Mid grafický dizajnér pre web a sociálne siete

Forma
Živnosť
Miesto práce
Bratislava, Leškova 8
Úroveň
Mid
Termín nástupu
ASAP
Skúsenosti
Min. 2 roky
Home Office
Po dohode
Kontaktná osoba
Karol Woltemar
Mzda
1400-1700 €

O POZÍCII

Koho hľadáme?

Do nášho tímu hľadáme posilu na pozíciu Mid Grafický dizajnér pre sociálne siete a web. Ak máš grafiku v malíčku, pracoval si so sociálnymi sieťami a pravidelne sleduješ trendy na sociálnych sieťach, možno o tom ani nevieš, ale si pre nás dokonalý kandidát. Hľadáme kreatívnu dušu, ktorá sa bude starať o vizuály pre sociálne siete našich klientov, interné projekty a iné grafické výstupy. Pozícia je vhodná pre uchádzačov, ktorí majú skúsenosti s prácou na podobnej pozícii. Ak si šikovný študent niektorého z nekončiacich ročníkov VŠ a myslíš si, že takáto práca by bola pre teba vhodná, určite sa nám ozvi tiež.

  • Ovládaš grafické programy Adobe Photoshop, Illustrator a Indesign na pokročilej úrovni (nie, Canva sa neráta),
  • ovládaš zásady grafiky pre sociálne siete, web a tlač,
  • si kreatívny, vynaliezavý, rád sleduješ nové trendy a visíš na sociálnych sieťach takmer nonstop,
  • máš skúsenosti so správou sociálnych sietí (alebo sa v tomto smere chceš rozvíjať a zdokonaľovať),
  • spravoval/a si reklamné kampane na sociálnych sieťach, alebo sa to chceš naučiť,
  • rýchlo sa učíš a si komunikatívny/a,
  • slovenčina a jej gramatické zákutia ti nerobia problém,
  • deadline je pre teba svätý,
  • chápeš, že tvojím šéfom je klient a jeho spokojnosť,
  • bez problémov prijímaš, ale dokážeš zároveň poskytnúť konštruktívnu kritiku,
  • na zadaniach dokážeš pracovať samostatne a svoj čas si vieš vhodne rozvrhnúť.
Čítať viac

Aká bude náplň tvojej práce?

  • Príprava grafických výstupov pre sociálne siete na základe obsahového plánu.
  • Príprava grafických výstupov pre rôzne platformy podľa zadania (tlač, Google Ads bannery, web stránka, newsletter).
  • Príprava jednoduchých textov príspevkov a grafického spracovania na základe kreatívneho briefu od návrhu po výstup.
  • Správa pridelených Facebook, Instagram a LinkedIn profilov, úlohy spojené s grafickým dizajnom.
  • Správa reklamných kampaní na sociálnych sieťach na základnej úrovni.
  • Práca v mladom dynamickom kolektíve na zadaniach pre potreby online/offline marketingu a sociálnych sietí.
  • Prispievanie na firemný blog.
  • Ak je tvojou záľubou fotografovanie, tieto zručnosti sa ti u nás tiež zídu.
  • Pomoc pri tvorbe obsahu na web / finalizácia obsahu na WordPress.
  • Skúsenosti s tvorbou webového dizajnu výhodou.
  • Skúsenosti s tvorbou jednoduchých videí a animácií výhodou.

O POZÍCII

Čo od teba očakávame?

  • Práca inhouse (v kancelárii) na fulltime v Bratislava na Leškova 8.
  • Skúsenosti s tvorbou grafiky pre marketingové účely.
  • Skúsenosti so správou sociálnych sietí – Facebook, Instagram, LinkedIn.
  • Bezchybná slovenská gramatika (bez srandy).
  • Máš chuť sa naučiť realizovať sociálne siete a grafiku pre web komplexne.
  • Ovládanie práce s balíčkom Adobe Creative Cloud. (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesign na pokročilej úrovni.)
  • Schopnosť Googliť. 🙂
  • Vysoké nasadenie a chuť pracovať.
  • Skvelé komunikačné schopnosti.
  • Orientácia na detail a skvelý time management.
  • Zodpovedný prístup za zverené projekty.
  • Pozitívny a lojálny prístup k práci, kolegom a klientom.
  • Ochotu reprezentovať agentúru.

Nezabudni nám poslať ukážky prác pre sociálne siete, reklamné kampane, grafické výstupy a webdizajn vo figme
, prípadne iné kreatívne návrhy a ďalšie reklamné formáty, ktoré si sám vytvoril.

Čítať viac

Prečo pracovať v Madviso?

Flexibilný pracovný čas
Potrebuješ si odbehnúť na úrad, k lekárovi, alebo sa chceš venovať vo vybraných hodinách svojim koníčkom? Využi flexibilný pracovný čas a pracuj vtedy, keď ti to vyhovuje.
Menší tím
Nie je nás v tíme veľa, no ako sa hovorí „kvalita je viac ako kvantita.“ Aj preto hľadáme do tímu vždy dokonalý kúsok skladačky, ktorý k nám zapadne.
Benefity
Využívaj zľavy na nákup vo vybraných klientskych e-shopoch, možnosť čiastočného Home Office, nekonečný prísun kávy a snackov.
Vzdelávanie a rozvoj
Ak budeš mať záujem rozšíriť svoje obzory v rámci online marketingu, e-commerce či z oblasti programovania, radi sa s tebou podelíme o naše skúsenosti.
Vybavenie
Zabezpečíme ti tie najlepšie podmienky na prácu. Samozrejmosťou je vlastné PC (mac alebo Windows), dva grafické monitory a všetky potrebné online nástroje a licencie.
Sme eco-friendly
Recyklujeme, zálohujeme, obmedzujeme vznik odpadu, používame znovunabíjateľné baterky a do práce chodíme na bicykli, pešo alebo MHD.

Pošli nám svoje CV a portfólio

info@madviso.com

Najčastejšie kladené otázky

Spolupráca Full Remote žiaľ nie je u nás možná. Uprednostňujeme spoluprácu inhouse – osobne v kancelárii a možnosťou príležitostného Home Office, v závislosti od druhu pracovnej pozície a predošlej dohody.

Pracovný čas u nás začína najneskôr o 9:00 a končí najneskôr o 18:00. Je na tebe, či chceš začať skôr, alebo využiť možnosť flexibilného pracovného času. Je možné dohodnúť sa na pracovnom čase individuálne v závislosti od pracovnej pozície.

Kontaktujeme vybraných uchádzačov, ktorí následne dostanú pozvanie na osobný pohovor. Vybraní z nich dostanú vypracovať testné zadanie (platí iba pri vybraných pozíciách). Testné zadanie je možné spojiť s pohovorom a vypracovať ho priamo u nás v kancelárii. Takýmto spôsobom si zároveň hneď otestuješ, či ti vyhovuje prostredie a kolegovia. O úspešnosti výberového konania ťa budeme informovať podľa dohody.

Sídlime na adrese Leškova 8, oproti Fun Rádiu. Skvelá dostupnosť je k nám zo zastávky SAV alebo Pod stanicou. Hlavná stanica je od nás vzdialená približne 5 minút pešo a autom sa k nám dostaneš taktiež jednoducho. Parkovanie je možné v práci PAAS pred budovou alebo v blízkosti. Potom už len stačí zazvoniť na zvonček.

Vládne u nás neformálna priateľská atmosféra a všetci si tykáme. Uznávame koncept slobodnej firmy – nemáme hierarchický spôsob riadenia. Každý člen tímu si svoje pracovné procesy vytvára samostatne – dôležitý je pre nás výsledok, pracovná morálna a efektivita. Mikromanažment u nás nefunguje, každý rozmýšľa sám sa seba a v prípade otázok sa môže spýtať kolegu, ktorý mu s akýmkoľvek problémom ochotne pomôže. Radi si spoločne zbehneme na obed, prípadne večer na pivo.

Psíkov máme radi. Ak máš doma psíka, ktorý je spoločenský, určite ho môžeš so sebou vziať do práce, budeme sa tešiť. Samozrejme za predpokladu, že nikto z aktuálneho tímu netrpí alergiou.

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás