O nás

Veríme, že prostredníctvom agentúry môžeme zdieľať naše hodnoty a pozitívne prispieť spoločnosti. Časť našich ziskov plánujeme venovať na projekty a iniciatívy, ktoré podporujú rozvoj vzdelávania a slobody vo svete.

Čo robíme

Naše služby sú založené na dlhodobých marketingových stratégiách, nakoľko sa počas rokov našich skúseností ukázali efektívnejšie. Týmto spôsobom dokážeme priniesť lepšie výsledky za nižšiu cenu a na strane klienta ponúknuť vysokú návratnosť investícií. Preferujeme dlhodobé spolupráce. Počas 10 rokov našich skúseností v ecommerce marketingu sme dokázali pomôcť malým biznisom bez mena s extrémne malým rozpčtom k miliónovým obratom.

Spolupracujeme s klientami, ktorí:


chcú rásť,

milujú dáta a fakty,

s rastúcim predajom plánujú investovať do marketingu viac,

dôverujú a počúvajú rady expertov.

Čo robíme

Výsledky našej práce hovoria za seba

Hodnoty

Naše hodnoty


Tvoríme stratégie založené na dátach

10 rokov skúseností v oblasti ecommerce marketingu – testovanie, zlyhanie, zlepšenie, úspech a testovanie opäť – nám pomohli pochopiť správanie zákazníkov a vytvoriť stratégie, ktoré naozaj fungujú. Všetko, čo robíme, je založené na dátach a na našich predchádzajúcich skúsenostiach v tejto oblasti. Používame naše vlastné údaje, procesy a metódy, ktoré udržiavajú naše marketingové iniciatívy aktuálne. Pracujeme s najlepšími nástrojmi na trhu, aby sme našim klientom poskytli vyššiu hodnotu.

Základom je návratnosť investícii

Každý biznis chce dosiahnúť svoje ciele a zvýšiť predaj. S našimi klientami preto používame metriku nazvanú návratnosť investícii na meranie úspechu marketingových aktivít a kampaní. Vďaka vysokej efektivite našich stratégií online marketingu môžeme preniesť vašu firmu do novej dimenzie. Naším cieľom je znásobiť návratnosť marketingového rozpočtu znova a znova a poskytnúť našim klientom skutočnú hodnotu. Pozrite sa na naše prípadové štúdie.

Transparentnosť

Veríme, že transparentnosť a autentickosť by mali byť jadrom každého podnikania. Dôvera je krehká a jediný spôsob, ako ju vybudovať a udržať, je otvorená, spravodlivá a transparentná spolupráca. Sme odhodlaní konať transparentne voči našim klientom, zamestnancom, partnerom a verejnosti. Zodpovedáme za naše výsledky a naše kroky.

Výnimočnosť

Nikdy sa nezastavíme a vždy sa pokúšame nájsť nové spôsoby, ako pomôcť našim klientom. Neustále sa snažíme zlepšovať naše produkty, služby a všetko, čo robíme, aby sme dosiahli výnimočné výsledky. Nesledujeme len osvedčené postupy, ale snažíme sa nájsť nové spôsoby, ako byť lepší.

Zo zákulisia

Zo života Madviso


ľudia

Náš tím


V našom tíme nájdete expertov v rôznych oblastiach online marketingu, ako sú obsahový marketing, inbound marketing, PPC, retargetingové kampane, email marketing, sociálne médiá a tiež SEO, UX, Analytics či CRO.

Karol Voltemár
Karol Voltemár Founder & CEO

karol.voltemar@madviso.com
+421 917 941 554

Kamil Piskorík
Kamil Piskorík CTO

kamil.piskorik@madviso.com
+421917941826

Henrieta Vagnerová
Henrieta Vagnerová Marketing & Social Media Manager

henrieta.vagnerova@madviso.com
+421 917 940 915

Staňte sa aj vy súčasťou Madviso

Sme slobodná firma a do práce chodíme s radosťou. Za úspechom nestojí jednotlivec, ale tím, a preto si zakladáme na vzájomnej dôvere a férovosti.Voľné pozície