Spolupracujeme s manažérmi značiek, marketérmi, tímami so zameraním na PR a sociálne siete a dokonca aj s inými agentúrami, aby sme vám poskytli marketingové služby, ktoré prinesú skutočné výsledky pre vašu webovú stránku a ecommerce. Ako spoločnosť sa sústredíme hlavne na výkon, preto vám vieme ponúknuť množstvo služieb v oblasti sociálnych sietí. Náš tím je vždy pripravený pomôcť vám s marketingom v online svete.

Ako to funguje

1

Vyplňte dotazník s vašimi požiadavkami

V prvom roku potrebujeme zistiť, aké sú vaše potreby a požiadavky. Prosíme vás o vyplnenie krátkeho dotazníka, z ktorého sa dozvieme viac o vašej spoločnosti a výzvach, s ktorými vám môžeme pomôcť.
2

Stretneme sa osobne alebo si zavoláme

Prvotná konzultácia je mimoriadne dôležitá, pretože vďaka nej bližšie spoznáme vás a vašu spoločnosť a rovnako vy sa zoznámite s nami. Na základe tohto stretnutia dokážeme vytvoriť cenovú ponuku a navrhnúť marketingovú stratégiu, vďaka ktorej dosiahneme vami určené ciele.
3

Pripravíme ponuku a prekonzultujeme ju s vami

Na určenie krátkodobých a dlhodobých cieľov potrebujeme zadefinovať kľúčové ukazovatele výkonnosti (používame skratku KPI z angl. key performance indicators). Následne pripravíme koncept strategických aktivít.
4

Po spoločnej dohode nastavíme strategické aktivity, určíme ciele a KPI

Úspešnosť stratégie vyhodnocujeme v pravidelných intervaloch. Takto dokážeme zabezpečiť efektivitu, rast vašej spoločnosti a vysokú návratnosť investícií. Preferujeme dlhodobé strategické spolupráce, ktoré sa na základe našich skúsenosti ukázali ako najefektívnejšie.
5

Začneme vykonávať dohodnuté aktivity a rozbehnme spoluprácu

Preniesť stratégiu do reality je základom úspechu každej spoločnosti. Náš tím sa skladá zo špecialistov s viac než 10-ročnými skúsenosťami v online marketingu.

Získajte konzultáciu zadarmo

Spolu sa pozrieme na váš obsahový marketing. Kontaktujte nás.

Ponúkame:

MADVISO | ADVERTISMENT AGENCY

Spravovanie reklám na sociálnych sieťach

Propagujte svoje produkty a služby prostredníctvom sociálnych médií.
VIAC
MADVISO | ADVERTISMENT AGENCY

Konzultácie k sociálnym médiám

Máme viac ako 8 rokov skúseností s marketingom na sociálnych sieťach a sme pripravení pomôcť vám s akýmkoľvek problémom, ktorému čelíte.
VIAC
MADVISO | ADVERTISMENT AGENCY

Spravovanie obsahu na sociálnych médiách

Obsah je základom každej marketingovej stratégie na sociálnych sieťach.
VIAC
MADVISO | ADVERTISMENT AGENCY

Krízový manažment na sociálnych sieťach

Akákoľvek kríza vašu spoločnosť postihne, je veľká šanca, že sa ocitne na vašich sociálnych sieťach. Pomôžeme vám prejsť týmto procesom.
VIAC
MADVISO | ADVERTISMENT AGENCY

Monitoring sociálnych médií

Dokážeme vytvoriť prehľadné analýzy a nastaviť procesy od zoznámenia s vašou stránkou až po konverziu.
VIAC
MADVISO | ADVERTISMENT AGENCY

Stratégia marketingu na sociálnych sieťach

Každá spoločnosť, ktorá chce rásť aj vďaka sociálnym sieťam, potrebuje v prvom rade stratégiu.
VIAC