Marketingové školenia a workshopy

Praktické marketingové kurzy, školenia, workshopy a prezentácie zamerané na SEO, Google Ads, sociálne siete, analytiku a efektívny marketing. Vieme pre vás pripraviť aj školenia na mieru, pre firmy alebo jednotlivcov.

Ponuka školení


Chcete sa vzdelávať v oblasti online marketingu? Naše workshopy a prednášky sú vhodné pre majiteľov e-shopov, marketérov, freelancerov, študentov a nadšencov, ktorí chcú svoje znalosti z e-commerce posunúť na novú úroveň. Radi sa s vami podelíme o naše cenné poznatky z praxe.

Prečo my?

Ponúkajú vám ale presne to, čo potrebujete?


Viac ako 10 rokov skúseností

V oblasti online marketingu sa pohybujeme už viac ako 10 rokov. Za ten čas nám prešlo rukami stovky webových stránok a e-shopov. Pomáhame im zvyšovať návštevnosť, obraty a navrhovať efektívne marketingové stratégie. U nás získate informácie z prvej ruky založené na dlhoročných skúsenostiach a testovaní.

Stovky spokojných účastníkov

Spätná väzba je naším hnacím motorom. Od nášho prvého školenia sme vyškolili stovky marketérov, majiteľov e-shopov, copywriterov, študentov či nadšencov online marketingu. Kurzy sú vhodné pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Radi vám pripravíme aj školenie na mieru priamo vo vašej firme.

Informácie z praxe

Hľadáte praktické informácie bez zbytočných teoretických omáčok? Naše interaktívne kurzy a školenia spájame s ukážkami z praxe. Počas diskusie radi odpovieme na všetky vaše otázky a pomôžeme vám vyriešiť problémy, s ktorými ste sa stretli.

Malé skupinky a individuálny prístup

Našim cieľom je kvalita, nie kvantita. Chceme totiž zaručiť, že od školenia dostanete presne to, čo hľadáte. Workshopy sa konajú výhrade v malých skupinkách, pričom sa snažíme ku každému účastníkovi pristupovať individuálne.

Prečo my?

Hodnotenia účastníkov


Ďakujem za efektívny kurz FCB-marketingové kampane. Získala som viac než dosť informácií, na ktoré sme vedeli interaktívne reagovať a diskutovať, nakoľko školenie prebiehalo v malej skupinke. Odporúčam školenia Madviso.


Alica Zajacová
Alica Zajacová

Školenie na tému „Základy SEO“, bolo pre mňa prínosné, pretože som zistil, čo všetko ovplyvňuje vyhľadávanie, na čo netreba zabudnúť keď spúšťam nový web a pod. Plus sme si ukázali na našich weboch ako by sa dali niektoré funkcionality zlepšiť. 🙂


Martin Jasenovec
Martin Jasenovec

Výborné kurzy. Bola som, a veľa mi to dalo. Najlepšie čo som doteraz našla.


Dobrava Míčka
Dobrava Míčka

Vzácne informácie, super školiteľ, dobré tipy, malá interaktívna skupina. Tešim sa na ďalšie školenia a doporučujem všetkým marketérom


Yarka Svalekova
Yarka Svalekova

Navštívila som školenie, ktoré sa volalo efektívny marketing e-shopov. Bolo doslova nabúchané informáciami, páčilo sa mi, že sa neriešili omáčky, ale išlo sa priamo k veci a zároveň sme mali priestor pýtať sa kopu otázok aj ohľadom našich vlastných eshopov. Dozvedela som sa kopu nových informácií.


Lucia Veselová
Lucia Veselová

Páčil sa mi individuálny prístup k jednotlivým účastníkom. (Workshop – SEO základy)


Juraj Šupák
Juraj Šupák

Seminár bol super, pomohol mi naštartovať môj rozbiehajúci sa biznis. (Workshop – Sociálne siete pre e-commerce)


Matej Bies
Matej Bies
Cenník

Cenník školení


Školenia pre jednotlivcov realizujeme vo vybraných termínoch. Školenia pre firmy a školenia na mieru realizujeme v dohodnutých termínoch po predchádzajúcej dohode. V prípade záujmu o školenie nás neváhajte kontaktovať.

Sociálne siete – reklamné kampane

Všetko čo potrebujete vedieť pre efektívnu správu reklamných kampaní pre Facebook a Instagram (Meta).

od 69 € /osoba

Viac info


Sociálne siete pre e-commerce

Sociálne siete môže byť efektívny nástroj na zvýšenie predaja. Poradíme vám, ako na to.

od 69 € /osoba

Viac info


SEO pre copywriterov

Naučte sa tvoriť texty, ktoré vám pomôžu zlepšiť výsledky v organickom vyhľadávání a zvýšia návštevnosť webu.

od 69 € /osoba

Viac info


SEO pre WordPress

Ukážeme vám overené techniky, ako optimalizovať webovú stránku pre vyhľadávače.

od 99 € /osoba

Viac info


SEO základy

Úvod do problematiky SEO vám prinesie všetky potrebné informácie, na základe ktorých môžete nadviazať pri tvorbe SEO stratégie.

od 69 € /osoba

Viac info


Základy Google Analytics a Search Console

Všetko, čo potrebujete vedieť, ak začínate spravovať G-Ads kampane a používať Google Search Console.

od 39 € /osoba

Viac info


Ako zvýšiť konverzný pomer e-shopu

Spoznajte najčastejšie príčiny nízkeho konverzného pomeru e-shopu a overné tipy, ako zvýšiť predaje.

Cena na mieru

Viac info


Ako na efektívny marketing e-shopu

Investuje do makretingových aktivít, ktoré vám prinesú želané výsledky. Naučte sa rozpoznať tie správne.

Cena na mieru

Viac info


Naši lektori

Consultant Madviso

Karol Voltemár

Karol Voltemár je úspešný marketingový stratég, online marketing konzultant a zakladateľ e-commerce marketingovej agentúry Madviso. V oblasti online marketingu internetových obchodov pracuje už od roku 2010. Karol stojí za marketingovými stratégiami klientov a feedbackom jednotlivých tímov. Zodpovedá za technické SEO a zabezpečenie návratnosti investícií z jednotlivých marketingových nástrojov. Pri niektorých klientoch dosahuje agentúra Madviso až 10 a viacnásobok investície v online predaji. V IT a online sa pohybuje od roku 2004. Karol sa okrem marketingu venuje aj cyklistike a v rokoch 2013 až 2016 precestoval svet v rámci svojho projektu World Bike Travel.

Karol Voltemár

Social Media Madviso

Henrieta Vagnerová

Henrieta sa špecializuje na stratégie sociálnych sietí a reklamné kampane. Od roku 2014 je stabilnou súčasťou tímu Madviso. Pre našich klientov vytvára návrhy kampaní a venuje sa aj vizuálnym a obsahovým stratégiám sociálnych sietí. Jej rukami prešli desiatky projektov. Okrem marketingu sa aktívne venuje fotografovaniu a cestovaniu.

Henrieta Vagnerová

Fotogaléria