O nás

Veríme, že prostredníctvom kvalitných služieb a korektných vzťahov s klientmi môžeme zdieľať naše hodnoty a pozitívne prispieť spoločnosti.

Hodnoty

Naše hodnoty


Tvoríme stratégie založené na dátach

Viac ako 10 rokov skúseností v oblasti e-commerce marketingu, testovanie, zlyhanie, zlepšenie, úspech a opätovné testovanie nám pomohli porozumieť správaniu zákazníkov a vytvoriť stratégie, ktoré naozaj fungujú. Všetko, čo robíme, je založené na dátach a našich predchádzajúcich skúsenostiach. Pracujeme s vlastnými údajmi, procesmi a metódami, vďaka ktorým sú naše marketingové iniciatívy neustále inovované. Disponujeme najlepšími nástrojmi na trhu, aby sme súčasným, ale aj budúcim klientom poskytli vyššiu hodnotu.

Základom je návratnosť investícií

Métou každého biznis plánu je dosiahnuť stanovené ciele, neustále sa zlepšovať a zvyšovať obrat. Preto pri spolupráci s našimi klientmi používame metriku tzv. návratnosti investícií na meranie úspechu marketingových aktivít a kampaní. Naše marketingové strategické prístupy posunú vašu firmu do nových dimenzií. Znásobia marketingový rozpočet a poskytnú vám skutočné výsledky. Realitu, o ktorej hovoríme, vám približujeme aj prostredníctvom prípadových štúdií vybraných klientov.

Transparentnosť

Veríme, že transparentnosť a autentickosť by mali byť jadrom každého podnikania. Dôvera je krehká a jediný spôsob, ako ju vybudovať a udržať, je otvorená, spravodlivá a transparentná spolupráca a vzájomná komunikácia. Nerealizujeme služby, o ktorých nie sme presvedčení, že prinesú výsledky a vždy sa snažíme nájsť to najvýhodnejšie win-win riešenie pre všetky strany.

Výnimočnosť

Nikdy sa nezastavujeme a vždy sa pokúšame nachádzať nové spôsoby, ako pomôcť našim klientom. Všetko, čo robíme, naše produkty a služby, neustále zlepšujeme s cieľom dosahovať výnimočné výsledky. Ku každému zadaniu pristupujeme individuálne. Váš rast je vizitkou našej práce.

Výsledky našej práce hovoria za seba

Zo zákulisia

Zo života Madviso


ľudia

Náš tím


Madviso stojí na pevných pilieroch vďaka skvelým odborníkom.

Karol Voltemár
Karol Voltemár Founder & CEO

karol.voltemar@madviso.com
+421 917 941 554

Kamil Piskorík
Kamil Piskorík CTO

kamil.piskorik@madviso.com
+421 917 941 826

Henrieta Vagnerová
Henrieta Vagnerová Marketing & Social Media Manager

henrieta.vagnerova@madviso.com
+421 917 940 915

Staňte sa aj vy súčasťou tímu Madviso

Sme slobodná firma a do práce chodíme s radosťou. Vieme, že za úspechom nestojí jednotlivec, ale celý tím, a preto si zakladáme na vzájomnej dôvere a férovosti.Voľné pozície