Webová analytika

NAŠE SLUŽBY

Čo ponúkame

Webová analytika

Webová analytika je súčasťou úspešných marketingových a reklamných kampaní. Bez nej je náročnejšie vyhodnotiť ich efektivitu a prínos. Radi vám pomôžeme nielen s vývojom webstránok, e-shopov a marketingovými službami, ale aj prípravou analytiky, ktorá bude vedieť posunúť váš biznis do doby dátovej. Súčasťou týchto služieb je analýza stavu, nastavenie a prepojenie nástrojov, či už s webstránkou, e-shopom alebo navázjom s inými službami. Analýza webu je činnosť zameraná na sledovanie vybraných ukazovateľov daného webu s cieľom web zlepšiť a identifikovať ako sa správajú návštevníci prichádzajúci z reklamných kampaní, či iných zdrojov. Analýza návštevníkov na webe sleduje a snaží sa ponúknuť odpovede na otázky ako odkiaľ návštevníci na web prišli a čo na webe robili dokiaľ web neopustili, aká je koverzná miera, čo sa predáva a prečo. Jednoducho je to spájanie súvislostí na základe dát. Tieto údaje potom pomáhajú pri rozhodovaní, ako stránku zlepšiť alebo ako lepšie cieliť marketingové aktivity. Na sledovanie trendov a metrík slúžia pravidelné reporty, buď realizované manuálne alebo cez nejaké automatizované prehľady a nástroje. Zároveň platí, že pre každý biznis je zväčša kľúčové jedno KPI a niekoľko doplnkových kľúčových indikátorov. Aj preto nie je nevyhnutné sledovať všetko, ale len to čo naozaj vieme vyhodnotiť a na základe toho smerovať váš biznis.

Webová analytika
Využívajte efektívnejšie možnosti, ktoré vám ponúkajú nástroje Google a Meta.
Analýza, analytický audit a návrh riešení je prvý krok k tomu, aby sme vám vedeli pomôcť.
Každá firma potrebuje nástroj na zber dát. Jednou z možností je aj Google Analytics 4, kde vám radi pomôžeme s nastavením tejto služby.
Súčasťou auditu webstránky je aj analýza dát a údajov, tú vieme pripraviť aj samostatne s odporúčaniami na optimalizáciu webovej stránky alebo e-shopu na základe dát.
Pripravíme komplexné vyhodnocovanie dát, údajov aj s nastvením analytických nástrojov pre váš e-shop.
Súčasťou analaytických služieb je aj nastavenie Cookies lišty, tak aby užívateľ mohol prijať alebo odmietnuť sledovanie jeho aktivít cez rôzne nástroje.
Už máte analytiku a hľadáte ako sa posunúť na ďalšiu úroveň vo vyhodnocovaní dát? Cez pravidelné konzultácie, analýzy vám vieme pripraviť návrh na zlepšenie vášho stavu.
Komplexné uchopenie analytiky vzhľadom na vami realizované marketingové aktivity a ich jasné smerovanie definuje analytická stratégia, ktorá má za cieľ zastabilizovať prístup vašej firmy k zberu dát a následne správnych rozhodnutí na základe správnych dát.

NAŠE SILNÉ STRÁNKY

Prečo spolupracovať s nami?

Komplexné služby
Poskytujeme full-servisové služby, v ktorých kombinujeme silu online marketingu a profesionálnej tvorby webových stránok, aplikácií a e-shopov. Od návrhu webu, tvorby dizajnu cez vývoj, obsah, nastavenie SEO a testovanie, e-shop na mieru, e-shop na prenájom, webstránky pre firmy na open-source riešeniach ako WordPress alebo na mieru postavené na open-source frameworku Laravel.
Transparentnosť a férovosť
Hľadáme pre vás vždy tie najefektívnejšie riešenia. Spoľahnúť sa môžete na vysokú odbornosť, korektnú a otvorenú komunikáciu a dodržiavanie dohodnutých termínov. Sme transparentná firma, ktorá si zakladá na férovosti voči našim klientom a kolegom. Naše služby a ich rozsah navrhujeme s ohľadom na dosiahnutie najefektívnejších výsledkov v rámci vášho rozpočtu
Konzultácie a poradenstvo
Sme váš spoľahlivý partner od prvotnej konzultácie, auditu, vytvorenia značky, loga, webdizajnu, webu/e-shopu až po zlepšenie výsledkov a dosiahnutie biznis cieľov. Marketing je komplikovaný, ale pre rast obratov nevyhnutný. Našim klientom pomáhame rozvíjať podnikanie formou odborných konzultácií a poradenstva na základe našich dlhoročných skúseností.
Výsledky založené na dátach
Veríme v silu dlhodobej viackanálovej online marketingovej stratégie. Klientom pomáhame rásť, expandovať na iné trhy a zvyšovať tržby. Analýzami a auditmi odhalíme slabé miesta a následne navrhneme efektívne akčné kroky na zlepšenie. Realizujeme profesionálne PPC služby, Google Ads kampane, Meta Ads kampane a online stratégie pre marketing na Google, Facebook alebo Instagram.

UKÁŽKY NAŠEJ PRÁCE

Vybrané referencie

Našou vizitkou sú prosperujúci klienti, a preto pristupujeme ku každému individuálne. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v segmente poskytujeme nielen služby v oblasti marketingu, vývoja webových stránok a e-shopov, ale aj školení a poradenstva.

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás