Social Media Marketing

Marketing na sociálnych sieťach ako je Instagram, Facebook, YouTube či LinkedIn ponúka mnoho nástrojov na budovanie vzťahu so zákazníkmi, ktoré vám pomôžu zvýšiť predaj a zlepšiť povedomie o vašej značke.

Spolupracujeme s manažérmi značiek, marketérmi, tímami so zameraním na PR a sociálne siete a aj s inými agentúrami, aby sme vám poskytli kvalitné marketingové služby, ktoré prinesú skutočné výsledky. Ponúkame komplexný manažment sociálnych sietí, od návrhu vizuálnej identity, cez tvorbu obsahu, až po návrh komunikácie a správu reklamných kampaní na Facebook, Instagram, LinkedIn či iných sociálnych sieťach. Pre náročnejších klientov poskytujeme služby fotoprodukcie a videoprodukcie.

Ku každému projektu pristupujeme individuálne. V prvom kroku vám vypracujeme audit sociálnych sietí. Na základe neho získame informácie, ktoré nám pomôžu pri navrhovaní optimálnej stratégie. Zaujíma vás aká je cena pre správu sociálnych sietí? Pomáhame firmám tvoriť obsah a spravovať reklamné kampane už s rozpočtom od niekoľko stoviek eur. Cena a náklady závisia od cieľov, ktoré chcete dosiahnuť. Prečítajte si náš článok Ako naceniť marketing sociálnych sietí a čo očakaváť? Náš tím je vždy pripravený pomôcť vám s marketingom v online svete.

socialne-siete-marketing
Social Media Marketing

Ponúkame


Spravovanie obsahu na sociálnych médiách

Pripravíme pre vás grafické podklady, vizuály príspevkov, texty a obsahový plán pre sociálne siete. Ten je základným stavebným prvkom obsahovej stratégie na sociálnych sieťach.

Reklamné kampane a retargeting pre sociálne siete

Propagujte svoje produkty a služby prostredníctvom sociálnych sietí efektívne. Budujte povedomie alebo oslovte potenciálnych zákazníkov cez platené reklamy.

Stratégia marketingu na sociálnych sieťach

Vytvoríme pre vás efektívnu stratégiu pre manažment a komunikáciu cez sociálne siete. Tá je kľúčom k úspechu pre každú firmu.

Krízový manažment komunikácie na sociálnych sieťach

Akákoľvek kríza vašu spoločnosť postihne, je veľká šanca, že sa bude riešiť aj na vašich sociálnych sieťach. Pomôžeme vám prejsť týmto procesom tak, aby neutrpela vaša reputácia.

Monitoring, analýza a prehľady pre sociálne médiá

Vytvoríme prehľadné analýzy a nastavíme procesy od zoznámenia sa s vašou stránkou až po konverziu. Taktiež vyhodnotíme prínos komunikácie.

Konzultácie a poradenstvo pre sociálne médiá

Máme viac ako 10 rokov skúseností s marketingom na sociálnych sieťach a sme pripravení pomôcť a poradiť vám alebo vášmu tímu.

Prípadová štúdia

Social Media

Ako sme využili sociálne siete a SEO na zvýšenie obratu e-shopu o viac ako 100 % bez Google Ads

Stevula je slovenská značka, ktorá ponúka prémiové pánske košele z kvalitnej 100 % bavlny od európskych dodávateľov a distribuuje neviditeľné tričká českej značky. Košele Stevula nosia stovky spokojných zákazníkov, čomu sme počas roka 2018 dopomohli našimi marketingovými službami v oblasti SEO, sociálnych sietí a fotoprodukcie.


Case Study

Aký bude postup?


Dohodneme si prvú konzultáciu na ktorej preberieme vaše potreby a definujeme ciele.
V prvom kroku potrebujeme zistiť, aké sú vaše potreby, požiadavky, očakávania a v neposlednom rade aj odhadovaný rozpočet. Najvhodnejšie je osobné stretnutie pri šálke kávy na nezáväznej hodinovej konzultácii, ktorá je u nás bezplatná.
Pripravíme vám cenovú ponuku a prekonzultujeme ju s vami.

Na základe nášho stretnutia máme dostatočné informácie na to, aby sme vám mohli vypracovať plán aktivít a cenovú ponuku, ktorú vám zašleme. Cenová ponuka bude obsahovať presný rozpis aktivít, ich rozsah a cenu. Keďže si zakladáme na transparentností, u nás viete presne aké služby vám budú doručené. Ak máte akékoľvek otázky, radi vám poskytneme doplnkové informácie ohľadom navrhovaných služieb a postupe prác.

Po spoločnej dohode nastavíme strategické aktivity, určíme ciele a KPI.

V tomto kroku je už rozhodnutie na vás. Pokiaľ sa rozhodnete spolupracovať s nami, dohodneme si ďalšie stretnutie, na ktorom vybavíme formality a dohodneme si ciele našich aktivít. Na začatie prác budeme potrebovať potrebné prístupy a vstupy.

Začneme vykonávať dohodnuté aktivity a rozbehneme spoluprácu.

Previesť stratégiu do reality je základom úspechu každej spoločnosti. Náš tím sa skladá zo špecialistov s viac než 10-ročnými skúsenosťami v online marketingu. Na úvod vám vypracujeme podrobný audit a budeme realizovať dohodnuté aktivity v dohodnutom rozsahu.

Zaujala vás naša práca?

Naša misia je poskytovať kvalitné a efektívne marketingové služby,
ktoré vám pomôžu rásť nielen v ecommerce.Kontaktujte nás