Kariéra

Naša agentúra poskytuje komplexné služby v oblasti Online Marketingu a Ecommerce. Zverenú dôveru, ktorú do nás vkladajú klienti si veľmi vážime. Našim cieľom je realizovať služby s dôrazom na návratnosť investícií.

Kariéra v Madviso

Hľadáme šikovných kolegov


Chceš sa aj ty stať členom Madviso tímu? V súčasnosti hľadáme kandidátov na následujúce pozície.
Na oficiality si nepotrpíme, pokojne nám tykaj.

Cześć, jak się masz? A to je tak všetko čo vieme poľsky. Máš poľštinu v malíčku? Hľadáme práve teba! Pridaj sa do nášho tímu ako prekladateľ do poľského jazyka. Čaká ta práca na šiááalených projektoch. Naučíš sa veľa o online marketingu, a keď budeš chcieť, urobíme z teba špecialistu na široko-ďaleko.


Viac info

Marketingová agentúra Madviso hľadá človeka, ktorý sa vyzná do oblasti social media a nie je mu cudzia ani práca v grafických programoch. Ak si neustále online a sleduješ nové trendy, určite sa prihlás do našej agentúry. Hľadáme končiaceho študenta VŠ na pozíciu social media.


Viac info

Hľadáme do tímu šikovného PHP developera na fulltime pozíciu v Bratislave. Máš aspoň dvojročné skúsenosti s programovaním, tvorbou webstránok, PHP, MySQL, Laravel pridaj sa do nášho tímu. Čakajú ťa zaujímavé projekty prevažne v oblasti e-commerce,


Viac info

Do našej online marketingovej agentúry hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu Sales a Account Manager. Tvojou úlohou bude najmä aktívne kontaktovanie potenciálnych klientov a komunikácia s tými súčasnými kvôli ich ďalším požiadavkám. Ak sa nebojíš telefonovať a rád kávičkuješ, toto je ponuka presne pre teba.


Viac info

Hľadáme do tímu šikovného WordPress developera pre našich klientov a interné projekty na inhouse pozíciu v Bratislave. Máš aspoň dvojročné skúsenosti s tvorbou WP webov? Určite sa nám ozvi! Vhodné pre študenta alebo človeka, ktorý už nechce pracovať len ako freelancer.


Viac info

Hľadáme do tímu šikovného content manažéra, ktorý nám pomôže posunúť naše služby na ďalší level. No a ak ty hľadáš miesto, kde sa môžeš kariérne rozvíjať, zlepšovať sa a viesť tím šikovných copywriterov a blogerov, možno sme sa práve našli.


Viac info

Prečo pracovať pre Madviso?

Veríme, že úspešné sú len tie podniky, ktoré sú transparentné voči svojim zákazníkom, partnerom, zamestnancom a širokej verejnosti.

U nás sa môžeš spoľahnúť na:


Spravodlivé mzdy pre každého na základe pracovnej pozície a skúseností.

Rovnaká norma pre mužov a ženy.

Možnosť osobnostného rozvoja a kariérneho rastu.

Školenia a workshopy ako zamestnanecký benefit.

Transparentnosť služieb a oceňovania.

Prečo pracovať pre Madviso?

Ako to u nás vyzerá?