Tvorba webstránok

NAŠE SLUŽBY

Čo ponúkame

Tvorba webstránok

Tvoríme kvalitné, vizuálne príťažlivé a profesionálne webové stránky či aplikácie na mieru. K tvorbe webov a e-shopov pristupujeme komplexne. Tvoríme weby na šablóne, ale aj s webdizajnom na mieru. Realizujeme UX/UI vylepšenia, webovej analytiky, SEO a kvalitného technického riešenia, ktoré je dobre optimalizované pre Google i používateľov. Pripravíme vám web optimalizovaný pre vyhľadávače komplexne aj s obsahom.

Tvorba webstránok
Tvoríme webové stránky pre malé, stredné i veľké firmy, organizácie alebo inštitúcie, ktoré sú používateľsky prívetivé, dizajnové a rýchle. Poskytujeme komplexné služby v oblasti tvorby webu, vývoja nových funkcionalít, dizajnu a pravidelnej údržby webu. Vďaka našim viac ako 20-ročným skúsenostiam z oblasti vývoja webstránok pre vás pripravíme web, ktorý návštevníci ocenia a vďaka optimalizácii aj jednoducho nájdu.
Tvorba webstránky na platforme WordPress ponúka tisícky možností od dizajnu až po funkcie. Pripravíme pre vás dizajn na mieru podľa vašich predstáv alebo upravíme vami vybranú šablónu. Využite profesionálne služby tvorby WordPress webstránky od nás, vďaka čomu získate garanciu dostupnosti, dodržania termínov a odborné konzultácie.
Prezentačná webová stránka je vstupná brána do sveta online podnikania. Pripravíme pre vás jedinečný prezentačný web od dizajnu cez copywriting až po samotný vývoj. Samozrejmosťou sú responzívne zobrazenie na všetkých dostupných zariadeniach, ako aj všetky legislatívne a technické špecifikácie a funkcie podľa vašich predstáv. Pustite sa do nového projektu s nami.
Wireframy predstavujú úvodný návrh štruktúry webovej stránky bez konkrétnych farieb, fontov alebo grafických prvkov. Pokiaľ si nie ste istý, aká je vaša predstava o finálnom dizajne webstránky, radi vám pripravíme wireframe pre dizajn a následne sa dohodneme na tom, ako budú informácie na webe umiestnené a ako bude vyzerať finálny dizajn.
Vytvoríme pre vás funkčný a jedinečný UX a UI dizajn na mieru podľa vašich požiadaviek a na základe používateľskej skúsenosti. Moderný dizajn s ohľadom na UX a UI je základným predpokladom úspešného e-shopu, ktorý predáva, alebo webovej stránky, ktorá priťahuje nových používateľov.
Jednoduchá cesta zákazníka k nákupu a prehľadnosť e-shopu zvyšujú predaj. Vypracujeme vám analýzu konkurencie, kľúčových slov, ako aj štruktúru e-shopu na základe našich dlhoročných skúseností. Nenechajte nič na náhodu.
Vstúpte do sveta online podnikania tou správnou nohou a nechajte si vypracovať kvalitný a optimalizovaný obsah pre jednotlivé sekcie na webe či e-shope, popisy kategórií alebo popisy produktov, ktoré vychádzajú z analýzy kľúčových slov. Vďaka optimalizovanému a kreatívnemu obsahu získate organických návštevníkov, ktorí budú mať všetky potrebné informácie.
Hľadáte B2B riešenie pre veľkosklad, distribuovanie tovaru alebo výrobnú firmu, ktorá ponúka svoje produkty ďalším firmám na predaj? Naše e-commerce riešenie obsahuje nadstavbu pre B2B riešenie, ktoré myslí na všetko. Je rýchle, dostupné a jednoduché na administráciu. Samozrejmosťou sú viacjazyčný admin, multimenovosť a multidoménovosť a možnosť integrácie s akýmkoľvek ERP systémom.

NAŠE SILNÉ STRÁNKY

Prečo spolupracovať s nami?

Komplexné služby
Poskytujeme full-servisové služby, v ktorých kombinujeme silu online marketingu a profesionálnej tvorby webových stránok, aplikácií a e-shopov. Od návrhu webu, tvorby dizajnu cez vývoj, obsah, nastavenie SEO a testovanie, e-shop na mieru, e-shop na prenájom, webstránky pre firmy na open-source riešeniach ako WordPress alebo na mieru postavené na open-source frameworku Laravel.
Transparentnosť a férovosť
Hľadáme pre vás vždy tie najefektívnejšie riešenia. Spoľahnúť sa môžete na vysokú odbornosť, korektnú a otvorenú komunikáciu a dodržiavanie dohodnutých termínov. Sme transparentná firma, ktorá si zakladá na férovosti voči našim klientom a kolegom. Naše služby a ich rozsah navrhujeme s ohľadom na dosiahnutie najefektívnejších výsledkov v rámci vášho rozpočtu
Konzultácie a poradenstvo
Sme váš spoľahlivý partner od prvotnej konzultácie, auditu, vytvorenia značky, loga, webdizajnu, webu/e-shopu až po zlepšenie výsledkov a dosiahnutie biznis cieľov. Marketing je komplikovaný, ale pre rast obratov nevyhnutný. Našim klientom pomáhame rozvíjať podnikanie formou odborných konzultácií a poradenstva na základe našich dlhoročných skúseností.
Výsledky založené na dátach
Veríme v silu dlhodobej viackanálovej online marketingovej stratégie. Klientom pomáhame rásť, expandovať na iné trhy a zvyšovať tržby. Analýzami a auditmi odhalíme slabé miesta a následne navrhneme efektívne akčné kroky na zlepšenie. Realizujeme profesionálne PPC služby, Google Ads kampane, Meta Ads kampane a online stratégie pre marketing na Google, Facebook alebo Instagram.

UKÁŽKY NAŠEJ PRÁCE

Vybrané referencie

Našou vizitkou sú prosperujúci klienti, a preto pristupujeme ku každému individuálne. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v segmente poskytujeme nielen služby v oblasti marketingu, vývoja webových stránok a e-shopov, ale aj školení a poradenstva.

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás