Grafické služby

NAŠE SLUŽBY

Čo ponúkame

Grafické služby

Úspech akejkoľvek značky alebo produktu v digitálnom svete je v dnešnej dobe nerozlučne spojený s kvalitnými a efektívnymi vizuálnymi prvkami. A to je miesto, kde vstupujú do hry naše profesionálne grafické služby. Kvalitný grafický dizajn dokáže zmeniť vnímanie vašej značky, zlepšiť konverzný pomer, ale aj upevniť vzťah zákazníkov so značkou. Grafické služby sú neoddeliteľnou súčasťou marketingových stratégií a hrajú kľúčovú úlohu v nastavení vizuálnej identity vašej značky. Vždy sa snažíme nachádzať ten najlepší vizuálny jazyk, ktorý presne vystihuje podstatu značky a vytvára silnú emóciu, ktorá vašim zákazníkom uľahčuje rozhodovanie. S nami budete vždy o krok vpred a váš vizuál bude nielen predávať, ale tiež prinášať hodnotu. Vďaka našim grafickým službám sa vaša značka stane nezabudnuteľnou.

Grafické služby
Logo je jedným z najdôležitejších prvkov vašej značky. To je to prvé, čo ľudia vidia, keď sa stretávajú s vašou firmou alebo produktom. Malo by byť jasné, jednoduché a jedinečné, či už je to na vašej webovej stránke, vizitkách alebo sociálnych sieťach. Navrhujeme logá, ktoré sú jednoduché, unikátne a zapadajú do celkového vzhľadu vašej značky.
Firemná identita je nevyhnutná pre budovanie jednotného a profesionálneho obrazu vašej značky – od loga, farebnej schémy, typografie, vizitiek až po billboardy či ďalšie marketingové tlačové alebo online grafické materiály. Pomôžeme vám vytvoriť konzistentnú a ucelenú vizuálnu identitu, ktorá zahrňuje všetko od farebnej palety po písmo a typografiu, ktoré sa budú používať v rámci vašej značky.
Redizajn loga je vhodný vtedy, ak aktuálne logo neodráža súčasné hodnoty vašej firmy a jej vývoj. Bez ohľadu na to, či vaše aktuálne logo už jednoducho potrebuje update alebo podstupuje kompletnú transformáciu, náš tímu grafikov s bohatými skúsenosťami vám pomôže presne definovať, čo potrebujete. Redizajn loga je príležitosťou na posilnenie vašej značky a zabezpečenie toho, aby odrážalo aktuálny smer a hodnoty vašej firmy. Povzbudí vašich existujúcich zákazníkov a priláka nových vďaka jeho sviežosti a modernosti.
Vytvárame jedinečné dizajny webových stránok pre malé aj veľké firmy. Navrhujeme responzívne a používateľsky prívetivé weby v súlade s najnovšími trendmi. Náš tím má široké skúsenosti s dizajnovaním webových stránok pre rôznorodú škálu odvetví. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam pre vás vytvoríme vizuálne príťažlivý a funkčný dizajn, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše podnikateľské ciele.
UX/UI audit identifikuje slabé miesta a oblasti na zlepšenie na vašej webovej stránke alebo aplikačnom rozhraní. Na základe UX/UI auditu môžeme navrhnúť úpravy a vylepšenia, ktoré zlepšia celkový používateľský zážitok a interakciu s vašou stránkou alebo produktom. Tieto zmeny môžu výrazne prispieť k zvýšeniu angažovanosti používateľov, konverzií a, samozrejme, spokojnosti vašich zákazníkov.
Pracujeme na tvorbe kreatívnych a vizuálne atraktívnych príspevkov, ktoré podporujú váš brand, produkt, službu alebo konkrétnu kampaň. Dostupné formáty pre jednotlivé platformy sú rôzne – obrázky, videá, carousely, stories a mnoho ďalších. Prispôsobujeme obsah a tonalitu jednotlivým platformám a cieľovým skupinám, aby sme dosiahli čo najlepšie výsledky. Vďaka našej dlhoročnej skúsenosti v sociálnom marketingu vieme posunúť vašu firmu na sociálnych sieťach na ďalšiu úroveň.
Poskytujeme komplexné služby v oblasti grafického dizajnu a tlače. Vytvárame tlačoviny pre rôzne účely, od vizitiek a letákov až po brožúry, katalógy, plagáty a ďalšie. Úspešná komunikácia značky je o konzistentnosti vo všetkých bodoch kontaktu. Naše tlačoviny vždy uvádzajú jasný a súdržný obraz o vašej značke, nech sú určené pre interné použitie alebo komunikáciu s vonkajším svetom. Či už potrebujete tlačoviny pre vašu najnovšiu marketingovú kampaň, billboard, podnikovú prezentáciu alebo internú komunikáciu, sme tu pre vás, aby sme vám poskytli vynikajúce výsledky.
Ako súčasť súboru grafických služieb ponúkame aj výber a tvorbu jedinečného, chytľavého a strategicky premysleného názvu pre váš produkt, službu alebo podnik. Dobrý názov je kľúčovou súčasťou tvorby značky. Pomáha vytvárať jedinečnú identitu vašej firmy a zvyšuje jej viditeľnosť a povedomie medzi cieľovou skupinou. Naše skúsenosti v tvorbe názvov kombinujeme s dôkladným prieskumom trhu a pochopením cieľov vašej spoločnosti, aby sme vytvorili názov, ktorý je výstižný, autentický a zapamätateľný.
Vytvárame návrhy na etikety a obaly produktov, ktoré sú nielen vizuálne atraktívne, ale aj funkčné a zodpovedajú špecifickým potrebám zákazníka a trhu. Naše dizajny sú zároveň inovatívne, aby vaše produkty vystupovali z radu i v rušnom obchode. Bez ohľadu na to, či ide o jednoduchú etiketu alebo luxusné balenie, berieme do úvahy všetky aspekty procesu – od výberu materiálu a grafiky až po tlač a výrobu. Náš cieľ je vytvárať dizajny, ktoré zlepšujú spotrebiteľský zážitok, zvyšujú hodnotu značky a podporujú predaj.
Pri tvorbe kreatív pre Google Ads využívame najnovšie trendy a technológie, aby sme vám pomohli dosiahnuť optimálne výsledky. Pracujeme so širokou paletou formátov – od textových inzerátov cez statické a animované banery až po video a interaktívne formáty. Našou prioritou je vytvárať kreatívy, ktoré budú vedieť efektívne osloviť váš cieľový trh a dosiahnuť vysokú mieru konverzií.

NAŠE SILNÉ STRÁNKY

Prečo spolupracovať s nami?

Komplexné služby
Poskytujeme full-servisové služby, v ktorých kombinujeme silu online marketingu a profesionálnej tvorby webových stránok, aplikácií a e-shopov. Od návrhu webu, tvorby dizajnu cez vývoj, obsah, nastavenie SEO a testovanie, e-shop na mieru, e-shop na prenájom, webstránky pre firmy na open-source riešeniach ako WordPress alebo na mieru postavené na open-source frameworku Laravel.
Transparentnosť a férovosť
Hľadáme pre vás vždy tie najefektívnejšie riešenia. Spoľahnúť sa môžete na vysokú odbornosť, korektnú a otvorenú komunikáciu a dodržiavanie dohodnutých termínov. Sme transparentná firma, ktorá si zakladá na férovosti voči našim klientom a kolegom. Naše služby a ich rozsah navrhujeme s ohľadom na dosiahnutie najefektívnejších výsledkov v rámci vášho rozpočtu
Konzultácie a poradenstvo
Sme váš spoľahlivý partner od prvotnej konzultácie, auditu, vytvorenia značky, loga, webdizajnu, webu/e-shopu až po zlepšenie výsledkov a dosiahnutie biznis cieľov. Marketing je komplikovaný, ale pre rast obratov nevyhnutný. Našim klientom pomáhame rozvíjať podnikanie formou odborných konzultácií a poradenstva na základe našich dlhoročných skúseností.
Výsledky založené na dátach
Veríme v silu dlhodobej viackanálovej online marketingovej stratégie. Klientom pomáhame rásť, expandovať na iné trhy a zvyšovať tržby. Analýzami a auditmi odhalíme slabé miesta a následne navrhneme efektívne akčné kroky na zlepšenie. Realizujeme profesionálne PPC služby, Google Ads kampane, Meta Ads kampane a online stratégie pre marketing na Google, Facebook alebo Instagram.

UKÁŽKY NAŠEJ PRÁCE

Vybrané referencie

Našou vizitkou sú prosperujúci klienti, a preto pristupujeme ku každému individuálne. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v segmente poskytujeme nielen služby v oblasti marketingu, vývoja webových stránok a e-shopov, ale aj školení a poradenstva.

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás