Komplexný audit webstránky a e-shopu

NAŠE SLUŽBY

Čo ponúkame

Komplexný audit webstránky a e-shopu

Detailná analýza aktuálneho stavu vášho webu či e-shopu odhalí všetky slabé miesta a skryté nedostatky v dizajne, SEO, obsahu, technickom riešení, rýchlosti a iných oblastiach. Vyberte si službu audit webstránky alebo e-shopu a identifikujte problémy, ktoré bránia v raste vášho podnikania. Kľúčové je nielen slabé miesta identifikovať, ale jasne určiť prioritu či prínos. Bez toho nebudeme vedieť efektívne prioritizovať tieto činnosti a naplánovať projektový plán pre ich zapracovanie.

Komplexný audit webstránky a e-shopu
Ak chcete dosiahnuť lepšie pozície v Google, a teda aj lepšiu návštevnosť, mali by ste mať web/e-shop optimalizovaný pre vyhľadávače s množstvom obsahu, ktorý je indexovaný vo výsledkoch vyhľadávania. Podrobný audit je prvým krokom úspešnej optimalizácie webu. SEO odporúčania pri správnej implementácii zlepšia vaše umiestnenie vo výsledkoch vyhľadávačov, návštevnosť stránky a počet konverzií, vďaka čomu vzrastú aj vaše zisky a návštevnosť.
Audit používateľskej skúsenosti a dizajnu je zameraný na to najdôležitejšie – vašich zákazníkov. Dizajn by mal byť bez chýb zobrazenia na rôznych zariadeniach od desktopu až po mobil. Stránka musí byť prehľadná, jednotlivé prvky logicky rozmiestnené a prevedenie nákupným procesom intuitívne. V tejto časti sa sústredíme na to, aby mal návštevník čo najpozitívnejšiu skúsenosť a dokončil vami požadovanú konverziu – objednávka, registrácia alebo iné.
Doba, za akú sa vaša stránka správne zobrazí na zariadení používateľa je mimoriadne dôležitá. Pri spomalení stránky v sekundách sa výrazne znižuje konverzný pomer a zvyšuje miera odchodov vašej webovej stránky. Rýchlosť si všíma aj Google – stránky s dlhým časom načítania bude používateľom odporúčať menej. Rýchlosť stránky najčastejšie ovplyvňuje nesprávna veľkosť obrázkov, neoptimalizovaný zdrojový kód, súbory, knižnice, technické riešenie a zbytočný obsah.
Vybrali ste si technické riešenie, ktoré je príliš robustné alebo zle naprogramované? Chyby na webe ovplyvňujú rýchlosť riešenia aj zobrazenia na rôznych zariadeniach. Hodnotí ich i Google a ak máte chyby, ktoré sú viditeľné, odradí to aj používateľa. V prípade odhalenia veľkého množstva chýb vám navrhneme možné front-end preštýlovanie alebo výber vhodnejšej platformy pre vašu webovú stránku či e-shop.
Pozrieme sa na to, ako komunikujete na webovej stránke, čo chýba, čo by bolo vhodné vylepšiť a ako obsah rozšíriť. Aké kľúčové stránky majú najlepší výkon a aké vám chýbajú? Kompletná analýza obsahovej stratégie webu odhalí chyby, ktoré sa vyskytujú pri komunikácii so zákazníkmi. Ukážeme vám, ako lepšie upútať pozornosť zákazníka a jeho návštevu premeniť na želanú akciu – kúpa alebo vyplnenie formulára. Túto časť auditu môžeme rozšíriť o analýzu kľúčových slov.
Je cesta návštevníka k cieľu na vašej webovej stránke alebo ku konverzii v e-shope bezproblémová? Viete, kde sa začína a kde najčastejšie končí? Oslovujete potenciálneho zákazníka vo všetkých fázach konverznej cesty? Prejdeme si vaše dáta a pozrieme sa na to, čo môže pomôcť zlepšiť váš konverzný pomer. Súčasťou je aj používateľské testovanie s 5 ľuďmi. Výstupom budú konkrétne odporúčania na úpravy pre vašu webovú stránku alebo e-shop.

komplexný audit

Na čo slúži komplexný audit webu alebo e-shopu?

Podrobný audit je základom úspešnej optimalizácie webu. Tá zvýši vaše umiestnenie vo výsledkoch vyhľadávačov, návštevnosť stránky a počet konverzií, vďaka čomu vzrastú aj vaše zisky. Správanie zákazníkov, algoritmy vyhľadávačov a pravidlá marketingu sa neustále menia. Komplexný audit vám pomôže odhaliť možné problémy a získať zoznam odporúčaní na vylepšenie e-shopu.

Súčasti analýzy a auditu

  • Identifikujeme chyby z pohľadu indexácie v Google a navrhneme zlepšenia optimalizácie pre vyhľadávače.
  • Zhodnotíme náročnosť používania vašej stránky, jej prehľadnosť, použiteľnosť a dizajn.
  • Odhalíme obsahové chyby a chyby v technickom riešení.
  • Vypracujeme individuálne odporúčanie možných zlepšení a odprezentujeme ho osobne.

Čo vám audit prinesie

  • Dokument, kde bude komplexné zhodnotenie vášho webu/e-shopu aj s návrhmi na zlepšenie.
  • Konkrétne riešenia pre jednotlivé problémy.
  • Možnosť získať kompletný podklad pre zadanie na vytvorenie/zlepšenie vašej webovej stránky alebo e-shopu.
  • Zmluvu o mlčanlivosti, teda 100 % bezpečnosť vašich dát.

Koľko stojí audit webstránky alebo e-shopu?

Jednoduchý audit začína od 300 € bez DPH. Komeplexné audity začínajú od 2000 € bez DPH alebo na základe rozsahu.

NAŠE SILNÉ STRÁNKY

Prečo spolupracovať s nami?

Komplexné služby
Poskytujeme full-servisové služby, v ktorých kombinujeme silu online marketingu a profesionálnej tvorby webových stránok, aplikácií a e-shopov. Od návrhu webu, tvorby dizajnu cez vývoj, obsah, nastavenie SEO a testovanie, e-shop na mieru, e-shop na prenájom, webstránky pre firmy na open-source riešeniach ako WordPress alebo na mieru postavené na open-source frameworku Laravel.
Transparentnosť a férovosť
Hľadáme pre vás vždy tie najefektívnejšie riešenia. Spoľahnúť sa môžete na vysokú odbornosť, korektnú a otvorenú komunikáciu a dodržiavanie dohodnutých termínov. Sme transparentná firma, ktorá si zakladá na férovosti voči našim klientom a kolegom. Naše služby a ich rozsah navrhujeme s ohľadom na dosiahnutie najefektívnejších výsledkov v rámci vášho rozpočtu
Konzultácie a poradenstvo
Sme váš spoľahlivý partner od prvotnej konzultácie, auditu, vytvorenia značky, loga, webdizajnu, webu/e-shopu až po zlepšenie výsledkov a dosiahnutie biznis cieľov. Marketing je komplikovaný, ale pre rast obratov nevyhnutný. Našim klientom pomáhame rozvíjať podnikanie formou odborných konzultácií a poradenstva na základe našich dlhoročných skúseností.
Výsledky založené na dátach
Veríme v silu dlhodobej viackanálovej online marketingovej stratégie. Klientom pomáhame rásť, expandovať na iné trhy a zvyšovať tržby. Analýzami a auditmi odhalíme slabé miesta a následne navrhneme efektívne akčné kroky na zlepšenie. Realizujeme profesionálne PPC služby, Google Ads kampane, Meta Ads kampane a online stratégie pre marketing na Google, Facebook alebo Instagram.

Ako s nami začať

Aký bude postup?

1

Dohodneme si prvú bezplatnú konzultáciu

V prvom kroku potrebujeme zistiť, aké sú vaše potreby, požiadavky, očakávania a v neposlednom rade aj odhadovaný rozpočet.

2

Pripravíme vám cenovú ponuku

Cenová ponuka bude obsahovať presný rozpis aktivít, ich rozsah a cenu. U nás viete presne aké služby vám budú doručené.

3

Nastavíme strategické aktivity, ciele a KPI

V tomto kroku je už rozhodnutie na vás. Pokiaľ sa rozhodnete spolupracovať s nami, dohodneme si ďalšie stretnutie.

4

Začneme spoluprácu a rozbehneme aktivity

Previesť stratégiu do reality je základom úspechu. Vypracujeme vám podrobný audit a budeme realizovať aktivity v dohodnutom rozsahu.

UKÁŽKY NAŠEJ PRÁCE

Vybrané referencie

Našou vizitkou sú prosperujúci klienti, a preto pristupujeme ku každému individuálne. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v segmente poskytujeme nielen služby v oblasti marketingu, vývoja webových stránok a e-shopov, ale aj školení a poradenstva.

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás