Kariéra

Naša agentúra poskytuje komplexné služby v oblasti Online Marketingu a Ecommerce. Zverenú dôveru, ktorú do nás klienti vkladajú, si veľmi vážime. Naším cieľom je realizovať služby s dôrazom na návratnosť investícií.

Kariéra v Madviso

Hľadáme šikovných kolegov


Chceš sa aj ty stať členom Madviso tímu? V súčasnosti hľadáme kandidátov na nasledujúce pozície:

Do nášho tímu prijmeme performance špecialistu na internú spoluprácu, ktorý je doma vo svete ecommerce a svoje skúsenosti s Google Ads a Facebook Ads vie jednoducho preukázať. Ak si analytický typ, ktorý chce pracovať v slobodnej firme na zaujímavých projektoch, svoje CV a niečo o sebe nám pošli na info@madviso.com.


Viac info

Mali ste aj vy takého spolužiaka na základnej škole, ktorý mal ako jediný z diktátov samé jednotky? Presne toho hľadáme! Stážistu na korektúry a prípravu textov pre rôzne marketingové účely. Študent. Si to ty? Píš na info@madviso.com. Ale švihom! 🙂


Viac info

Do našej online marketingovej agentúry hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu Sales a Account Manager. Tvojou úlohou bude najmä aktívne kontaktovanie potenciálnych klientov a komunikácia s tými súčasnými kvôli ich ďalším požiadavkám. Ak sa nebojíš telefonovať a rád kávičkuješ, toto je ponuka presne pre teba.


Viac info

Hľadáme šikovného front-end developera, ktorý ovláda aj PHP a chce nabrať cenné skúsenosti na zaujímavých projektoch. Máš už dosť freelance práce a chceš pracovať na zaujímavých projektoch? Prípadne je táto pozícia vhodná aj pre teba, ak šikovný študent, chceš sa veľa naučiť a makať. Určite sa nám ozvi, máme pre teba super flek.


Viac info

Prečo pracovať pre Madviso?

Veríme, že úspešné sú len tie podniky, ktoré sú transparentné voči svojim zákazníkom, partnerom, zamestnancom a širokej verejnosti.

U nás sa môžeš spoľahnúť na:


Spravodlivé mzdy pre každého na základe pracovnej pozície a skúseností.

Rovnaká norma pre mužov a ženy.

Možnosť osobnostného rozvoja a kariérneho rastu.

Školenia a workshopy ako zamestnanecký benefit.

Transparentnosť služieb a oceňovania.

Priateľská pracovná atmosféra. (na oficiality si nepotrpíme, pokojne nám tykaj)

Prečo pracovať pre Madviso?

Ako to u nás vyzerá?