O nás

Marketingová agentúra Madviso

Veríme, že prostredníctvom kvalitných služieb a korektných vzťahov s klientmi môžeme zdieľať naše hodnoty a pozitívne prispieť spoločnosti.

Madviso

HODNOTY

Naše hodnoty

Tvoríme stratégie založené na dátach

Viac ako 10 rokov skúseností v oblasti e-commerce marketingu, testovanie, zlyhanie, zlepšenie, úspech a opätovné testovanie nám pomohli porozumieť správaniu zákazníkov a vytvoriť stratégie, ktoré naozaj fungujú. Všetko, čo robíme, je založené na dátach a našich predchádzajúcich skúsenostiach. Pracujeme s vlastnými údajmi, procesmi a metódami, vďaka ktorým sú naše marketingové iniciatívy neustále inovované. Disponujeme najlepšími nástrojmi na trhu, aby sme súčasným, ale aj budúcim klientom poskytli vyššiu hodnotu.

Základom je návratnosť investícií

Métou každého biznis plánu je dosiahnuť stanovené ciele, neustále sa zlepšovať a zvyšovať obrat. Preto pri spolupráci s našimi klientmi používame metriku tzv. návratnosti investícií na meranie úspechu marketingových aktivít a kampaní. Naše marketingové strategické prístupy posunú vašu firmu do nových dimenzií. Znásobia marketingový rozpočet a poskytnú vám skutočné výsledky. Realitu, o ktorej hovoríme, vám približujeme aj prostredníctvom prípadových štúdií vybraných klientov.

Transparentnosť

Veríme, že transparentnosť a autentickosť by mali byť jadrom každého podnikania. Dôvera je krehká a jediný spôsob, ako ju vybudovať a udržať, je otvorená, spravodlivá a transparentná spolupráca a vzájomná komunikácia. Nerealizujeme služby, o ktorých nie sme presvedčení, že prinesú výsledky a vždy sa snažíme nájsť to najvýhodnejšie win-win riešenie pre všetky strany.

Výnimočnosť

Nikdy sa nezastavujeme a vždy sa pokúšame nachádzať nové spôsoby, ako pomôcť našim klientom. Všetko, čo robíme, naše produkty a služby, neustále zlepšujeme s cieľom dosahovať výnimočné výsledky. Ku každému zadaniu pristupujeme individuálne. Váš rast je vizitkou našej práce.

Staňte sa aj vy súčasťou Madviso

Sme slobodná firma a do práce chodíme s radosťou. Za úspechom nestojí jednotlivec, ale tím, a preto si zakladáme na vzájomnej dôvere a férovosti.

Kariéra

ĽUDIA

Náš tím

Karol Woltemar

Konzultant & CEO

+421 905 343 785 karol.voltemar@madviso.com

Henrieta Wagner

Senior Marketing Specialist

+421 917 940 915 henrieta.vagnerova@madviso.com

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás