Kariéra

Naša agentúra poskytuje komplexné služby v oblasti Online Marketingu a Ecommerce. Zverenú dôveru, ktorú do nás vkladajú klienti si veľmi vážime. Našim cieľom je realizovať služby s dôrazom na návratnosť investícií.

Kariéra v Madviso

Hľadáme šikovných kolegov


Chceš sa aj ty stať členom Madviso tímu? V súčasnosti hľadáme kandidátov na následujúce pozície.
Na oficiality si nepotrpíme, pokojne nám tykaj.

Do nášho tímu prijmeme performance špecialistu na internú spoluprácu, ktorý je doma vo svete ecommerce a svoje skúsenosti s Google Ads a Facebook Ads vie jednoducho preukázať. Ak si analytický typ, ktorý chce pracovať v slobodnej firme na zaujímavých projektoch, svoje CV a niečo o sebe nám pošli na info@madviso.com.


Viac info

Mali ste aj vy takého spolužiaka na základnej škole, ktorý mal ako jediný z diktátov samé jednotky? Presne toho hľadáme! Stážistu na korektúry a prípravu textov pre rôzne marketingové účely. Študent. Si to ty? Píš na info@madviso.com. Ale švihom! 🙂


Viac info

Do našej online marketingovej agentúry hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu Sales a Account Manager. Tvojou úlohou bude najmä aktívne kontaktovanie potenciálnych klientov a komunikácia s tými súčasnými kvôli ich ďalším požiadavkám. Ak sa nebojíš telefonovať a rád kávičkuješ, toto je ponuka presne pre teba.


Viac info

Hľadáme šikovného front-end developera, ktorý ovláda aj PHP a chce nabrať cenné skúsenosti na zaujímavých projektoch. Máš už dosť freelance práce a chceš pracovať na zaujímavých projektoch? Si šikovný študent alebo absolvent? Určite sa nám ozvi, máme pre teba super flek.


Viac info

Prečo pracovať pre Madviso?

Veríme, že úspešné sú len tie podniky, ktoré sú transparentné voči svojim zákazníkom, partnerom, zamestnancom a širokej verejnosti.

U nás sa môžeš spoľahnúť na:


Spravodlivé mzdy pre každého na základe pracovnej pozície a skúseností.

Rovnaká norma pre mužov a ženy.

Možnosť osobnostného rozvoja a kariérneho rastu.

Školenia a workshopy ako zamestnanecký benefit.

Transparentnosť služieb a oceňovania.

Prečo pracovať pre Madviso?

Ako to u nás vyzerá?