O nás

Veríme, že prostredníctvom agentúry môžeme zdieľať naše hodnoty a pozitívne prispieť spoločnosti. Časť našich ziskov plánujeme venovať na projekty a iniciatívy, ktoré podporujú rozvoj vzdelávania a slobody vo svete.

Čo robíme

Naše služby sú založené na dlhodobých marketingových stratégiách, nakoľko sa počas rokov našich skúseností ukázali ako efektívnejšie. Týmto spôsobom dokážeme priniesť lepšie výsledky za nižšiu cenu a na strane klienta ponúknuť vysokú návratnosť investícií. Preferujeme dlhodobé spolupráce. Počas 10 rokov našich skúseností v ecommerce marketingu sme dokázali pomôcť malým biznisom bez mena s extrémne malým rozpočtom k miliónovým obratom.

Spolupracujeme s klientmi, ktorí:


chcú rásť,

milujú dáta a fakty,

s rastúcim predajom plánujú investovať do marketingu viac,

dôverujú a počúvajú rady expertov.

Čo robíme

Výsledky našej práce hovoria za seba

Hodnoty

Naše hodnoty


Tvoríme stratégie založené na dátach

10 rokov skúseností v oblasti ecommerce marketingu – testovanie, zlyhanie, zlepšenie, úspech a testovanie opäť – nám pomohli pochopiť správanie zákazníkov a vytvoriť stratégie, ktoré naozaj fungujú. Všetko, čo robíme, je založené na dátach a na našich predchádzajúcich skúsenostiach v tejto oblasti. Používame naše vlastné údaje, procesy a metódy, ktoré udržiavajú naše marketingové iniciatívy aktuálne. Pracujeme s najlepšími nástrojmi na trhu, aby sme našim klientom poskytli vyššiu hodnotu.

Základom je návratnosť investícii

Každý biznis chce dosiahnúť svoje ciele a zvýšiť predaj. S našimi klientami preto používame metriku nazvanú návratnosť investícii na meranie úspechu marketingových aktivít a kampaní. Vďaka vysokej efektivite našich stratégií online marketingu môžeme preniesť vašu firmu do novej dimenzie. Naším cieľom je znásobiť návratnosť marketingového rozpočtu znova a znova a poskytnúť našim klientom skutočnú hodnotu. Pozrite sa na naše prípadové štúdie.

Transparentnosť

Veríme, že transparentnosť a autentickosť by mali byť jadrom každého podnikania. Dôvera je krehká a jediný spôsob, ako ju vybudovať a udržať, je otvorená, spravodlivá a transparentná spolupráca. Sme odhodlaní konať transparentne voči našim klientom, zamestnancom, partnerom a verejnosti. Zodpovedáme za naše výsledky a naše kroky.

Výnimočnosť

Nikdy sa nezastavíme a vždy sa pokúšame nájsť nové spôsoby, ako pomôcť našim klientom. Neustále sa snažíme zlepšovať naše produkty, služby a všetko, čo robíme, aby sme dosiahli výnimočné výsledky. Nesledujeme len osvedčené postupy, ale snažíme sa nájsť nové spôsoby, ako byť lepší.

Zo zákulisia

Zo života Madviso


ľudia

Náš tím


V našom tíme nájdete expertov v rôznych oblastiach online marketingu, ako sú obsahový marketing, inbound marketing, PPC, retargetingové kampane, email marketing, sociálne médiá a tiež SEO, UX, Analytics či CRO.

Karol Voltemár
Karol Voltemár Founder & CEO

karol.voltemar@madviso.com
+421 917 941 554

Kamil Piskorík
Kamil Piskorík CTO

kamil.piskorik@madviso.com
+421 917 941 826

Henrieta Vagnerová
Henrieta Vagnerová Marketing & Social Media Manager

henrieta.vagnerova@madviso.com
+421 917 940 915

Staňte sa aj vy súčasťou Madviso

Sme slobodná firma a do práce chodíme s radosťou. Za úspechom nestojí jednotlivec, ale tím, a preto si zakladáme na vzájomnej dôvere a férovosti.Voľné pozície