Biznis stratégia

NAŠE SLUŽBY

Čo ponúkame

Biznis stratégia

Podnikateľský plán a stratégia je kľúčová pre každú firmu, ktorá chce úspešne fungovať a rásť. Vyhodnotíme potenciál trhov a identifikujeme nové zákaznícke segmenty. Vytvoríme alternatívne obchodné modely. Prehodnotíme ekonomiku produktov a navrhneme nové pre zvýšenie maržovosti. Optimalizujeme komunikáciu značky pre lepšie zdôraznenie konkurenčných výhod a efektívnejšie využitie zdrojov. Identifikujeme nové obchodné príležitosti a distribučné kanály na podporu rastu predaja. Toto všetko zapracujeme do vašich marketingových procesov a vznikne individuálna biznis stratégia a marketingová stratégia. K tomu vám vieme naprogramovať digitalizované webstránky, eshop, aplikácie a využiť najnovšie nástroje na tieto procesy. Digitalizácia na základe biznis a marketingovej stratégie vie priniesť vyššiu produkciu, nižšie náklady. Cena služby začína od 6000 € podľa toho aké služby zahrnieme do balíčka.

 

Biznis stratégia
Identifikácia nových trhových segmentov a zákazníckych skupín.
Analýza aktuálnych procesov a firmy.
Prekalkulácia nákladov a marží, návrh nových produktov.
Optimalizácia marketingových stratégií pre efektívnejšie zdôraznenie konkurenčných výhod.
Modelovanie nových obchodných scenárov a identifikácia nových zdrojov.
Analýza a zadefinovanie nových distribučných možností pre vaše produkty a služby.
Biznis stratégia na 2 až 5 rokov s finančným plánom a kľúčovými strategickými krokmi.
Marketingová stratégia napojená na biznis plán a biznis stratégiu.
Obsahový marketing má zásadnú úlohu, a to priniesť obsah v atraktívnych, zábavných a užitočných formátoch. Je súčasťou marketingovej stratégie, ktorá vám má pomôcť dosiahnuť váš cieľ.
Spolupráca s vaším tímom formou zadaní, otázok, brainstormingu, analýze postupov a definovaní strategických akčných krokov.
Prieskum trhového potenciálu pre vaše produkty a služby
Vývoj a testovanie nových produktov alebo zlepšená komunikácia existujúcich výhod.
Priebežné konzultácie

NAŠE SILNÉ STRÁNKY

Prečo spolupracovať s nami?

Komplexné služby
Poskytujeme full-servisové služby, v ktorých kombinujeme silu online marketingu a profesionálnej tvorby webových stránok, aplikácií a e-shopov. Od návrhu webu, tvorby dizajnu cez vývoj, obsah, nastavenie SEO a testovanie, e-shop na mieru, e-shop na prenájom, webstránky pre firmy na open-source riešeniach ako WordPress alebo na mieru postavené na open-source frameworku Laravel.
Transparentnosť a férovosť
Hľadáme pre vás vždy tie najefektívnejšie riešenia. Spoľahnúť sa môžete na vysokú odbornosť, korektnú a otvorenú komunikáciu a dodržiavanie dohodnutých termínov. Sme transparentná firma, ktorá si zakladá na férovosti voči našim klientom a kolegom. Naše služby a ich rozsah navrhujeme s ohľadom na dosiahnutie najefektívnejších výsledkov v rámci vášho rozpočtu
Konzultácie a poradenstvo
Sme váš spoľahlivý partner od prvotnej konzultácie, auditu, vytvorenia značky, loga, webdizajnu, webu/e-shopu až po zlepšenie výsledkov a dosiahnutie biznis cieľov. Marketing je komplikovaný, ale pre rast obratov nevyhnutný. Našim klientom pomáhame rozvíjať podnikanie formou odborných konzultácií a poradenstva na základe našich dlhoročných skúseností.
Výsledky založené na dátach
Veríme v silu dlhodobej viackanálovej online marketingovej stratégie. Klientom pomáhame rásť, expandovať na iné trhy a zvyšovať tržby. Analýzami a auditmi odhalíme slabé miesta a následne navrhneme efektívne akčné kroky na zlepšenie. Realizujeme profesionálne PPC služby, Google Ads kampane, Meta Ads kampane a online stratégie pre marketing na Google, Facebook alebo Instagram.

UKÁŽKY NAŠEJ PRÁCE

Vybrané referencie

Našou vizitkou sú prosperujúci klienti, a preto pristupujeme ku každému individuálne. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v segmente poskytujeme nielen služby v oblasti marketingu, vývoja webových stránok a e-shopov, ale aj školení a poradenstva.

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás