Email marketing

Ostaňte v kontakte s vašimi zákazníkmi.

Na rozdiel od iných marketingových kanálov, email marketing vám umožní postaviť základ dobrých vzťahov so zákazníkmi a prispôsobiť im vašu ponuku. Vaši zákazníci vám preukázali veľkú dôveru tým, že vám poskytli svoju emailovú adresu. Takúto možnosť by ste mali využiť rozumne. Kontakty si môžete rozdeliť so samostatných skupín, ktorým budete posielať špeciálne na mieru vytvorené ponuky.

Môžete mať napríklad skupinu ľudí, ktorí sa prihlásili na odber noviniek, no ešte od vás nič nekúpili; ľudí, ktorí svoj košík opustili pred zaplatením; ľudí, ktorí u vás nakupovali viackrát; alebo takých, čo u vás nakúpili raz a odvtedy po nich nie je ani stopy. Každá z týchto skupín kontaktov je iná, a preto ich zaujímajú iné ponuky. Radi s vami prekonzultujeme všetky možnosti, rozdelíme vašich zákazníkov do skupín a pre každú vytvoríme vhodné správy, ponuky a kampane. Tiež vám pomôžeme vaše kampane zautomatizovať.

Ako to bude prebiehať?


Dohodneme si prvú konzultáciu na pochopenie vašich potrieb a definovanie cieľov

Prvotná konzultácia je mimoriadne dôležitá, pretože vďaka nej bližšie spoznáme vás a vašu spoločnosť a rovnako vy sa zoznámite s nami. Na základe tohto stretnutia dokážeme vytvoriť cenovú ponuku a navrhnúť marketingovú stratégiu, vďaka ktorej dosiahneme vami určené ciele.

Zaujala vás naša práca?

Naša misia je poskytovať kvalitné a efektívne marketingové služby,
ktoré vám pomôžu rásť nielen v ecommerce.Kontaktujte nás