Marketingová stratégia

NAŠE SLUŽBY

Čo ponúkame

Marketingová stratégia

Kvalitná marketingová stratégia zvyšuje váš predaj a zabezpečuje rast vášho biznisu. Radi vám pomôžeme s jej prípravou a realizáciou pre e-shop, B2B alebo B2C. Každá online marketingová kampaň by mala stáť na dlhodobej stratégii, v ktorej sa váš stanovený rozpočet efektívne rozloží na jednotlivé kanály tak, aby vám priniesol požadované výsledky. Veríme tomu, že je lepšie zameriavať sa na dlhodobé ciele pomocou stratégií, ktoré vám prinesú konzistentné výsledky. Preto odporúčame venovať sa marketingovej stratégii v rozsahu minimálne 6 až 24 mesiacov, aby bol jej prínos čo najväčší.

Základom kvalitnej stratégie sú detailný prieskum, analýzy a kvalitný web, podklady z analýzy konkurencie, organického vyhľadávania. Návrhu stratégie pomôže tiež audit webovej stránky/e-shopu s odporúčaniami či audity aktuálnych marketingových aktivít. Následne preberieme ciele, ktoré chcete dosiahnuť, prediskutujeme potrebný rozpočet a zdroje. Na základe výsledku vzájomnej dohody a KPI pripravíme vhodnú stratégiu. Ak stratégiu schválite, prenesieme všetky plány do praxe.

Naša stratégia je flexibilná, pretože nikdy nevieme, čo sa v budúcnosti môže stať. Korigujeme ju zvyčajne na mesačnej alebo kvartálnej báze na základe dát, trhu alebo toho, čo robí konkurencia. Neočakávané udalosti, napríklad finančné krízy či priemyselné zmeny, môžu negatívne ovplyvniť vaše obchody. Nech sa stane čokoľvek, našu stratégiu prispôsobíme vašim podmienkam tak, aby prinášala tie najlepšie možné výsledky. Ak nám zveríte kontrolou aj nad vašou webovou stránkou a ďalšími kanálmi, vieme dosiahnuť ešte lepšie výsledky v rámci návratnosti investície.

Marketingová stratégia

NAŠE SILNÉ STRÁNKY

Prečo spolupracovať s nami?

Komplexné služby
Poskytujeme full-servisové služby, v ktorých kombinujeme silu online marketingu a profesionálnej tvorby webových stránok, aplikácií a e-shopov. Od návrhu webu, tvorby dizajnu cez vývoj, obsah, nastavenie SEO a testovanie, e-shop na mieru, e-shop na prenájom, webstránky pre firmy na open-source riešeniach ako WordPress alebo na mieru postavené na open-source frameworku Laravel.
Transparentnosť a férovosť
Hľadáme pre vás vždy tie najefektívnejšie riešenia. Spoľahnúť sa môžete na vysokú odbornosť, korektnú a otvorenú komunikáciu a dodržiavanie dohodnutých termínov. Sme transparentná firma, ktorá si zakladá na férovosti voči našim klientom a kolegom. Naše služby a ich rozsah navrhujeme s ohľadom na dosiahnutie najefektívnejších výsledkov v rámci vášho rozpočtu
Konzultácie a poradenstvo
Sme váš spoľahlivý partner od prvotnej konzultácie, auditu, vytvorenia značky, loga, webdizajnu, webu/e-shopu až po zlepšenie výsledkov a dosiahnutie biznis cieľov. Marketing je komplikovaný, ale pre rast obratov nevyhnutný. Našim klientom pomáhame rozvíjať podnikanie formou odborných konzultácií a poradenstva na základe našich dlhoročných skúseností.
Výsledky založené na dátach
Veríme v silu dlhodobej viackanálovej online marketingovej stratégie. Klientom pomáhame rásť, expandovať na iné trhy a zvyšovať tržby. Analýzami a auditmi odhalíme slabé miesta a následne navrhneme efektívne akčné kroky na zlepšenie. Realizujeme profesionálne PPC služby, Google Ads kampane, Meta Ads kampane a online stratégie pre marketing na Google, Facebook alebo Instagram.

UKÁŽKY NAŠEJ PRÁCE

Vybrané referencie

Našou vizitkou sú prosperujúci klienti, a preto pristupujeme ku každému individuálne. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v segmente poskytujeme nielen služby v oblasti marketingu, vývoja webových stránok a e-shopov, ale aj školení a poradenstva.

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás