Správa sociálnych sietí

NAŠE SLUŽBY

Čo ponúkame

Správa sociálnych sietí

Marketing na sociálnych sieťach ako Instagram, Facebook, YouTube či LinkedIn ponúka mnoho nástrojov na budovanie vzťahu so zákazníkmi, ktoré vám pomôžu zvýšiť predaj a zlepšiť povedomie o vašej značke.

Spolupracujeme s manažérmi značiek, marketérmi, tímami so zameraním na PR a sociálne siete a aj s inými agentúrami, aby sme vám poskytli kvalitné marketingové služby, ktoré prinesú skutočné výsledky. Ponúkame komplexný manažment sociálnych sietí, od návrhu vizuálnej identity cez tvorbu obsahu až po návrh komunikácie a správu reklamných kampaní na Facebook, Instagram, LinkedIn či iných sociálnych sieťach. Pre náročnejších klientov poskytujeme služby fotoprodukcie a videoprodukcie.

Ku každému projektu pristupujeme individuálne. V prvom kroku vám vypracujeme audit sociálnych sietí. Na základe neho získame informácie, ktoré nám pomôžu pri navrhovaní optimálnej stratégie. Zaujíma vás, aká je cena pre správu sociálnych sietí? Pomáhame firmám tvoriť obsah a spravovať reklamné kampane už s rozpočtom od niekoľko stoviek eur. Cena a náklady závisia od cieľov, ktoré chcete dosiahnuť. Prečítajte si náš článok Ako naceniť marketing sociálnych sietí a čo očakávať? Náš tím je vždy pripravený pomôcť vám s marketingom v online svete.

Správa sociálnych sietí

NAŠE SILNÉ STRÁNKY

Prečo spolupracovať s nami?

Komplexné služby
Poskytujeme full-servisové služby, v ktorých kombinujeme silu online marketingu a profesionálnej tvorby webových stránok, aplikácií a e-shopov. Od návrhu webu, tvorby dizajnu cez vývoj, obsah, nastavenie SEO a testovanie, e-shop na mieru, e-shop na prenájom, webstránky pre firmy na open-source riešeniach ako WordPress alebo na mieru postavené na open-source frameworku Laravel.
Transparentnosť a férovosť
Hľadáme pre vás vždy tie najefektívnejšie riešenia. Spoľahnúť sa môžete na vysokú odbornosť, korektnú a otvorenú komunikáciu a dodržiavanie dohodnutých termínov. Sme transparentná firma, ktorá si zakladá na férovosti voči našim klientom a kolegom. Naše služby a ich rozsah navrhujeme s ohľadom na dosiahnutie najefektívnejších výsledkov v rámci vášho rozpočtu
Konzultácie a poradenstvo
Sme váš spoľahlivý partner od prvotnej konzultácie, auditu, vytvorenia značky, loga, webdizajnu, webu/e-shopu až po zlepšenie výsledkov a dosiahnutie biznis cieľov. Marketing je komplikovaný, ale pre rast obratov nevyhnutný. Našim klientom pomáhame rozvíjať podnikanie formou odborných konzultácií a poradenstva na základe našich dlhoročných skúseností.
Výsledky založené na dátach
Veríme v silu dlhodobej viackanálovej online marketingovej stratégie. Klientom pomáhame rásť, expandovať na iné trhy a zvyšovať tržby. Analýzami a auditmi odhalíme slabé miesta a následne navrhneme efektívne akčné kroky na zlepšenie. Realizujeme profesionálne PPC služby, Google Ads kampane, Meta Ads kampane a online stratégie pre marketing na Google, Facebook alebo Instagram.

UKÁŽKY NAŠEJ PRÁCE

Vybrané referencie

Našou vizitkou sú prosperujúci klienti, a preto pristupujeme ku každému individuálne. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v segmente poskytujeme nielen služby v oblasti marketingu, vývoja webových stránok a e-shopov, ale aj školení a poradenstva.

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás