Kariéra

Naša agentúra poskytuje komplexné služby v oblasti Online Marketingu a Ecommerce. Zverenú dôveru, ktorú do nás klienti vkladajú, si veľmi vážime. Naším cieľom je realizovať služby s dôrazom na návratnosť investícií.

Kariéra v Madviso

Hľadáme šikovných kolegov


Chceš sa aj ty stať členom Madviso tímu? V súčasnosti hľadáme kandidátov na nasledujúce pozície:

Baví ťa manažovať projekty, vymýšľať nové zlepšenia, návrhy, ale aj tvoriť texty a iné formy obsahu? Hľadáme študenta (najlepšie 3 ročníka Bc. a vyššie), ktorý nám pomôže s komunikáciou a organizáciou eventov, tvorbou obsahu na blog a sociálne siete, vyhľadávaním nových kontaktov pre naše aktuálne projekty, a iné. Podmienkou je chuť učiť sa nové veci a nájsť si čas aspoň 3 x týždenne. Stážovať by si mal/a intenzívne po dobu 6 mesiacov, ale nebránime sa ani ak zostaneš dlhšie či „nafurt.“


Viac info

Hľadáme šikovného front-end developera, ktorý ovláda aj PHP a chce nabrať cenné skúsenosti na zaujímavých projektoch. Máš už dosť freelance práce a chceš pracovať na zaujímavých projektoch? Prípadne je táto pozícia vhodná aj pre teba, ak si šikovný študent, chceš sa veľa naučiť a makať. Určite sa nám ozvi, máme pre teba super flek.


Viac info

Do našej online marketingovej agentúry hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu Sales a Account Manager. Tvojou úlohou bude najmä aktívne kontaktovanie potenciálnych klientov a komunikácia s tými súčasnými kvôli ich ďalším požiadavkám. Ak sa nebojíš telefonovať a rád kávičkuješ, toto je ponuka presne pre teba.


Viac info

Prečo pracovať pre Madviso?

Veríme, že úspešné sú len tie podniky, ktoré sú transparentné voči svojim zákazníkom, partnerom, zamestnancom a širokej verejnosti.

U nás sa môžeš spoľahnúť na:


Spravodlivé mzdy pre každého na základe pracovnej pozície a skúseností.

Rovnaká norma pre mužov a ženy.

Možnosť osobnostného rozvoja a kariérneho rastu.

Školenia a workshopy ako zamestnanecký benefit.

Transparentnosť služieb a oceňovania.

Priateľská pracovná atmosféra. (na oficiality si nepotrpíme, pokojne nám tykaj)

Prečo pracovať pre Madviso?

Ako to u nás vyzerá?