Webdizajn pre e-shop

NAŠE SLUŽBY

Čo ponúkame

Webdizajn pre e-shop

Aj vďaka atraktívnemu a funkčnému webdizajnu pre e-shop sa návštevníci budú radi vracať. Kvalitný webdizajn totiž zvyšuje konverzný pomer e-shopu. S online marketingom a web developmentom máme viac ako 20 rokov skúseností. Pri navrhovaní e-shopov vychádzame z vašich požiadaviek, trendov a štandardov v oblasti webdizajnu. Zároveň dávame veľký dôraz na používateľskú skúsenosť a potrebnú funkcionalitu pre marketingové aktivity. Webdizajn dodávame a navrhujeme komplexne aj so optimálnou štruktúrou webstrýnky, či obsahom. Vieme dodať len dizajn alebo odporúčania na zlepšenie pre váš aktuálny e-shop.

Webdizajn e-shopu je dôležitý z viacerých dôvodov. Po prvé, je to prvý dojem, ktorý urobíte na svojich návštevníkov a potenciálnych zákazníkov. Ak je váš webdizajn nepríjemný alebo neusporiadaný, návštevníci pravdepodobne okamžite opustia vašu stránku, teda to má zásadný vplyv na to či vám web pre podnikanie vie pomôcť a nakopnúť váš biznis. Ale ak je váš webdizajn atraktívny a profesionálny, môže to návštevníka odnavigovať k konverznému cieľu, ako napríklad nákup, vyplnenie formulára a zároveň sa na konverznej ceste dozvie to podstatné o vašej službe. Tieto informácie mu vedia aj v prípade odchodu pomôcť a je väčšia šanca, že si vás ako biznis zapamätá.

Lepší webdizajn so zapracovanými UX/UI odporúčaniami zlepšuje konverznú mieru, ale aj používateľskú skúsenosť. Kľúčové je mať vhodnú štruktúru a jasnú navigáciu. Ak vaša stránka pôsobí dôveryhodne a profesionálne, návštevníci sú pravdepodobnejší, že vykonajú požadovanú akciu, či už ide o nákup produktu, stiahnutie e-knihy alebo prihlásenie sa na odber noviniek. Webdizajn by mal byť primárne zameraný na mobilné zariadenia a responzívny.

 

Webdizajn pre e-shop

NAŠE SILNÉ STRÁNKY

Prečo spolupracovať s nami?

Komplexné služby
Poskytujeme full-servisové služby, v ktorých kombinujeme silu online marketingu a profesionálnej tvorby webových stránok, aplikácií a e-shopov. Od návrhu webu, tvorby dizajnu cez vývoj, obsah, nastavenie SEO a testovanie, e-shop na mieru, e-shop na prenájom, webstránky pre firmy na open-source riešeniach ako WordPress alebo na mieru postavené na open-source frameworku Laravel.
Transparentnosť a férovosť
Hľadáme pre vás vždy tie najefektívnejšie riešenia. Spoľahnúť sa môžete na vysokú odbornosť, korektnú a otvorenú komunikáciu a dodržiavanie dohodnutých termínov. Sme transparentná firma, ktorá si zakladá na férovosti voči našim klientom a kolegom. Naše služby a ich rozsah navrhujeme s ohľadom na dosiahnutie najefektívnejších výsledkov v rámci vášho rozpočtu
Konzultácie a poradenstvo
Sme váš spoľahlivý partner od prvotnej konzultácie, auditu, vytvorenia značky, loga, webdizajnu, webu/e-shopu až po zlepšenie výsledkov a dosiahnutie biznis cieľov. Marketing je komplikovaný, ale pre rast obratov nevyhnutný. Našim klientom pomáhame rozvíjať podnikanie formou odborných konzultácií a poradenstva na základe našich dlhoročných skúseností.
Výsledky založené na dátach
Veríme v silu dlhodobej viackanálovej online marketingovej stratégie. Klientom pomáhame rásť, expandovať na iné trhy a zvyšovať tržby. Analýzami a auditmi odhalíme slabé miesta a následne navrhneme efektívne akčné kroky na zlepšenie. Realizujeme profesionálne PPC služby, Google Ads kampane, Meta Ads kampane a online stratégie pre marketing na Google, Facebook alebo Instagram.

UKÁŽKY NAŠEJ PRÁCE

Vybrané referencie

Našou vizitkou sú prosperujúci klienti, a preto pristupujeme ku každému individuálne. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v segmente poskytujeme nielen služby v oblasti marketingu, vývoja webových stránok a e-shopov, ale aj školení a poradenstva.

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás