Kariéra

Naša agentúra poskytuje komplexné služby v oblasti online marketingu a
e-commerce. Zverenú dôveru, ktorú do nás klienti vkladajú, si veľmi vážime. Naším cieľom je realizovať služby, ktoré povedú k návratnosti investícií.

Kariéra v Madviso

Hľadáme šikovných kolegov


Chceš sa aj ty stať súčasťou Madviso tímu? Hľadáme kandidátov na nasledujúce pozície:

Život je príliš krátky na škaredé a pomalé webstránky či eshopy, bro. Poď s nami tvoriť svieže, moderné a funkčné dizajny a grafiku. Máš skúsenosti s návrhom webového dizajnu a prípravou grafických výstupov pre rôzne umiestnenia a formáty? Pridaj sa do nášho tímu a navrhuj pre našich klientov či e-commerce platformu Midasto dizajn webstránok a e-shopov na mieru či na prenájom.


Viac info

Do nášho tímu hľadáme posilu na pozíciu Grafický dizajnér pre sociálne siete a web. Ak máš grafiku v malíčku, robil si so sociálnymi sieťami a pravidelne sleduješ trendy na sociálnych sieťach, možno o tom ani nevieš, ale si pre nás dokonalý kandidát. Hľadáme kreatívnu dušu, ktorá sa bude starať o vizuály pre sociálne siete našich klientov, interné projekty a iné grafické výstupy. Pozícia je vhodná pre uchádzačov, ktorí majú skúsenosti s prácou na podobnej pozícii.


Viac info

Si doma vo svete online marketingu, sociálnych sietí, e-commerce či tvorby webu? Si ukecaná/ý, máš príjemné vystupovanie a rád komunikuješ? Hovoria ti niečo keywordy ako cenová ponuka, stratégia, tender, zadanie, report a vieš čo je to skrytá kópia? Staň sa súčasťou nášho tímu a spoločnými silami môžeme dosiahnuť veľké veci. Hľadáme stabilného kolegu na dlhodobú spoluprácu, ktorý s nami dokáže potiahnuť a to vieme náležite oceniť.


Viac info

Do nášho mladého tímu online marketingovej agentúry hľadáme šikovného copywritera na tvorbu textov, článkov, blogov hlavne pre potreby online. Ak máš skúsenosti s prácou copywritera, social media, ničoho sa nebojíš a chceš pracovať na zaujímavých zadaniach a projektoch, určite sa nám ozvi na info@madviso.com.


Viac info

Do nášho tímu príjmeme študenta na dlhodobú stáž na pozíciu administratívny a marketingový pracovník. Hľadáme šikovného a samostatného študenta, ktorý si poradí so správou e-shopu a manažmentom objednávok, zaujíma sa o marketing a chce sa v tejto oblasti vzdelávať. Ak ťa baví šport – cyklistika, beh, skialp alebo všetko dokopy – máš veľkú výhodu. Dvere majú u nás otvorené študenti prvého a druhého ročníka I. stupňa VŠ, alebo prvého ročníka II. stupňa VŠ.


Viac info

Žiješ marketingom a e-commerce? Rád vymýšľaš nové zlepšenia procesov? Vyznáš sa v online trendoch, sociálnych sieťach, píšeš kreatívne texty a vieš čo je to marketingová stratégia? Hľadáme posilu do nášho tímu na pozíciu Junior Marketing Manager. Vhodná aj pre absolventa alebo študenta VŠ. Ide o internú pozíciu v kancelárii v Bratislave, budeš pracovať na Leškovej 8.


Viac info

Baví ťa manažovať projekty, vymýšľať nové zlepšenia, návrhy, ale aj tvoriť texty a iné formy obsahu? Hľadáme študenta (najlepšie 3 ročníka Bc. a vyššie), ktorý nám pomôže s komunikáciou a organizáciou eventov, tvorbou obsahu na blog a sociálne siete, vyhľadávaním nových kontaktov pre naše aktuálne projekty, a iné. Podmienkou je chuť učiť sa nové veci a nájsť si čas aspoň 3 x týždenne. Stážovať by si mal/a intenzívne po dobu 6 mesiacov, ale nebránime sa ani ak zostaneš dlhšie či „nafurt.“


Viac info

Hľadáme šikovného front-end developera pre našich klientov a interné projekty na full-time pozíciu v Bratislave. Budeš sa venovať primárne front-end programovaniu platformy, vývoju a update nových funkcionalít a určite oceníme tvoju účasť pri tvorbe SaaS produktu. Pomáhať budeš aj pri agentúrnych projektoch a webových stránkach.


Viac info

Prečo pracovať pre Madviso?

Veríme, že úspešné sú len tie podniky, ktoré sú transparentné voči svojim zákazníkom, partnerom, zamestnancom a širokej verejnosti.

U nás sa môžeš spoľahnúť na:


Spravodlivé mzdy na základe pracovnej pozície a skúseností.

Možnosť osobnostného rozvoja a kariérneho rastu.

Školenia a workshopy ako zamestnanecký benefit.

Transparentnosť služieb a oceňovania.

Priateľská pracovná atmosféra.

Prečo pracovať pre Madviso?

Ako to u nás vyzerá?