E-mail marketing

Ostaňte v kontakte s vašimi zákazníkmi a oslovte ich formou newslettra.

Na rozdiel od iných marketingových kanálov, e-mail marketing umožňuje postaviť základ dobrých vzťahov so zákazníkmi a prispôsobiť im vašu ponuku. Vaši zákazníci vám preukázali veľkú dôveru tým, že vám poskytli svoju e-mailovú adresu. Takúto možnosť by ste mali využiť rozumne. Posielajte vašim odoberateľom špeciálne ponuky na mieru vďaka správne zvolenej stratégii.

Môžete mať napríklad skupinu ľudí, ktorí sa prihlásili na odber noviniek, no ešte od vás nič nekúpili; ľudí, ktorí svoj košík opustili pred zaplatením; ľudí, ktorí u vás nakupovali viackrát; alebo takých, čo u vás nakúpili raz a odvtedy po nich nie je ani stopy. Každá z týchto skupín kontaktov je iná, a preto ich zaujímajú iné ponuky. Radi s vami prekonzultujeme všetky možnosti, rozdelíme vašich zákazníkov do skupín a pre každú vytvoríme vhodné správy, ponuky a kampane. Tiež vám pomôžeme vaše kampane automatizovať.

e-mail-marketting

Ako to bude prebiehať?


Dohodneme si prvú konzultáciu na, ktorej preberieme vaše potreby a definujeme ciele.

Prvá konzultácia je mimoriadne dôležitá, pretože vďaka nej bližšie spoznáme vás a vašu spoločnosť. Rovnako sa aj vy zoznámite s nami. Na základe tohto stretnutia dokážeme vytvoriť cenovú ponuku a navrhnúť marketingovú stratégiu, vďaka ktorej dosiahnete vaše ciele.

Zanalyzujeme vaše postavenie na trhu, konkurenciu a cieľové skupiny vašich zákazníkov.

Na základe informácií, ktoré sme si na stretnutí vymenili, zanalyzujeme postavenie vaše spoločnosti na trhu. S ohľadom na váš rozpočet navrhneme najefektívnejší postup a výber a postupnosť činností a služieb, ktoré sa vo vašom aktuálnom štádiu podnikania najprínosnejšie.

Pripravíme cenovú ponuku a prekonzultujeme ju s vami.

Cenová ponuka bude obsahovať presný rozpis aktivít, ich rozsah a cenu. Keďže si zakladáme na transparentnosti. U nás viete presne aké služby vám budú doručené a v akom rozsahu. Ak máte akékoľvek otázky, radi vám poskytneme doplnkové informácie ohľadom navrhovaných služieb a postupe prác.

Po spoločnej dohode nastavíme strategické aktivity, určíme ciele a KPI.

V tomto kroku je už rozhodnutie na vás. Pokiaľ sa rozhodnete spolupracovať s nami, dohodneme si ďalšie stretnutie, na ktorom vybavíme formality a dohodneme si ciele našich aktivít.

Začneme vykonávať dohodnuté aktivity a rozbehneme spoluprácu.

Počas celej spolupráce sme vám k dispozícií. Radi si vypočujeme váš názor, spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá.

Zaujala vás naša práca?

Naša misia je poskytovať kvalitné a efektívne marketingové služby,
ktoré vám pomôžu rásť nielen v e-commerce.Kontaktujte nás