Kariéra

Naša agentúra poskytuje komplexné služby v oblasti online marketingu a
e-commerce. Zverenú dôveru, ktorú do nás klienti vkladajú, si veľmi vážime. Naším cieľom je realizovať služby, ktoré povedú k návratnosti investícií.

Kariéra v Madviso

Hľadáme šikovných kolegov


Chceš sa aj ty stať súčasťou Madviso tímu? Hľadáme kandidátov na nasledujúce pozície:

Do nášho tímu hľadáme manažéra/manažérku sociálnych sietí, ktorý dokáže samostatne pracovať s jednoduchou grafikou a má skvelý zmysel pre obsah na sociálnych sieťach. Máš skúsenosti s návrhom stratégie, tvorbou contentu, správou reklamných kampaní a jednoduchou grafikou? Ozvi sa nám.


Viac info

Hľadáme šikovného PPC špecialistu s aspoň 2-ročnými skúsenosťami v agentúre, ktorý nám pomôže prinášať merateľné výsledky online kampaní pre našich klientov či naše interné projekty. Očakávame, že si doma v nových trendoch, všetkých potrebných nástrojoch a dokážeš samostatne vytvoriť úplne novú kampaň od A po Z alebo optimalizovať už bežiace kampane.


Viac info

Máš aspoň 2-ročné skúsenosti v marketingovej alebo performance agentúre (najlepšie na pozícii Account Manager)? Skvelé, do nášho tímu hľadáme zodpovedného, motivovaného a komunikatívneho nadšenca pre online marketing a e-commerce. Musíme sa vidieť osobne, a preto je táto pracovná ponuka výhradne formou inhouse – v kancelárii – Leškova 8, Bratislava.


Viac info

Si doma vo svete online marketingu, sociálnych sietí, e-commerce či tvorby webu? Si ukecaná/ý, máš príjemné vystupovanie a rád komunikuješ? Hovoria ti niečo keywordy ako cenová ponuka, stratégia, tender, zadanie, report a vieš čo je to skrytá kópia? Staň sa súčasťou nášho tímu a spoločnými silami môžeme dosiahnuť veľké veci. Hľadáme stabilného kolegu na dlhodobú spoluprácu, ktorý s nami dokáže potiahnuť a to vieme náležite oceniť.


Viac info

Chceš získať cenné skúsenosti zo sveta online marketingu a e-commerce už počas školy? U nás máš skvelú šancu! Pod naše krídla si radi vezmeme šikovného študenta marketingu, žurnalistiky alebo príbuzných odborov na dlhodobú stáž.


Viac info

Hľadáme šikovného front-end developera pre našich klientov a interné projekty na full-time pozíciu v Bratislave. Budeš sa venovať primárne front-end programovaniu platformy, vývoju a update nových funkcionalít a určite oceníme tvoju účasť pri tvorbe SaaS produktu. Pomáhať budeš aj pri agentúrnych projektoch a webových stránkach.


Viac info

Život je príliš krátky na škaredé a pomalé webstránky či eshopy, bro. Poď s nami tvoriť svieže, moderné a funkčné dizajny a grafiku. Máš skúsenosti s návrhom webového dizajnu a prípravou grafických výstupov pre rôzne umiestnenia a formáty? Pridaj sa do nášho tímu a navrhuj pre našich klientov či e-commerce platformu Midasto dizajn webstránok a e-shopov na mieru či na prenájom.


Viac info

Do nášho tímu hľadáme posilu na pozíciu Grafický dizajnér pre sociálne siete a web. Ak máš grafiku v malíčku, robil si so sociálnymi sieťami a pravidelne sleduješ trendy na sociálnych sieťach, možno o tom ani nevieš, ale si pre nás dokonalý kandidát. Hľadáme kreatívnu dušu, ktorá sa bude starať o vizuály pre sociálne siete našich klientov, interné projekty a iné grafické výstupy. Pozícia je vhodná pre uchádzačov, ktorí majú skúsenosti s prácou na podobnej pozícii.


Viac info

Do nášho mladého tímu online marketingovej agentúry hľadáme šikovného copywritera na tvorbu textov, článkov, blogov hlavne pre potreby online. Ak máš skúsenosti s prácou copywritera, social media, ničoho sa nebojíš a chceš pracovať na zaujímavých zadaniach a projektoch, určite sa nám ozvi na info@madviso.com.


Viac info

Prečo pracovať pre Madviso?

Veríme, že úspešné sú len tie podniky, ktoré sú transparentné voči svojim zákazníkom, partnerom, zamestnancom a širokej verejnosti.

U nás sa môžeš spoľahnúť na:


Spravodlivé mzdy na základe pracovnej pozície a skúseností.

Možnosť osobnostného rozvoja a kariérneho rastu.

Školenia a workshopy ako zamestnanecký benefit.

Transparentnosť služieb a oceňovania.

Priateľská pracovná atmosféra.

Prečo pracovať pre Madviso?

Ako to u nás vyzerá?