Marketingové školenia

ŠKOLENIA A WORKSHOPY

Ponuka školení na mieru

Čo vám školenie na mieru prinesie?

Prispôsobený obsah

Obsah školenia je úplne prispôsobený vašim konkrétnym potrebám a cieľom. To znamená, že sa sústredíme presne na tie oblasti, ktoré sú pre vás najdôležitejšie.

Flexibilita

Termíny a miesto školenia sú flexibilné a prispôsobené vašim požiadavkám. Môže sa konať v našich priestoroch, vo vašej firme alebo online.

Šetrenie času

Preskočte všeobecné aspekty, ktoré už viete a môžete sa sústrediť na oblasti, kde potrebujete posilniť svoje vedomosti a zručnosti.

Interaktivita

Možnosť vyskúšať si nové nástroje a metódy na vlastných projektoch alebo prípadových štúdiách.

Odpovede na konkrétne otázky

Naši odborníci sú pripravení odpovedať na všetky vaše špecifické otázky a poskytnúť praktické riešenia pre vaše problémy.

Rozvoj a zlepšovanie

Školenia vám pomôžu lepšie pochopiť a využiť moderné marketingové nástroje a techniky, aby ste mohli efektívne zlepšovať výsledky svojho podnikania.

PREČO MY

Prečo absolvovať školenie u nás?

Odbornosť a dlhoročné skúsenosti
Naši školitelia sú nielen odborníci s dlhoročnou praxou v oblasti digitálneho marketingu, ale sú aj schopní svoje vedomosti presne a zrozumiteľne preniesť na účastníkov školenia. S našimi školeniami budete vždy naštartovaní s najnovšími trendmi a metódami.
Stovky spokojných účastníkov
Spätná väzba je naším hnacím motorom. Od nášho prvého školenia sme vyškolili stovky marketérov, majiteľov e-shopov, copywriterov, študentov či nadšencov online marketingu. Kurzy sú vhodné pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Radi vám pripravíme aj školenie na mieru priamo vo vašej firme.
Informácie z praxe
Zabudnite na nudné verklikovanie nudnej prezentácie. Všetky naše školenia sú postavené na praktických príkladoch a skúsenostiach. Neposkytujeme len teoretické znalosti, ale aj praktické tipy a rady, ktoré môžete začať okamžite využívať vo vašej firme alebo na svojich projektoch. Vytvárame zážitkové a interaktívne školenia, kde sa účastníci môžu zapojiť, položiť otázky a hneď v praxi aplikovať získané znalosti.
Garancia spokojnosti
Chceme, aby naši účastníci školení získali maximálny úžitok a vložili svoj čas a prostriedky do niečoho, čo je pre nich skutočne hodnotné. Ak z akéhokoľvek dôvodu nebudete spokojní s kvalitou našich školení, radi vám vrátime peniaze alebo ponúkneme alternatívne riešenie. Naším cieľom je 100 % spokojnosť našich klientov.

RECENZIE ŠKOLENÍ

Hodnotenia účastníkov

Matej Bies

Seminár bol super, pomohol mi naštartovať môj rozbiehajúci sa biznis. (Workshop – Sociálne siete pre e-commerce)

Alica Zajacová

Ďakujem za efektívny kurz FCB-marketingové kampane. Získala som viac než dosť informácií, na ktoré sme vedeli interaktívne reagovať a diskutovať, nakoľko školenie prebiehalo v malej skupinke. Odporúčam školenia Madviso.

Martin Jasenovec

Školenie na tému „Základy SEO“ bolo pre mňa prínosné, pretože som zistil, čo všetko ovplyvňuje vyhľadávanie, na čo netreba zabudnúť, keď spúšťam nový web a pod. Plus sme si ukázali na našich weboch, ako by sa dali niektoré funkcionality zlepšiť.

Dobrava Míčka

Výborné kurzy. Bola som a veľa mi to dalo. Najlepšie, čo som doteraz našla.

Yarka Svalekova

Vzácne informácie, super školiteľ, dobré tipy, malá interaktívna skupina. Teším sa na ďalšie školenia a odporúčam všetkým marketérom.

Lucia Veselová

Navštívila som školenie, ktoré sa volalo efektívny marketing e-shopov. Bolo doslova nabúchané informáciami, páčilo sa mi, že sa neriešili omáčky, ale išlo sa priamo k veci a zároveň sme mali priestor pýtať sa kopu otázok aj ohľadom našich vlastných e-shopov. Dozvedela som sa veľa nových informácií.

Juraj Šupák

Páčil sa mi individuálny prístup k jednotlivým účastníkom. (Workshop – SEO základy)

ŠKOLENIA NA MIERU PRE FIRMY

Naše školenia využili

Lektori

Spoznajte našich lektorov

Karol Woltemar

Konzultant & CEO

Som konzultant v oblasti marketingu, e-commerce a pre web, kde okrem poradenstva, školení riešim aktívne aj zlepšovanie procesu, audity, analýzy, budgeting a riadenie projektov. V oblasti mám už viac ako 20 rokov skúseností. Od roku 2002 sa venujem profesionálne IT, školeniam, online, tvorbe webstránok, SEO a marketingu od roku 2007. Založil som marketingovú agentúru Madviso, e-shop platformu Midasto a e-shop a predajňu so zameraním na cyklo a outdoor Trenujeme. Rád spolupracujem na zujímavých projektoch a rozvíjam ich. Prešiel som svet na bicykli v rokoch 2013 - 2016 v rámci projektu World Bike Travel.

Henrieta Wagner

Senior Marketing Specialist

Som kreatívna marketérka, mám rada nové pracovné výzvy a odvážnych klientov. Venujem sa tvorbe komplexných marketingových stratégií, správe sociálnych sietí a reklamných kampaní, grafickému dizajnu, projektovému manažmentu a fotografovaniu. Vo svojej práci prepájam kreativitu s efektivitou do čoho vkladám svoje skúsenosti z praxe z rôznych marketingových oblastí. V tomto odvetví sa pobyhujem od roku 2014 a spolupracovala som na desiatkach projektov pre malé, stredné a veľké firmy. Rada posúvam svoje poznatky vo forme školení a s radosťou sa pozriem aj na vaše problémy či nedostatky a navrhnem tipy na ich zlepšenie.

AKÁ JE CENA ŠKOLENIA

Cena školenia na mieru

Cena školenia na mieru závisí od niekoľkých faktorov vrátane dĺžky školenia, počtu účastníkov, typu školenia, miesta realizácie školenia a prípadných prispôsobení školenia podľa vašich potrieb. Pre presnejšiu cenovú ponuku nás prosím kontaktujte s konkrétnymi detailami vášho požadovaného školenia a v krátkom čase vám zašleme cenovú kalkuláciu.

Kontaktujte nás

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás