Kariéra

Naša agentúra poskytuje komplexné služby v oblasti online marketingu a
e-commerce. Zverenú dôveru, ktorú do nás klienti vkladajú, si veľmi vážime. Naším cieľom je realizovať služby, ktoré povedú k návratnosti investícií.

Kariéra v Madviso

Hľadáme šikovných kolegov


Chceš sa aj ty stať súčasťou Madviso tímu? Hľadáme kandidátov na nasledujúce pozície:

Do nášho mladého tímu hľadáme posilu na pozíciu Grafik & Social Media Manager. Ak máš grafiku v malíčku a pravidelne sleduješ trendy na sociálnych sieťach, možno o tom ani nevieš, ale si pre nás dokonalý kandidát. Hľadáme kreatívnu dušu, ktorá sa bude starať o vizuály pre sociálne siete našich klientov, interné projekty a iné grafické výstupy. Pozícia je vhodná aj pre študentov tretieho ročníka prvého stupňa a prvého ročníka druhého stupňa vš. alebo uchádzačov, ktorí majú minimálne 2 roky skúseností fulltime na podobnej pozícii v agentúre alebo ako freelancer.


Viac info

Žiješ marketingom a e-commerce? Rád vymýšľaš nové zlepšenia procesov? Vyznáš sa v online trendoch, sociálnych sieťach, si doma aj vo vodách copywritingu a vieš čo je to marketingová stratégia? Hľadáme posilu do nášho tímu na pozíciu Junior Marketing Manager. Vezmeme aj ambiciozneho študenta tretieho alebo štvrtého ročníka VŠ. Ide o internú pozíciu v kancelárii v Bratislave, budeš pracovať na Leškovej.


Viac info

Do nášho tímu prijmeme kolegu na pozíciu – administratívny pracovník. Nechceš pracovať v nudnom korporáte a prehadzovať papiere z jednej kôpky na druhú? Máš cit pre detail, zmysel pre zodpovednosť, 100 % gramatiku a kultivovaný písomný a ústny prejav? Pridaj sa k nám a ak budeš chcieť, naučíš sa popri tejto práci aj niečo zo sveta online marketingu a e-commerce.


Viac info

Hľadáme šikovného front-end developera, ktorý ovláda aj PHP a chce nabrať cenné skúsenosti na zaujímavých projektoch. Máš už dosť freelance práce a chceš pracovať na zaujímavých projektoch? Prípadne je táto pozícia vhodná aj pre teba, ak si šikovný študent, chceš sa veľa naučiť a makať. Určite sa nám ozvi, máme pre teba super flek.


Viac info

Do našej online marketingovej agentúry hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu Sales a Account Manager. Tvojou úlohou bude najmä aktívne kontaktovanie potenciálnych klientov a komunikácia s tými súčasnými kvôli ich ďalším požiadavkám. Ak sa nebojíš telefonovať a rád kávičkuješ, toto je ponuka presne pre teba.


Viac info

Prečo pracovať pre Madviso?

Veríme, že úspešné sú len tie podniky, ktoré sú transparentné voči svojim zákazníkom, partnerom, zamestnancom a širokej verejnosti.

U nás sa môžeš spoľahnúť na:


Spravodlivé mzdy na základe pracovnej pozície a skúseností.

Možnosť osobnostného rozvoja a kariérneho rastu.

Školenia a workshopy ako zamestnanecký benefit.

Transparentnosť služieb a oceňovania.

Priateľská pracovná atmosféra.

Prečo pracovať pre Madviso?

Ako to u nás vyzerá?