Vývoj WordPress stránok, tém, modulov

Chcete si založiť vlastnú webstránku, alebo prerobiť aktuálnu? Poradíme vám najvhodnejšie riešenie a vytvoríme pre vás šablónový web na platforme WordPress alebo custom tému podľa vašich požiadaviek.

Webové riešenia na platforme WordPress

WordPress patrí k najrozšírenejším a najobľúbenejším webovým platformám, ktoré využíva až 31 % všetkých webov na celom svete. V rámci našich služieb ponúkame vytvorenie kompletných WordPress webstránok, šablón podľa individuálnych požiadaviek klienta a tiež modulov s funkcionalitou podľa želania. Poskytujeme kvalitné a komplexné webové riešenia, ktoré odrážajú vaše potreby.


Responzívny dizajn na mieru

Jednoduchá správa obsahu

Optimalizovaný web a obsah

Webové riešenia na platforme WordPress

Prečo Madviso?


Kvalitné riešenie na mieru

Našim cieľom je vytvárať kvalitné webové riešenia, ktoré odrážajú vaše súčasné potreby, no sú pripravené aj na ďalší rast bez potreby veľkých investícií. Vytvoríme vám jedinečnú webstránku, tému či modul podľa vašej špecifikácie.

Štruktúra webu

Pre vaše riešenie vytvoríme prepracovanú a optimalizovanú štruktúru webu, ktorá privedie návštevníka k vami želanému cieľu. Či už je to odoslanie kontaktného formulára, dohodnutie stretnutia alebo nákup produktu.

Responzívny dizajn

Trend v používaní mobilných zariadení ako sú smartphony či tablety je na vzostupe a responzívny dizajn je nutnosťou. Získajte náskok pred konkurenciou vďaka kvalitne spracovanému dizajnu, ktorý sa optimalizovaný pre všetky zariadenia. Je to dôležitý faktor aj z hľadiska Google vyhľadávania.

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam nemusíte platiť za SEO služby zvlášť. Webové riešenie optimalizujeme tak, aby ho vaši potenciálni zákazníci ľahko našli. Optimalizácia je základný predpoklad pre efektívny marketing.

Tvorba a optimalizácia obsahu

Pre váš web vytvoríme zrozumiteľný a zaujímavý obsah, ktorý pritiahne tých správnych návštevníkov. Vďaka jednoduchej administrácii si ho budete môcť ďalej spravovať sami, prípadne vám rád pomôže náš tím obsahových špecialistov.

Konzultácie a poradenstvo

Zorientovať sa vo svete online technológií nie je jednoduché. Preto vám radi pomôžeme nájsť vhodné riešenie vášho problému. Spoľahnite sa na naše dlhoročné skúsenosti a my vám zaručujeme, že všetko bude bežať tak, ako má.

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu s kalkuláciou služieb.

Ukážky našich prác


Granithotels.sk

Granithotels.sk

Trenujeme.sk

Trenujeme.sk

Hracky-haba.sk

Hracky-haba.sk

Zaujala vás naša práca?

Naša misia je poskytovať kvalitné a efektívne marketingové služby,
ktoré vám pomôžu rásť nielen v e-commerce. Pustite sa do toho s nami.Kontaktujte nás