Marketingové školenia a workshopy

Praktické marketingové kurzy, školenia, workshopy a prezentácie zamerané na SEO, Google Ads, sociálne siete, analytiku a efektívny marketing. Vieme pre vás pripraviť aj školenia na mieru, pre firmy alebo jednotlivcov.

Ponuka školení


Chcete sa vzdelávať v oblasti online marketingu? Naše workshopy a prednášky sú vhodné pre majiteľov e-shopov, marketérov, freelancerov, študentov a nadšencov, ktorí sa chcú vzdelávať. Radi sa s vami podelíme o naše cenné poznatky z praxe.

Prečo my?

Marketingové školenia nájdete na každom kroku. Ponúkajú vám presne to, čo potrebujete?


Viac ako 10 rokov skúseností

V oblasti online marketingu sa pohybujeme už viac ako 10 rokov. Za ten čas nám prešlo rukami stovky webových stránok a e-shopov. Pomáhame im zvyšovať návštevnosť, obraty a navrhovať efektívne marketingové stratégie. U nás získate informácie z prvej ruky založené na dlhoročných skúsenostiach a testovaní.

Stovky spokojných účastníkov

Spätná väzba je naším hnacím motorom. Od nášho prvého školenia sme vyškolili stovky marketérov, majiteľov e-shopov, copywriterov, študentov či nadšencov online marketingu. Kurzy sú vhodné pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Radi vám pripravíme aj školenie na mieru priamo vo vašej firme.

Informácie z praxe

Hľadáte praktické informácie bez zbytočných teoretických omáčok? Naše interaktívne kurzy a školenia spájame s ukážkami z praxe. Počas diskusie radi odpovieme na všetky vaše otázky a pomôžeme vám vyriešiť problémy, s ktorými ste sa stretli.

Malé skupinky a individuálny prístup

Našim cieľom je kvalita, nie kvantita. Pretože chceme zaručiť, že od školenia dostanete presne to, čo hľadáte. Workshopy sa konajú výhrade v malých skupinkách pričom sa snažíme ku každému účastníkovi pristupovať individuálne.

Hodnotenia účastníkov


Ďakujem za efektívny kurz FCB-marketingové kampane. Získala som viac než dosť informácií, na ktoré sme vedeli interaktívne reagovať a diskutovať, nakoľko školenie prebiehalo v malej skupinke. Odporúčam školenia Madviso.


Alica Zajacová
Alica Zajacová

Školenie na tému „Základy SEO“, bolo pre mňa prínosné, pretože som zistil, čo všetko ovplyvňuje vyhľadávanie, na čo netreba zabudnúť keď spúšťam nový web a pod. Plus sme si ukázali na našich weboch ako by sa dali niektoré funkcionality zlepšiť. 🙂


Martin Jasenovec
Martin Jasenovec

Výborné kurzy. Bola som, a veľa mi to dalo. Najlepšie čo som doteraz našla.


Dobrava Míčka
Dobrava Míčka

Vzácne informácie, super školiteľ, dobré tipy, malá interaktívna skupina. Tešim sa na ďalšie školenia a doporučujem všetkým marketérom


Yarka Svalekova
Yarka Svalekova

Navštívila som školenie, ktoré sa volalo efektívny marketing e-shopov. Bolo doslova nabúchané informáciami, páčilo sa mi, že sa neriešili omáčky, ale išlo sa priamo k veci a zároveň sme mali priestor pýtať sa kopu otázok aj ohľadom našich vlastných eshopov. Dozvedela som sa kopu nových informácií.


Lucia Veselová
Lucia Veselová

Páčil sa mi individuálny prístup k jednotlivým účastníkom. (Workshop – SEO základy)


Juraj Šupák
Juraj Šupák

Seminár bol super, pomohol mi naštartovať môj rozbiehajúci sa biznis. (Workshop – Sociálne siete pre e-commerce)


Matej Bies
Matej Bies

O školiteľoch

CEO, Madviso

Karol Voltemár

Karol Voltemár je úspešný marketingový stratég, online marketing konzultant a zakladateľ e-commerce marketingovej agentúry Madviso. V oblasti online marketingu internetových obchodov pracuje už od roku 2010. Karol stojí za marketingovými stratégiami klientov a feedbackom jednotlivých tímov. Zodpovedá za technické SEO a zabezpečenie návratnosti investícií z jednotlivých marketingových nástrojov. Pri niektorých klientoch dosahuje agentúra Madviso až 10 a viac násobok investície v online predaji. V IT a online sa pohybuje od roku 2004. Karol sa okrem marketingu venuje aj cyklistike, od roku 2013 do roku 2016 precestoval svet v rámci svojho projektu World Bike Travel.

Social Media, Madviso

Henrieta Vagnerová

Henrieta sa špecializuje na stratégie sociálnych sietí a reklamné kampane. Je stabilnou súčasťou tímu Madviso od roku 2014. Pre našich klientov vytvára návrhy kampaní a venuje sa aj vizuálnym a obsahovým stratégiám sociálnych sietí. Jej rukami prešli desiatky projektov. Okrem marketingu sa aktívne venuje fotografovaniu a cestovaniu.

Fotogaléria