Služby

Veríme v silu dlhodobej viackanálovej online marketingovej stratégie.
Ako agentúra ponúkame viacero služieb, uprednostňujeme však prácu s klientmi, ktorí vidia výhody integrovanej kampane a chcú dosiahnuť vysokú návratnosť investícií a rastu.

Naša misia je poskytovať kvalitné a efektívne marketingové služby,
ktoré vám pomôžu rásť nielen v e-commerce.
Chcem konzultáciu zadarmo

Online Marketing

Social Media Marketing

Umožnite svojim zákazníkom komunikovať s vašou značkou a zvýšte svoju prítomnosť online na populárnych sociálnych sieťach. Pomôžeme vám pri tvorbe obsahu, ktorý zahŕňa aj fotografie a videá.


Viac

Online Marketing

Obsahový marketing

Kvalitný obsah prinesie návštevnosť na váš web z rôznych zdrojov, priláka nových zákazníkov, napomáha v budovaní vzťahov a má vplyv na zvýšenie predaja.


Viac

Marketing pre vyhľadávače

SEO

Dlhodobé úsilie v oblasti SEO prináša na vaše webové stránky veľké objemy organickej návštevnosti a tiež úzko súvisí s vašimi aktivitami v rámci marketingu na sociálnych sieťach a obsahového marketingu.


Viac

Web Development

Tvorba web stránok a webových aplikácií

Tvoríme responzívne a pútavé webstránky, aplikácie a ecommerce riešenia. Na váš web či aplikáciu sa pozeráme aj zo strategickej a marketingovej perspektívy s plnou integráciou SEO.


Viac

Web Development

Webdizajn a UX

Pripravíme pre vás atraktívny a zároveň funkčný webdizajn. Pri navrhovaní vášho webu vychádzame z vašich požiadaviek a aktuálnych trendov a štandardov v rámci webdizajnu.


Viac

Online Marketing

Marketing vo vyhľadávačoch

Vaši zákazníci už určite hľadajú vaše produkty. Vďaka marketingu pre vyhľadávače (Search Engine Marketing) vás nájdu oveľa jednoduchšie. Zobrazíte sa im ako organický výsledok vyhľadávania určitých kľúčových slov alebo ako platená reklama.


Viac

Content Marketing

Videoprodukcia

Hľadáte efektívny spôsob ako zviditeľniť vaše podnikanie a posilniť postavenie vašej značky? Video patrí k najsilnejším a najefektívnejším formátom obsahu. Vytvoríme pre vás videá na špičkovej úrovni od A po Z.


Viac

Marketing pre Startup

Marketing pre Startup

Každý startup potrebuje efektívny marketing. Nezáleží pritom, v ktorej fáze sa aktuálne nachádzate. Začínajúci podnikatelia potrebujú najmä otestovať svoj produkt na trhu a získať prvých zákazníkov. Obmedzené zdroje však volajú po efektívnych riešeniach.


Viac

Madviso Media House

Madviso media House

Inzerujte v magazínoch Madviso Media House. V rámci nášho Madviso Media House vám ponúkame niekoľko možností inzercie, vrátane bannerovej reklamy, PR článkov a spätných odkazov na váš web.


Viac

Madviso

Konzultácie, poradenstvo, školenia a workshopy

Sme tím špecialistov s viac ako 8 ročnými skúsenosťami. Radi vám poskytneme cenné rady pre podnikanie online, alebo vám zaškolíme oddelenie vo vašej firme. Realizujeme tiež prednášky, školenia a workshopy na rôzne témy v rámci online marketingu.


KONTAKT

Máme odpovede na všetky vaše otázky. Vyskúšajte

Ďakujeme za Vašu správu. Budeme Vás čoskoro kontaktovať.

Madviso s.r.o.

Leškova 3017/8

Bratislava 811 04
Slovakia

+421 905 343 785
info@madviso.com

Follow Us