Kariéra

Naša agentúra poskytuje komplexné služby v oblasti online marketingu a
e-commerce. Zverenú dôveru, ktorú do nás klienti vkladajú, si veľmi vážime. Naším cieľom je realizovať služby, ktoré povedú k návratnosti investícií.

Kariéra v Madviso

Hľadáme šikovných kolegov


Chceš sa aj ty stať súčasťou Madviso tímu? Hľadáme kandidátov na nasledujúce pozície:

Hľadáme do tímu šikovného content manažéra, ktorý nám pomôže posunúť naše služby na ďalší level. No a ak ty hľadáš miesto, kde sa môžeš kariérne rozvíjať, zlepšovať sa a viesť tím šikovných copywriterov a blogerov, možno sme sa práve našli.


Viac info

Do nášho mladého tímu online marketingovej agentúry hľadáme šikovného copywritera na tvorbu textov, článkov, blogov hlavne pre potreby online. Ak máš skúsenosti s prácou copywritera, social media, ničoho sa nebojíš a chceš pracovať na zaujímavých zadaniach a projektoch, určite sa nám ozvi na info@madviso.com.


Viac info

Do nášho tímu hľadáme šikovného mid grafického dizajnéra, ktorý sa nebojí maketingu a e-commerce. Odstrelí nám dekel z tvojich vyšperkovaných webových dizajnov? Pridaj sa do nášho tímu.


Viac info

Do nášho tímu hľadáme posilu na pozíciu Grafický dizajnér pre sociálne siete a web. Ak máš grafiku v malíčku, robil si so sociálnymi sieťami a pravidelne sleduješ trendy na sociálnych sieťach, možno o tom ani nevieš, ale si pre nás dokonalý kandidát. Hľadáme kreatívnu dušu, ktorá sa bude starať o vizuály pre sociálne siete našich klientov, interné projekty a iné grafické výstupy. Pozícia je vhodná pre uchádzačov, ktorí majú skúsenosti s prácou na podobnej pozícii.


Viac info

Na gramatické chyby máš orlie oči a neunikne ti žiadna čiaročka, dĺžeň či bodka? Chceš písať články, tvoriť produktové texty a kreovať content plány pre sociálne siete? U nás máš možnosť získať cenné skúsenosti zo sveta digitálneho marketingu a e-commerce. Ak si časovo flexibilný študent jedného z nekončiacich ročníkov VŠ, alebo hľadáš prácu na part time, radi ťa privítame v našom tíme.


Viac info

Do nášho tímu prijmeme kolegu na pozíciu – administratívny pracovník. Nechceš pracovať v nudnom korporáte a prehadzovať papiere z jednej kôpky na druhú? Máš cit pre detail, zmysel pre zodpovednosť, 100 % gramatiku a kultivovaný písomný a ústny prejav? Pridaj sa k nám a ak budeš chcieť, naučíš sa popri tejto práci aj niečo zo sveta online marketingu a e-commerce.


Viac info

Do našej online marketingovej agentúry hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu Sales a Account Manager. Tvojou úlohou bude najmä aktívne kontaktovanie potenciálnych klientov a komunikácia s tými súčasnými kvôli ich ďalším požiadavkám. Ak sa nebojíš telefonovať a rád kávičkuješ, toto je ponuka presne pre teba.


Viac info

Prečo pracovať pre Madviso?

Veríme, že úspešné sú len tie podniky, ktoré sú transparentné voči svojim zákazníkom, partnerom, zamestnancom a širokej verejnosti.

U nás sa môžeš spoľahnúť na:


Spravodlivé mzdy na základe pracovnej pozície a skúseností.

Možnosť osobnostného rozvoja a kariérneho rastu.

Školenia a workshopy ako zamestnanecký benefit.

Transparentnosť služieb a oceňovania.

Priateľská pracovná atmosféra.

Prečo pracovať pre Madviso?

Ako to u nás vyzerá?