Madviso sme založili z niekoľkých dôvodov. Profit je, samozrejme, mimoriadne dôležitý pre každý biznis, ale my veríme, že prostredníctvom agentúry môžeme zdieľať naše hodnoty a pozitívne prispieť spoločnosti. Časť našich ziskov plánujeme venovať na projekty a iniciatívy, ktoré podporujú rozvoj vzdelávania a slobody vo svete.

Čo robíme

Naše služby sú založené na dlhodobých marketingových stratégiách, nakoľko sa počas rokov našich skúseností ukázali efektívnejšie. Týmto spôsobom dokážeme priniesť lepšie výsledky za nižšiu cenu a na strane klienta ponúknuť vysokú návratnosť investícií.

Preferujeme dlhodobé spolupráce. Počas 10 rokov našich skúseností v ecommerce marketingu sme dokázali pomôcť malým biznisom bez mena s extrémne malým rozpčtom k miliónovým obratom.

Najradšej spolupracujeme s klientami, ktorí:

  • chcú rásť,
  • milujú dáta a fakty,
  • plánujú investovať viac do marketingu s rastúcim predajom,
  • dôverujú a počúvajú rady expertov.

V našom tíme nájdete expertov v rôznych oblastiach online marketingu, ako sú obsahový marketing, inbound marketing, PPC, retargetingové kampane, email marketing, sociálne médiá a tiež SEO, UX, Analytics či CRO.

„Neexistujú žiadne stále podmienky, pokiaľ ide o on-line marketing. Veríme, že skvelé výsledky sú založené len na nepretržitej práci a dlhodobej stratégii, ktorá môže viesť k vyššej návratnosti investícií.“


Stratégie založené na dátach

10 rokov skúseností v oblasti ecommerce marketingu – testovanie, zlyhanie, zlepšenie, úspech a testovanie opäť – nám pomohli pochopiť správanie zákazníkov a vytvoriť stratégie, ktoré naozaj fungujú. Všetko, čo robíme, je založené na dátach a na našich predchádzajúcich skúsenostiach v tejto oblasti.

Používame naše vlastné údaje, procesy a metódy, ktoré udržiavajú naše marketingové iniciatívy aktuálne. Pracujeme s najlepšími nástrojmi na trhu, aby sme našim klientom poskytli vyššiu hodnotu.
napíšte nám

Návratnosť investícii

Každý biznis chce dosiahnúť svoje ciele a zvýšiť predaj. S našimi klientami preto používame metriku nazvanú návratnosť investícii na meranie úspechu marketingových aktivít a kampaní.

Vďaka vysokej efektivite našich stratégií online marketingu môžeme preniesť vašu firmu do novej dimenzie. Naším cieľom je znásobiť návratnosť marketingového rozpočtu znova a znova a poskytnúť našim klientom skutočnú hodnotu. Pozrite sa na naše prípadové štúdie.

Sme skupina dobrodruhov, ktorí vás prevedú cez mätúci a nie veľmi bezpečný svet online marketingu. Spoznajte náš tím!
Vypočítať


Naše hodnoty


Transparetnosť

Veríme, že transparentnosť a autentickosť by mali byť jadrom každého podnikania. Dôvera je krehká a jediný spôsob, ako ju vybudovať a udržať, je otvorená, spravodlivá a transparentná spolupráca. Sme odhodlaní konať transparentne voči našim klientom, zamestnancom, partnerom a verejnosti. Zodpovedáme za naše výsledky a naše kroky.


Výnimočnosť

Nikdy sa nezastavíme a vždy sa pokúšame nájsť nové spôsoby, ako pomôcť našim klientom. Neustále sa snažíme zlepšovať naše produkty, služby a všetko, čo robíme, aby sme dosiahli výnimočné výsledky. Nesledujeme len osvedčené postupy, ale snažíme sa nájsť nové spôsoby, ako byť lepší.