O nás

Veríme, že prostredníctvom agentúry môžeme zdieľať naše hodnoty a pozitívne prispieť spoločnosti. Časť našich ziskov plánujeme venovať na projekty a iniciatívy, ktoré podporujú rozvoj vzdelávania a slobody vo svete.

Pomáhame vám byť a nielen mať

Dlhodobo, dlhodobo a ešte raz dlhodobo. Týmto spôsobom hľadíme vpred a spolupracujeme. Desať rokov skúsenosti v e-commerce prostredí ukázali, že spolupráca založená na dlhodobých marketingových stratégiách prináša najlepšie hodnoty a vytvára najvyššie zisky za nižšie ceny. Doposiaľ sme pomohli niekoľkým biznis projektom bez mena, zvýšili sme ich rozpočet z nuly na niekoľko miliónový obrat. Radi spolupracujeme na úlohách, ktoré lákajú svojou neobyčajnosťou, prinášajú výzvu a volajú po inováciách.

Spolupracujeme s klientmi, ktorí:


chcú rásť,

milujú dáta a fakty,

s rastúcim predajom plánujú investovať viac do marketingu,

dôverujú radám expertov.

Pomáhame vám byť a nielen mať

Výsledky našej práce hovoria za seba

Hodnoty

Naše hodnoty


Tvoríme stratégie založené na dátach

10 rokov skúseností v oblasti e-commerce marketingu – testovanie, zlyhanie, zlepšenie, úspech a opätovné testovanie nám pomohli porozumieť správaniu zákazníkov a vytvoriť stratégie, ktoré naozaj fungujú. Všetko, čo robíme, je založené na dátach a na našich predchádzajúcich skúsenostiach. Pracujeme s vlastnými údajmi, procesmi a metódami, vďaka ktorým sú naše marketingové iniciatívy neustále aktuálne. Disponujeme najlepšími nástrojmi na trhu, aby sme súčasným, ale aj budúcim klientom poskytli vyššiu hodnotu.

Základom je návratnosť investícii

Métou každého biznis plánu je dosiahnuť stanovené ciele a zvýšenie predaja. Preto pri spolupráci s našimi klientmi používame metriku, tzv. návratnosti investícií na meranie úspechu marketingových aktivít a kampaní. Naše vysoko efektívne online marketingové strategické prístupy posunú vašu firmu do nových dimenzií, znásobia marketingový rozpočet a poskytnú vám vo vašom podnikaní skutočné hodnoty. Realitu, o ktorej hovoríme, vám približujeme aj prostredníctvom prípadových štúdií, vypracovaných na základe spolupráce s klientmi.

Transparentnosť

Veríme, že transparentnosť a autentickosť by mali byť jadrom každého podnikania. Dôvera je krehká a jediný spôsob, ako ju vybudovať a udržať, je otvorená, spravodlivá a transparentná spolupráca. Sme odhodlaní konať transparentne voči našim klientom, zamestnancom, partnerom a verejnosti. Zodpovedáme za naše výsledky a naše kroky.

Výnimočnosť

Nikdy sa nezastavujeme a vždy sa pokúšame nachádzať nové spôsoby pomoci našim klientom. Všetko, čo robíme, naše produkty a služby, neustále zlepšujeme s cieľom dosahovať výnimočné výsledky. Nesledujeme len osvedčené postupy, ale hľadáme nové cesty za úspechom a rastom.

Zo zákulisia

Zo života Madviso


ľudia

Náš tím


V našom tíme nájdete expertov v rôznych oblastiach online marketingu, ako sú obsahový marketing, inbound marketing, PPC, retargetingové kampane, email marketing, sociálne médiá a tiež SEO, UX, Analytics či CRO.

Karol Voltemár
Karol Voltemár Founder & CEO

karol.voltemar@madviso.com
+421 917 941 554

Kamil Piskorík
Kamil Piskorík CTO

kamil.piskorik@madviso.com
+421 917 941 826

Henrieta Vagnerová
Henrieta Vagnerová Marketing & Social Media Manager

henrieta.vagnerova@madviso.com
+421 917 940 915

Staňte sa aj vy súčasťou tímu Madviso

Sme slobodná firma a do práce chodíme s radosťou. Vieme, že za úspechom nie je jednotlivec, ale tím, preto si zakladáme na vzájomnej dôvere a férovosti.Voľné pozície