Komplexný audit PPC kampaní

NAŠE SLUŽBY

Čo ponúkame

Komplexný audit PPC kampaní

Poskytneme vám názor a odporúčania na aktuálny stav Google alebo Meta účtu. Táto služba je spoplatnená a cena sa pohybuje od 300 € do 3000 € a stanoví sa individuálne podľa vášho rozpočtu a potrieb, ale aj podľa hĺbky auditu a množstva auditovaných krajín/kampaní. Je možné ju zopakovať v čase aj viac krát, aby sme zistili posun v jendotlivých návrhoch a stav zapracovania, či prínosu na základe dát.  Ide o komplexný audit, kde pre vás navrhneme odborné odporúčania čo robiť lepšie s návrhmi, ktoré by pomohli zásadne zlepšiť výkonnosť vašich kampaní. Tie spíšeme do dokumentu a prejdeme na osobnej konzultácii, ktorá je v cene auditu. Pre audit nám stačí napísať na e-mail alebo poslať číslo Google Ads účtu. Pri žiadosti o jednoduchý audit Meta účtu vám pošleme ID nášho agentúrneho účtu, ktoré viete pridať ako parnera do Business Manager Meta. Audit vieme začať realizovať do 48 hodín po schválení cenovej ponuky a platbe. Podpíšeme s vami zmluvu o mlčanlivosti a rámcovej spolupráci v prípade potreby.

Komplexný audit PPC kampaní

NAŠE SILNÉ STRÁNKY

Prečo spolupracovať s nami?

Komplexné služby
Poskytujeme full-servisové služby, v ktorých kombinujeme silu online marketingu a profesionálnej tvorby webových stránok, aplikácií a e-shopov. Od návrhu webu, tvorby dizajnu cez vývoj, obsah, nastavenie SEO a testovanie, e-shop na mieru, e-shop na prenájom, webstránky pre firmy na open-source riešeniach ako WordPress alebo na mieru postavené na open-source frameworku Laravel.
Transparentnosť a férovosť
Hľadáme pre vás vždy tie najefektívnejšie riešenia. Spoľahnúť sa môžete na vysokú odbornosť, korektnú a otvorenú komunikáciu a dodržiavanie dohodnutých termínov. Sme transparentná firma, ktorá si zakladá na férovosti voči našim klientom a kolegom. Naše služby a ich rozsah navrhujeme s ohľadom na dosiahnutie najefektívnejších výsledkov v rámci vášho rozpočtu
Konzultácie a poradenstvo
Sme váš spoľahlivý partner od prvotnej konzultácie, auditu, vytvorenia značky, loga, webdizajnu, webu/e-shopu až po zlepšenie výsledkov a dosiahnutie biznis cieľov. Marketing je komplikovaný, ale pre rast obratov nevyhnutný. Našim klientom pomáhame rozvíjať podnikanie formou odborných konzultácií a poradenstva na základe našich dlhoročných skúseností.
Výsledky založené na dátach
Veríme v silu dlhodobej viackanálovej online marketingovej stratégie. Klientom pomáhame rásť, expandovať na iné trhy a zvyšovať tržby. Analýzami a auditmi odhalíme slabé miesta a následne navrhneme efektívne akčné kroky na zlepšenie. Realizujeme profesionálne PPC služby, Google Ads kampane, Meta Ads kampane a online stratégie pre marketing na Google, Facebook alebo Instagram.

UKÁŽKY NAŠEJ PRÁCE

Vybrané referencie

Našou vizitkou sú prosperujúci klienti, a preto pristupujeme ku každému individuálne. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v segmente poskytujeme nielen služby v oblasti marketingu, vývoja webových stránok a e-shopov, ale aj školení a poradenstva.

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás