú vaše ciele a hodnoty vašej spoločnosti, a ako vám v ich dosahovaní dokáže pomôcť webové riešenie.

Tvorba dizajnu

Navrhneme mock-up dizajn vašej webstránky či eshopu. V tejto fáze nám môžete dať spätnú väzbu, a akákoľvek sekcia môže byť upravená alebo doplnená. Náš tím s vami bude spolupracovať, aby sme spoločne vytvorili dizajn, ktorý bude funkčný, užívateľsky prívetivý, budete ho milovať a zároveň sme zachovali identitu vašej značky.

Vývoj webstránky

S hotovým dizajnom sa rýchlo pustíme do vývoja vašej webstránky či eshopu. Dôležitým faktorom je aj obsah stránky, ktorý nám môžete dodať samostatne, alebo sa oňho postará tým našich digitálnych copywriterov. Vieme vám zabezpečiť aj vlastný obrazový či video materiál, prípadne vám navrhneme vhodný obsah z dostupných zdrojov.

Odovzdanie projektu

Po vložení finálneho obsahu a skompletizovaní webstránky zahájime fázu testovania. Otestujeme funkcionalitu každej sekcie podľa zadania. Po tom, ako ju otestujete aj vy, pustíme vašu stránku „live.“ Pokiaľ to bude potrebné, radi vám poskytneme školene nato, aby ste si stránku mohli udržiavať sami.

Zaujala vás naša práca?

Naša misia je poskytovať kvalitné a efektívne marketingové služby,
ktoré vám pomôžu rásť nielen v ecommerce.Kontaktujte nás