SEO služby

Naše služby

Čo ponúkame

SEO služby

Zvýšte svoju návštevnosť z vyhľadávačov ako Google. Využite pravidelnú realizáciu služieb, ktoré zlepšia vaše pozície. Optimalizácia pre vyhľadávače začína úvodnou konzultáciou, po ktorej pre vás vieme pripraviť audit webstránky alebo e-shopu. Následne vypracujeme SEO stratégiu a navrhneme vám optimálne kroky.

SEO služby predstavujú súbor aktivít, ktorých cieľom je dosiahnuť lepšie výsledky vo vyhľadávaní a získať viac návštev z organických výsledkov vo vyhľadávačoch, ako Google, Bing alebo Seznam. Aktivity delíme na jednorazové alebo pravidelné a realizujeme ich vzhľadom na potreby klienta a veľkosť marketingového rozpočtu. Máme v tejto oblasti už viac ako 10 rokov skúseností a neustále sledujeme aktuálne trendy. Prečítajte si na našom webe viac o tom, čo je SEO.

Prečo robiť SEO?

Klientom sa vždy snažíme odporučiť ideálny marketingový mix, ktorý im môže reálne pomôcť dosiahnuť vytýčené ciele. Optimalizácia pre vyhľadávače má vplyv aj na výkon webstránky a používateľskú skúsenosť. Súčasťou SEO aktivít je aj kontinuálna tvorba obsahu na webstránke, nakoľko kvalitný obsah dokáže zabezpečiť relevantnosť webstránky v rámci rôznych tém. Nejde len o blog, ale aj o iné stránky, ako produktové texty, kategórie, statické texty a iné. Tieto aktivity zabezpečia aktuálnosť obsahu na webe a vytvoria priestor na interný linkbuilding. Kvalitný a užitočný obsah sa dá zdieľať externe na sociálnych sieťach a iných webstránkach, čo opäť otvára potenciál na oslovenie väčšej skupiny ľudí. Prečo robiť SEO? Organické vyhľadávanie je významným zdrojom návštevnosti webu, netreba preto zanedbávať SEO aktivity. Primárnym cieľom optimalizácie pre vyhľadávače je hlavne zvýšiť zisk, ale má aj množstvo bočných efektov na výnosy v rámci vášho podnikania online. SEO prináša návratnosť investícii hlavne z dlhodobého pohľadu. Celková náročnosť závisí od množstva faktorov, ako konkurencieschopnosť segmentu, aktuálny stav vášho online marketingu, stav webstránky, investícia konkurencie a kvalita optimalizácie webu, prípadne iné faktory. SEO má vply po úprave webstránky aj na konverzný pomer, ktorý stúpne naprieč všetkými kanálmi. SEO je výhodná investícia pre trpezlivých, ktrorí chcú dlhodobo znížiť náklady na konverziu a zároveň zvýšiť predaj.

SEO služby
U nás realizujeme komplexné SEO služby aj s obsahovým marketingom – od tvorby obsahu až po jeho optimalizáciu. Klienti často využívajú možnosť rozšírenia realizovaných služieb o PR a prácu s influencermi. Usilujeme sa o to, aby vám mix služieb priniesol čo najlepšie výsledky. Pri práci čerpáme z bohatých skúseností aj z aktuálnych trendov vo svete SEO. Viac
Čím skôr sa budete SEO venovať komplexne, tým to bude lacnejšie. Sú špecifikcé prípady, keď to nepotrebujete riešiť, ak by sa vám to nemalo z dlhodobého hľadiska vrátiť. Ideálne je venovať sa optimalizácii pravidelne. SEO je závislé od stavu webstránky, a teda je potrebné spraviť audit, štruktúru webstránky a analýzu kľúčových slov. Ak budete, povedzme, robiť len linkbuilding na neoptimalizovanom webe s neprehľadnou a zle zapracovanou štruktúrou, nemusí to mať efekt. Je vhodné začať so SEO aktivitami aj v prípade, že plánujete meniť web, robíte redizajn alebo prechod na iný CMS systém. Viac
Pri SEO by ste mali vedieť, aké aktivity zahŕňa, za čo platíte a aké výsledky môžete očakávať. Samozrejme, niektoré aktivity, ako audit webstránky alebo analýza kľúčových slov, nemajú zásadný vplyv na web, pokiaľ nebudú správne zapracované. Služby preto poskytujeme čo najkomplexnejšie / vieme ich zabezpečiť s in-house tímom na strane klienta. Začíname postupne úvodnou konzultáciou zadarmo, následne vypracujeme jednoduchý alebo komplexný SEO audit a navrhneme na základe toho stratégiu s jasne stanovenými aktivitami a cieľmi. Vieme pre vás zabezpečiť aj SEO služby ako analýza kľúčovým slov, pravidelné vyhodnocovanie pozícií, audit konkurencie a linkbuilding. Následne nielen navrhneme, ale aj zrealizujeme aktivity vedúce k lepším výsledkom. Viac

Naše SILNÉ STRÁNKY

Prečo spolupracovať s nami?

Komplexné služby na jednom mieste
Poskytujeme full-servisové služby, v ktorých kombinujeme silu online marketingu a profesionálnej tvorby webových stránok, aplikácií a e-shopov. Od návrhu webu, tvorby dizajnu cez vývoj, obsah, nastavenie SEO a testovanie, e-shop na mieru, e-shop na prenájom, webstránky pre firmy na open-source riešeniach ako WordPress alebo na mieru postavené na open-source frameworku Laravel.
Transparentnosť a férovosť
Hľadáme pre vás vždy tie najefektívnejšie riešenia. Spoľahnúť sa môžete na vysokú odbornosť, korektnú a otvorenú komunikáciu a dodržiavanie dohodnutých termínov. Sme transparentná firma, ktorá si zakladá na férovosti voči našim klientom a kolegom. Naše služby a ich rozsah navrhujeme s ohľadom na dosiahnutie najefektívnejších výsledkov v rámci vášho rozpočtu.
Konzultácie a poradenstvo
Sme váš spoľahlivý partner od prvotnej konzultácie, auditu, vytvorenia značky, loga, webdizajnu, webu/e-shopu až po zlepšenie výsledkov a dosiahnutie biznis cieľov. Marketing je komplikovaný, ale pre rast obratov nevyhnutný. Našim klientom pomáhame rozvíjať podnikanie formou odborných konzultácií a poradenstva na základe našich dlhoročných skúseností. Sme tu na to, aby sme vaše podnikanie posunuli na novú úroveň.
Výsledky založené na dátach
Veríme v silu dlhodobej viackanálovej online marketingovej stratégie. Klientom pomáhame rásť, expandovať na iné trhy a zvyšovať tržby. Analýzami a auditmi odhalíme slabé miesta a následne navrhneme efektívne akčné kroky na zlepšenie. Realizujeme profesionálne PPC služby, Google Ads kampane, Meta Ads kampane a online stratégie pre marketing na Google, Facebook alebo Instagram.

UKÁŽKY NAŠEJ PRÁCE

Vybrané referencie

Našou vizitkou sú prosperujúci klienti, a preto pristupujeme ku každému individuálne. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v segmente poskytujeme nielen služby v oblasti marketingu, vývoja webových stránok a e-shopov, ale aj školení a poradenstva.

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás