Základy SEO

Workshop

Chcete sa dostať na vyššie priečky v Google vyhľadávaní, osvojiť si základné SEO techniky a zvýšiť organickú návštevnosť vašej stránky? Obsažné a praktické školenie pod vedením skúseného SEO konzultanta vás pripraví na všetko, čo potrebujete vedieť o SEO vašej stránky alebo e-shopu.


Získajte komplexný prehľad o optimalizácii webu pre vyhľadávače a zvýšte návštevnosť svojej stránky bez platenej reklamy. Naučte sa nastaviť technické SEO parametre, analyzovať prístupnosť vašich stránok a pochopte vyhľadávacie dopyty zákazníkov. Pozývame vás na praktický workshop na tému Základy SEO, v priebehu ktorého získate cenné informácie o faktoroch rankingu, indexácií, algoritme, kľúčových slovách, linkbuildingu a ďalších prostriedkoch, vďaka ktorým môžete ovplyvniť umiestnenie vašej stránky vo výsledkoch vyhľadávania Google.

Školenie je plné praktických ukážok, ktoré vám pomôžu pochopiť prácu so SEO a analytickými nástrojmi. Po workshope nasleduje diskusia, počas ktorej vám pomôžeme vyriešiť problémy, s ktorými sa pri správe webovej stránky stretávate v praxi.

Čo sa na workshope dozviete?


Dôležité informácie o optimalizácii webu pre vyhľadávače a faktoroch, ktoré ju ovplyvňujú,

prehľad o tom, ako vyhľadávače fungujú, ako prebieha indexovanie stránok a od čoho závisí umiestnenie stránky vo výsledkoch vyhľadávania,

jednotlivé kroky potrebné k vylepšeniu štruktúry a obsahu vášho webu,

praktické návody na vyhľadanie a analýzu kľúčových slov,

princípy on-page a off-page SEO,

priblíženie „Black hat” SEO techník a návod, ako predísť penalizácii vyhľadávačmi,

návod na používanie nástrojov na SEO analýzu,

základné zhodnotenie aktuálneho stavu vašej webovej stránky,

novinky a trendy v optimalizácií pre vyhľadávače,

odpovede na vaše otázky.

Čo sa na workshope dozviete?

Prečo sa zúčastniť na workshope v Madviso?


Malé skupiny účastníkov – individuálny prístup.

Ukážky na reálnych dátach živého e-shopu/webstránky.

Dostatočný priestor pre odpovede na všetky vaše otázky.

Skúsený lektor s viac ako 10-ročnými skúsenosťami.

Stovky spokojných účastníkov.

Skvelá poloha v centre Bratislavy.

100 % záruka spokojnosti.

Prečo sa zúčastniť na workshope v Madviso?
Pre koho je workshop určený?

Intenzívny štvorhodinový workshop Základy SEO je určený pre majiteľov a správcov webových stránok či e-shopov, marketingových pracovníkov, Account manažérov, študentov a začínajúcich SEO špecialistov, ktorí by si radi osvojili teoretické a praktické znalosti o optimalizácii webových stránok pre vyhľadávače. Školenie je tiež prínosné aj pre každého, kto spolupracuje so SEO špecialistom alebo agentúrou a chce zhodnotiť kvalitu dodávaných služieb. Radi privítame začiatočníkov aj mierne pokročilých.

Čo od nás získate?

Informácie od špičkového SEO konzultanta Karola Voltemára, ktorý má viac ako 10 rokov skúseností v oblasti online marketingu pre webstránky a e-shopy, certifikát o absolvovaní školenia, zápisník Madviso, malé občerstvenie.

Čo budete potrebovať?

Notebook s prístupom do vášho Google Analytics, Webmaster Tools alebo Google Ads (nie je podmienkou), zvedavé otázky a chuť učiť sa nové veci.

Kapacita workshopu

Na zabezpečenie dostatočného priestoru pre všetkých účastníkov je kapacita workshopu obmedzená na maximálny počet 6 osôb. Minimálna kapacita pre otvorenie workshopu sú 2 účastníci.

Termíny workshopov

18.06.2020 15:00 ONLINE workshop
SEO základy / lektor Karol Voltemár

Miesto

Leškova 8, 811 04 Bratislava.

Čas

Workshop prebieha od 15:00 do 19:00.

Kapacita workshopu

Minimálne 2, maximálny počet 6 účastníkov.

karol-prednaska-qa

O lektorovi

Karol Voltemár je úspešný marketingový stratég, online marketing konzultant a zakladateľ online marketingovej agentúry Madviso a e-commerce platformy na prenájom Midasto. V oblasti online marketingu internetových obchodov pracuje už od roku 2010. Karol stojí za marketingovými stratégiami klientov, feedbackom jednotlivých tímov, zodpovedá za technické SEO a zabezpečenie návratnosti investícií z jednotlivých marketingových nástrojov.

FAQ


Najčastejšie kladené otázky.

Čo si mám na workshop priniesť?

Doneste si notebook, množstvo otázok a chuť učiť sa.

Čo na workshope získam?

Cenné know-how, zápisník a malé občerstvenie.

Ako sa na workshop dostanem?
  • MHD – zastávka SAV. 
  • Vlakom – naša kancelária sa nachádza v blízkosti Hlavnej stanice.
  • Autom – parkovanie je možné mimo vyhradených parkovacích miest, alebo na parkovisku na začiatku ulice Leškova.
Prečo by som si mal vybrať práve váš workshop?

Ponúkame informácie založené na reálnych dátach, praktické ukážky a priestor na vaše otázky. Ideme k veci, bez zbytočných omáčok.

Nevyhovuje vám termín? Máte záujem o iné služby?

Okrem školení pre individuálnych účastníkov či menšie skupiny organizujeme aj školenia na mieru pre vaše marketingové oddelenie a individuálne konzultácie podľa vašich požiadaviek.Kontaktujte nás