Junior Marketing Manager Intern

Forma
Študentská stáž/Internship
Miesto práce
Bratislava, Leškova 8
Úroveň
Junior
Začiatok stáže
Nový kalendárny mesiac
Kontaktná osoba
Karol Woltemar
Trvanie stáže
3 mesiace
Mzda
200 €

O POZÍCII

Čo bude tvojou úlohou?

Marketingová stáž pre študentov vysokej školy

Chceš získať cenné skúsenosti zo sveta online marketingu a e-commerce už počas školy? Pre študentov nekončiacich ročníkov otvárame pozíciu Marketing Manager — entry. Pod naše krídla si radi vezmeme šikovného študenta marketingu, žurnalistiky alebo príbuzných odborov na stáž s možnosťou dlhodobej spolupráce po úspešnom zaučení. Na stáži u nás si môžeš vyskúšať rôzne zadania a úlohy. Mal by si vedieť, aké sú tvoje silné stránky a čomu sa chceš v budúcnosti venovať. Radi tvoje ambície podporíme.

Najčastejšie sa ale u nás stretneš s týmito zadaniami:

  • Administrácia e-shopov a webstránok na platforme Midasto a iných CMS.
  • Tvorba a publikovanie článkov.
  • Príprava newsletterov.
  • Pomoc so správou sociálnych sietí.
  • Pomoc so správou PPC kampaní.
  • Analýza kľúčových slov a pomoc so SEO.
  • Research a práca s databázou.
  • Pomoc pri správe obsahu e-shopov a webstránok.
  • Nadväzovanie kontaktov s partnermi, podujatiami, konferenciami.
  • Tvorba jednoduchej grafiky.
  • Pomoc s rôznymi zadaniami.
Čítať viac
Stáž Madviso

Aké sú naše požiadavky?

  • Dostupnosť v Bratislave (ideálne aj počas letných prázdnin).
  • Ochota odpracovať 80-hodín mesačne.
  • Nadšenie pre e-commerce a online marketing.
  • Práca inhouse v kancelárii. (na Home Office sa toho veľa nenaučíš).
  • Všeobecný prehľad a základné marketingové zručnosti.
  • Ovládanie práce s Google Workspace.
  • Práca s textom a administráciou CMS.
  • 100 % slovenská gramatika.
  • Jednoduchá práca s grafikou a export fotiek na správnu veľkosť.
  • Schopnosť rýchlo sa učiť.
  • Zodpovednosť za zverené úlohy a ich plnenie.
  • Svedomitá dochádzka – radi by ste ťa videli aspoň 3x týždenne, alebo podľa toho ako ti to dovoľuje škola.
  • Dobré komunikačné zručnosti a proaktívny prístup pri riešení problémov.
  • Kultivovaný ústny a písomný prejav.
  • Schopnosť kriticky a konštruktívne myslieť, orientácia na detail.
  • Pozitívny prístup a tímový duch.
  • Akékoľvek predchádzajúce skúsenosti s prácou v e-commerce a marketingu výhodou.

O POZÍCII

Čo ponúkame?

Marketingová stáž pre študentov
  • Reálne zadania a prácu, pri ktorej sa nemusíš obávať stereotypu.
  • Priestor na všestranný rozvoj.
  • Príjemné pracovné prostredie s vlastným miestom, výkonným PC, dvoma monitormi a nekonečným prísunom kávy.
  • Fixnú odmenu za stáž v rozsahu 80 hodín vo fáze zaúčania, kedy získavaš cenný čas senior kolegov. Po zaučení v prípade záujmu možnosť stať sa členom tímu a pracovať formou brigády.

Pokial ťa táto pozícia zaujala, napíš nám:

  • Aké sú tvoje silné stránky, a akým smerom by si sa chcel profilovať a čo od stáže očakávaš?
  • Koľko hodín týždenne (v počas ktorých pracovných dní) vieš pracovať u nás v kancelárii?
  • Zašli nám ukážky tvojej práce (články, grafické výstupy, foto/video, príspevky pre sociálne siete a iné).

V prípade, že vyhovuješ našim požiadavkam zašleme testné zadanie a následne si dohodneme ďalší postup.

Čítať viac

Prečo pracovať v Madviso?

Flexibilný pracovný čas
Na stáži by si mal odpracovať 80 hodín mesačne. Flexibilne si môžeš vybrať čas, kedy ti to vyhovuje podľa tvojich školských povinností.
Menší tím
Nie je nás v tíme veľa, no ako sa hovorí „kvalita je viac ako kvantita.“ Aj preto hľadáme do tímu vždy dokonalý kúsok skladačky, ktorý k nám zapadne.
Benefity
Využívaj zľavy na nákup vo vybraných klientskych e-shopoch, možnosť čiastočného Home Office, nekonečný prísun kávy a snackov.
Vzdelávanie a rozvoj
Ak budeš mať záujem rozšíriť svoje obzory v rámci online marketingu, e-commerce či z oblasti programovania, radi sa s tebou podelíme o naše skúsenosti.
Vybavenie
Zabezpečíme ti tie najlepšie podmienky na prácu. Samozrejmosťou je vlastné PC (mac alebo Windows), dva grafické monitory a všetky potrebné online nástroje a licencie.
Sme eco-friendly
Recyklujeme, zálohujeme, obmedzujeme vznik odpadu, používame znovunabíjateľné baterky a do práce chodíme na bicykli, pešo alebo MHD.

Pošli nám svoje CV a portfólio

info@madviso.com

Najčastejšie kladené otázky

Nie, žiaľ stáž z domu nie je možné vykonávať.

Pracovný čas u nás začína najneskôr o 9:00 a končí najneskôr o 18:00. Je na tebe, či chceš začať skôr, alebo využiť možnosť flexibilného pracovného času.

Kontaktujeme vybraných uchádzačov, ktorí následne dostanú pozvanie na osobný pohovor. Vybraní z nich dostanú vypracovať testné zadanie (platí iba pri vybraných pozíciách). Testné zadanie je možné spojiť s pohovorom a vypracovať ho priamo u nás v kancelárii. Takýmto spôsobom si zároveň hneď otestuješ, či ti vyhovuje prostredie a kolegovia. O úspešnosti výberového konania ťa budeme informovať podľa dohody.

Sídlime na adrese Leškova 8, oproti Fun Rádiu. Skvelá dostupnosť je k nám zo zastávky SAV alebo Pod stanicou. Hlavná stanica je od nás vzdialená približne 5 minút pešo a autom sa k nám dostaneš taktiež jednoducho. Parkovanie je možné v práci PAAS pred budovou alebo v blízkosti. Potom už len stačí zazvoniť na zvonček.

Vládne u nás neformálna priateľská atmosféra a všetci si tykáme. Uznávame koncept slobodnej firmy – nemáme hierarchický spôsob riadenia. Každý člen tímu si svoje pracovné procesy vytvára samostatne – dôležitý je pre nás výsledok, pracovná morálna a efektivita. Mikromanažment u nás nefunguje, každý rozmýšľa sám sa seba a v prípade otázok sa môže spýtať kolegu, ktorý mu s akýmkoľvek problémom ochotne pomôže. Radi si spoločne zbehneme na obed, prípadne večer na pivo.

Psíkov máme radi. Ak máš doma psíka, ktorý je spoločenský, určite ho môžeš so sebou vziať do práce, budeme sa tešiť. Samozrejme za predpokladu, že nikto z aktuálneho tímu netrpí alergiou.

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás