Marketingové služby

NAŠE SLUŽBY

Čo ponúkame

Marketingové služby

Veríme v silu dlhodobej viackanálovej online marketingovej stratégie. Správne zvolený marketingový mix prináša efektívne a optimálne výsledky. Po zhodnotení aktuálneho stavu auditom a analýzou navrhneme konkrétne akčné kroky pre váš biznis a marketingové služby, ktoré prinesú požadované výsledky s ohľadom na váš rozpočet. Pustime sa do novej spolupráce.

Marketingové služby
Digitálny marketing alebo online marketing je zameraný na online služby ako sociálne siete, správa PPC kampaní, e-mail marketing či obsahový marketing. Držte s nami krok s novými trendami a získajte konkurenčnú výhodu.
Marketingová stratégia je plán, ktorý určuje, aké marketingové nástroje je vhodné využiť, prečo, kedy, ako a s akým očakávaným cieľom. Vytvoríme pre vás stratégiu, ktorá vám pomôže dosiahnuť lepšie výsledky a pritiahnuť nových zákazníkov.
Budujte pozitívne povedomie o vašej spoločnosti ako o dôveryhodnom zamestnávateľovi a získajte tých najkvalitnejších zamestnancov. Employer branding je dlhodobý proces a zahŕňa viacero akčných krokov, s ktorými vám radi pomôžeme.
Budujte povedomie o vašej značke, produkte či službe prostredníctvom sociálnych sietí. Využívajte možnosti, ktoré ponúkajú cielené reklamné kampane a zvýšte svoj obrat. Využite naše dlhoročné skúsenosti a nechajte správu vašich sociálnych sietí na nás.
Máte e-shop a chcete zvýšiť predaj vďaka cieleným reklamným kampaniam prostredníctvom výkonnostného marketingu? U nás ste na dobrej adrese. Efektivita a návratnosť investícií sú pre nás základným parametrom pri správe Google Ads, Meta Ads, Sklik a iných platforiem.
Využite efektívne techniky a custom cielené e-mailové kampane na dosiahnutie vašich cieľov. E-mail marketing a newsletter marketing predstavujú efektívny nástroj na predaj produktov či zdieľanie noviniek. Pripravíme pre vás e-maily s príťažlivým dizajnom, chytľavým textom a kreatívnou ideou.
Cieľom efektívnej e-commerce marketingovej stratégie je maximálne zvyšovanie obratu vášho e-shopu priamo úmerne s udržateľnosťou vašej investície. Počas viac ako 10-ročnej praxe sme pomohli rásť desiatkam e-shopov.
SEO služby predstavujú súbor aktivít, ktorých cieľom je dosiahnuť lepšie výsledky vo vyhľadávaní a získať viac návštev z organických výsledkov vo vyhľadávačoch, ako sú Google, Bing alebo Seznam. Máme v tejto oblasti už viac ako 10 rokov skúseností a neustále sledujeme aktuálne trendy.
Obsahový marketing má zásadnú úlohu, a to priniesť obsah v atraktívnych, zábavných a užitočných formátoch. Je súčasťou marketingovej stratégie, ktorá vám má pomôcť dosiahnuť váš cieľ.
Hľadáte efektívny spôsob, ako zviditeľniť vaše podnikanie a posilniť postavenie vašej značky? Tvorba foto a video obsahu patrí k najsilnejším a najefektívnejším formátom. Vytvoríme pre vás videá a fotky na špičkovej úrovni od návrhu až po výsledok.
Konkurencia rastie a váš konverzný pomer je na bode mrazu? Existujú techniky na optimalizáciu konverzného pomeru vášho e-shopu, s ktorými vám radi pomôžeme. Máme viac ako 20-ročné skúsenosti s e-commerce marketingom pre rôzne segmenty.
Detailná analýza aktuálneho stavu vášho webu či e-shopu odhalí všetky slabé miesta a skryté nedostatky v dizajne, SEO, obsahu, technickom riešení, rýchlosti a iných oblastiach.  Komplexný audit vám pomôže odhaliť možné problémy a prispôsobiť stránku aktuálnym trhovým podmienkam.
Máte špecifický problém v oblasti online marketingu alebo e-commerce, s ktorým potrebujete pomôcť? O naše dlhoročné skúsenosti sa s vami radi podelíme a poradíme vám, ako problém vyriešiť. Konzultácie a poradenstvo poskytujeme pre malé, stredné a veľké firmy. Sme váš spoľahlivý partner pre podnikanie v online svete.

NAŠE SILNÉ STRÁNKY

Prečo spolupracovať s nami?

Komplexné služby
Poskytujeme full-servisové služby, v ktorých kombinujeme silu online marketingu a profesionálnej tvorby webových stránok, aplikácií a e-shopov. Od návrhu webu, tvorby dizajnu cez vývoj, obsah, nastavenie SEO a testovanie, e-shop na mieru, e-shop na prenájom, webstránky pre firmy na open-source riešeniach ako WordPress alebo na mieru postavené na open-source frameworku Laravel.
Transparentnosť a férovosť
Hľadáme pre vás vždy tie najefektívnejšie riešenia. Spoľahnúť sa môžete na vysokú odbornosť, korektnú a otvorenú komunikáciu a dodržiavanie dohodnutých termínov. Sme transparentná firma, ktorá si zakladá na férovosti voči našim klientom a kolegom. Naše služby a ich rozsah navrhujeme s ohľadom na dosiahnutie najefektívnejších výsledkov v rámci vášho rozpočtu
Konzultácie a poradenstvo
Sme váš spoľahlivý partner od prvotnej konzultácie, auditu, vytvorenia značky, loga, webdizajnu, webu/e-shopu až po zlepšenie výsledkov a dosiahnutie biznis cieľov. Marketing je komplikovaný, ale pre rast obratov nevyhnutný. Našim klientom pomáhame rozvíjať podnikanie formou odborných konzultácií a poradenstva na základe našich dlhoročných skúseností.
Výsledky založené na dátach
Veríme v silu dlhodobej viackanálovej online marketingovej stratégie. Klientom pomáhame rásť, expandovať na iné trhy a zvyšovať tržby. Analýzami a auditmi odhalíme slabé miesta a následne navrhneme efektívne akčné kroky na zlepšenie. Realizujeme profesionálne PPC služby, Google Ads kampane, Meta Ads kampane a online stratégie pre marketing na Google, Facebook alebo Instagram.

UKÁŽKY NAŠEJ PRÁCE

Vybrané referencie

Našou vizitkou sú prosperujúci klienti, a preto pristupujeme ku každému individuálne. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v segmente poskytujeme nielen služby v oblasti marketingu, vývoja webových stránok a e-shopov, ale aj školení a poradenstva.

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás