Do nášho mladého tímu hľadáme posilu na pozíciu Grafik & Social Media Manager. Ak máš grafiku v malíčku a pravidelne sleduješ trendy na sociálnych sieťach, možno o tom ani nevieš, ale si pre nás dokonalý kandidát. Hľadáme kreatívnu dušu, ktorá sa bude starať o vizuály pre sociálne siete našich klientov, interné projekty a iné grafické výstupy. Pozícia je vhodná aj pre študentov tretieho ročníka prvého stupňa a prvého ročníka druhého stupňa vš. alebo uchádzačov, ktorí majú minimálne 2 roky skúseností fulltime na podobnej pozícii v agentúre alebo ako freelancer.

Hľadáme práve teba?

  • Ovládaš grafické programy Adobe Photoshop, Illustrator a Indesign na pokročilej úrovni (nie, Canva sa neráta),
  • ovládaš zásady grafiky pre sociálne siete, web a tlač,
  • si kreatívny, vynaliezavý, rád sleduješ nové trendy a visíš na sociálnych sieťach takmer nonstop,
  • máš skúsenosti so správou sociálnych sietí (alebo sa v tomto smere chceš rozvíjať a zdokonaľovať),
  • spravoval/a si reklamné kampane na sociálnych sieťach, alebo sa to chceš naučiť,
  • rýchlo sa učíš a si komunikatívny/a,
  • slovenčina a jej gramatické zákutia ti nerobia problém,
  • deadline je pre teba svätý,
  • chápeš, že tvojím šéfom je klient a jeho spokojnosť,
  • bez problémov prijímaš, ale dokážeš zároveň poskytnúť konštruktívnu kritiku,
  • na zadaniach dokážeš pracovať samostatne a svoj čas si vieš vhodne rozvrhnúť.

Aká bude náplň tvojej práce?

  • Príprava grafických výstupov pre sociálne siete na základe obsahového plánu.
  • Príprava grafických výstupov pre rôzne platformy podľa zadania (tlač, Google Ads bannery, web stránka, newsletter).
  • Príprava jednoduchých textov príspevkov a grafického spracovania na základe kreatívneho briefu od návrhu po výstup.
  • Správa pridelených Facebook, Instagram a LinkedIn profilov, úlohy spojené s grafickým dizajnom.
  • Správa reklamných kampaní na sociálnych sieťach na základnej úrovni.
  • Práca v mladom dynamickom kolektíve na zadaniach pre potreby online/offline marketingu a sociálnych sietí.
  • Prispievanie na firemný blog.
  • Ak je tvojou záľubou fotografovanie, tieto zručnosti sa ti u nás tiež zídu.
  • Skúsenosti s tvorbou webového dizajnu výhodou.

Na akých projektoch budeš pracovať?

Potrebujeme pomôcť s klientskými a internými projektmi. Máme vlastné internetové magazíny, ktoré ťa potrebujú tiež. Okrem toho sme spustili vlastnú e-commerce platformu na prenájom Midasto, svoje nadšenie pre online biznis u nás naplno využiješ.

Čo od teba očakávame?

  • Skúsenosti s tvorbou grafiky pre marketingové účely.
  • Skúsenosti so správou sociálnych sietí – Facebook, Instagram, LinkedIn.
  • Bezchybná slovenská gramatika (bez srandy).
  • Práca s produktami Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesign na pokročilej úrovni.
  • Schopnosť Googliť 🙂
  • Vysoké nasadenie a chuť pracovať.
  • Skvelé komunikačné schopnosti.
  • Orientácia na detail a skvelý time management.
  • Zodpovedný prístup za zverené projekty.
  • Práca inhouse v kancelárii na Leškovej ulici s možnosťou home office po skúšobnej dobe a vzájomnej dohode (nútiť ťa nebudeme).
  • Pozitívny a lojálny prístup k práci, kolegom a klientom.
  • Ochotu reprezentovať agentúru.

Prečo pracovať s nami?

Ako agentúra sa orientujeme najmä na rast našich klientov. Neustále sa snažíme zlepšovať naše služby a ponúkať spravodlivé ceny. Podnikáme férovo, podľa nášho svedomia. Naše hlavné služby zahŕňajú e-commerce marketing, strategický marketing, marketingové analýzy, SEO, tvorbu webstránok a e-shopov. Rásť môžeme len spolu a aj vďaka tebe. V našom tíme sa staneš rovnocennou súčasťou, bez teba a tvojich výstupov naša práca nebude úplná. Záleží nám na tom, aby sa členovia tímu u nás cítili príjemne. Okrem toho ti ponúkame aj tieto výhody:

  • bezplatné vzdelávanie v oblasti online marketingu,
  • kariérny rast a možnosti rozvoja zručností,
  • firemné akcie a benefity,
  • nonstop prísun kávy, čaju iných šmakov.

A čo za to?

Mesačná odmena 700 € – 1200 € na faktúru, alebo podľa druhu pracovného pomeru a tvojich skúseností. Ak ťa táto ponuka oslovila a myslíš, že hľadáme práve teba a ty hľadáš nás, napíš nám e-mail na info@madviso.com. Pripoj aj nejaké ukážky prác a tvoje CV. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobné stretnutie.

Nástup možný od 1.2. alebo 15.2.

Niečo o nás

Za agentúrou Madviso stojí SEO a e-commerce špecialista Karol Voltemár. Agentúru založil po návrate zo svoje takmer 4-ročnej cesty okolo sveta, ktorú podnikol na bicykli (ako fakt, kukni sem). Svoje dlhoročné skúsenosti v IT a online marketingu sa rozhodol zužitkovať a spojiť pod jednou strechou, pretože marketing a vývoj sú spolu veľmi úzko prepojené. Naším cieľom je pomáhať klientom zvyšovať obraty vďaka efektívnej marketingovej stratégii založenej na kvalitnom e-commerce riešení a dátach. Biznis klientov, ktorí nám dali dôveru, posúvame na vyššiu úroveň. Okrem marketingu sa venujeme aj vzdelávaniu v rámci online marketingu a poskytujeme poradenstvo v oblasti online podnikania. Buď aj ty súčasťou Madviso tímu, neoľutuješ. ?