Marketingové konzultácie

Naše služby

Čo ponúkame

Marketingové konzultácie

Hľadáte dodávateľa marketingu, riešite nastavenie marketingovej stratégie, máte nízke výnosy z kampaní alebo konverzný pomer? Máme viac ako 15 ročné skúsenosti s efektívnymi taktikami a stratégiou, ktorá vedie k vyššej návratnosti investície. Vieme pre vás identifikovať problémy, navrhnúť riešenie, pomôcť s exekúciou alebo zaškoliť vašich ľudí. S našimi skúsenosťami s vami vieme konzultovať webové, e-commerce a IT projekty s cieľom dosiahnuť ich lepšie výsledky.

Marketingové konzultácie sú riešenie, a radi vám pomôžeme s konzultáciami identifikovať  slabé a silné stránky v marketingovej stratégií a nastavení vášho biznisu. Marketingové poradenstvo je pre každého, kto chce pohľad skúsených odborníkov z nášho tímu. Aby ste realizovali efektívny marketing, potrebujete komplexnú stratégiu. Niekedy naopak je brzdou váš web, vtedy môže pomôcť aj audit webstránky alebo e-shopu. Poskytujeme našim klientom skúsenosti a know-how, ktoré neustále prinášajú vynikajúce výsledky.

Marketingové konzultácie
Rozumieme tomu, čo robíme aj na základe reálnych skúseností z praxe. Už viac ako 10 rokov pripravujeme marketingové stratégie na mieru. Pomáhame firmám a hlavne e-shopom s expanziou do zahraničia. Pomáhame s biznis poradenstvom, návrhom procesov, prioritizácii a optimalizácii taktík, či akčných krokov. Pomôžeme vybrať správne KPI na ďalšie meranie a vyhodnocovanie. Preferujeme na dátach postavený marketing.
SEO – optimalizácia pre vyhľadávače je konkurenčný segment, pre ktorý ak chcete upsieť, musíte aj niečo uročbiť. Je dôležitou súčasťou každej lepšej marketingovej stratégie a ak sa na ňo priebežne pracuje správne, má výrazný vplyv aj na konverzný pomer e-shopu alebo webstránky. Na začiatku pomôže SEO audit a priebežne je dobré monitorovať výsledky v rámci top kľúčových slov a konkurencie, ktoré vám radi zabezpečíme alebo pomôžeme nastaviť.
Pripravujete zmenu webstránky alebo nový e-shop? Tento krok nie je jednoduchý a je s ním spojených veľa úkonov, ktoré nie je dobre podceniť. Môžu mať zásadný vplyv na predaj alebo prezentáciu vašej firmy. Radi vás prevedieme procesom vytvorenia webstránky alebo e-shopu, navrhneme štruktúru, technológie a pomôžeme s feedbackom. Vieme odkonzultovať a pripraviť pre vás kvalitnú špecifikáciu a skontrolovať vášho dodávateľa ešte pred odovzdaním riešenia.
Radi pre vás zabezpečíme feedback návrhu dizajnu a jeho zapracovania programátormi ešte predtým, ako ho preberiete aj z pohľadu kvality, užívateľa, SEO a marketingu. Dizajn a používateľská skúsenosť majú vysoký vplyv na to, či u vás niekto nakúpi. Nenechajte to na náhodu a nechajte si poradiť. Vieme pre vás zabezpečiť užívateľské testovanie prípadne aj pred spustením webstránky, ale aj pre aktuálne funkčný web alebo e-shop. Získate priamu spätnú väzbu a odhalíte slabé stránky.
Reklamné platformy Google Ads a Meta Ads, kedysi Facebook Ads, sa rýchlo vyvíjajú. Preto vám pri konzultáciach po audite odporučiť návrhy na zlepšenie a postupnými konzultáciami a implementáciou zlepšími cih výsledky. Radi zúročíme naše viac ako 20 ročné skúsenosti a pretavíme ich do zlepšenia a optimalizácie online kampaní.
Plánujete rast e-shopu, expanziu na zahraničné trhy, silnie vám konkurencia alebo len chcete investovať efektívnejšie marketingový rozpočet vásho e-shopu. Po analýze vieme s vami konzultovať a postupne zlepšovať váš e-commerce proces, marketing a konverznú mieru e-shopu.

NAŠE SILNÉ STRÁNKY

Prečo spolupracovať s nami?

Komplexné služby na jednom mieste
Poskytujeme full-servisové služby, v ktorých kombinujeme silu online marketingu a profesionálnej tvorby webových stránok, aplikácií a e-shopov. Od návrhu webu, tvorby dizajnu cez vývoj, obsah, nastavenie SEO a testovanie, e-shop na mieru, e-shop na prenájom, webstránky pre firmy na open-source riešeniach ako WordPress alebo na mieru postavené na open-source frameworku Laravel.
Transparentnosť a férovosť
Hľadáme pre vás vždy tie najefektívnejšie riešenia. Spoľahnúť sa môžete na vysokú odbornosť, korektnú a otvorenú komunikáciu a dodržiavanie dohodnutých termínov. Sme transparentná firma, ktorá si zakladá na férovosti voči našim klientom a kolegom. Naše služby a ich rozsah navrhujeme s ohľadom na dosiahnutie najefektívnejších výsledkov v rámci vášho rozpočtu
Konzultácie a poradenstvo
Sme váš spoľahlivý partner od prvotnej konzultácie, auditu, vytvorenia značky, loga, webdizajnu, webu/e-shopu až po zlepšenie výsledkov a dosiahnutie biznis cieľov. Marketing je komplikovaný, ale pre rast obratov nevyhnutný. Našim klientom pomáhame rozvíjať podnikanie formou odborných konzultácií a poradenstva na základe našich dlhoročných skúseností. Sme tu na to, aby sme vaše podnikanie posunuli na novú úroveň.
Výsledky založené na dátach
Veríme v silu dlhodobej viackanálovej online marketingovej stratégie. Klientom pomáhame rásť, expandovať na iné trhy a zvyšovať tržby. Analýzami a auditmi odhalíme slabé miesta a následne navrhneme efektívne akčné kroky na zlepšenie. Realizujeme profesionálne PPC služby, Google Ads kampane, Meta Ads kampane a online stratégie pre marketing na Google, Facebook alebo Instagram.

UKÁŽKY NAŠEJ PRÁCE

Vybrané referencie

Našou vizitkou sú prosperujúci klienti, a preto pristupujeme ku každému individuálne. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v segmente poskytujeme nielen služby v oblasti marketingu, vývoja webových stránok a e-shopov, ale aj školení a poradenstva.

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás