Referencie

trenujeme.sk

Trenujeme.sk je e-shop a predajňa v Bratislave, ktorá sa zameriava na prémiové cyklistické a outdoorové značky. Na úvod sme navrhli nový brand a dizajn e-shopu s ohľadom na UX a UI. Následne sme vytvorili e-shop na mieru s množstvom custom funkcií a prepojení na externé služby. Pre značku Trenujeme pravidelne poskytujeme služby ako výkonnostný marketing, e-mail marketing, SEO, reklamné kampane, obsahový marketing, optimalizáciu e-shopu, správu sociálnych sietí.

rajbazenov.sk

Pre rajbazenov.sk sme navrhli identitu, nový webdizajn a e-shop na mieru s požiadavkami na prepojenie biznis procesov podľa špecifikácie. Pre e-shop realizujeme marketingové služby na podporu predaja s medziročným nárastom aj pri minimálnych nákladoch.

msg-life.sk

Webdizajn na mieru, komplexná podpora pri vývoji webových riešení a návrhov pre zlepšenie SEO,  funkcií, technických a obsahových riešení pre web. Komplexná podpora v oblasti UX/UI a správy reklamných kampaní v spolupráci s interným tímom.

domcigar.sk

Pripravili sme e-shop na základe dizajnu na mieru s množstvo špecifických funkcií podľa špecifikácie a biznis procesov klienta. Optimalizovali sme e-shop pre vyhľadávače, aby sme zvýšili organickú návšetnovsť o stovky percent medziročne.

robert-thomas.sk

Pre značku Robert Thomas zabezpečujeme pravidelné marketingové služby a podporu. Pripravili sme webovú stránku na mieru aj s dizajnom na mieru. Spravujeme sociálne siete a reklamné kampane na väčšine majoritných online platformách. Realizujeme spolupráce s influencermi. Značke sme pomohli zlepšiť pozíciu na trhu a zvýšiť predaje.

SPOLUPRÁCE

Naši klienti

Zobraziť viac
Madviso

HODNOTENIA NAŠICH KLIENTOV

Povedali o nás

Logo Imunovital Centrum

Mgr. Linda Danižeková

Office Manager, Imunovital Centrum

S agentúrou Madviso spoluracujeme ako Imunovital Centrum už dlhú dobu a sme nadmieru spokojní s ich promptnými a originálnymi nápadmi. Ďakujeme, že nám pomáhate rásť.:)

Logo Dom Cigár

Maroš Bajtoš

CEO, domcigar.sk

Konštruktívny prístup, vieme sa dohodnúť, neriešia sa nepodstatné veci. Oceňujem admin interface, som prekvapený, koľko sa tam toho dá zmeniť.

Logo Stevula

Michal Števula

CEO, stevula.sk

Cením si triezvy prístup k veciam a hľadanie vhodnej alternatívy ako pomôcť, namiesto neosobných postupov aplikovaných u každého klienta rovnako.

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás