Social Media Marketing

Marketing na sociálnych sieťach ako je Instagram, Facebook ponúka veľa nástrojov na budovanie vzťahu so zákazníkmi, ktoré vám pomôžu zvýšiť predaj a zlepšiť povedomie o vaše značke.

Spolupracujeme s manažérmi značiek, marketérmi, tímami so zameraním na PR a sociálne siete a dokonca aj s inými agentúrami, aby sme vám poskytli marketingové služby, ktoré prinesú skutočné výsledky pre vašu firmu alebo e-shop. Ponúkame komplexný manažment sociálnych sietí od návrhu vizuálnej identity, tvorbu obsahu, návrh komunikácie a správu reklamných kampaní na Facebook, Instagram, LinkedIn a iných sociálnych sieťach. Vytvoríme pre vás autentický obsah cez foto služby a videoprodukciu pre náročnejších klientov. Nie všetky služby v rámci sociálnych sietí sú pre vás potrebné a preto pre vás vieme pripraviť audit sociálnych sietí, prieskum konkurencie a následne navrhnúť optimálnu stratégiu, ktorá vám pomôže. Zaujíma vás aká je cena pre službu správa sociálnych sietí?  Pomámahe už firmám tvoriť obsah a spravovať reklamné kampane s rozpočtom od niekoľko stoviek €, ale aj väčšie e-shopy. Cena závisí skôr od cieľov, ktoré chcete dosiahnuť. Náš tím je vždy pripravený pomôcť vám s marketingom v online svete.
Prečítajte si case study – Ako sme využili sociálne siete a SEO na zvýšenie obratu e-shopu o viac ako 100 % bez Google Ads.
Social Media Marketing

Ponúkame


Spravovanie obsahu na sociálnych médiách

Pripravíme pre vás grafické podklady, vizuály príspevkov, texty a obsahový plán pre sociálne siete. Ten je základným stavebným prvkom komunikácie.

Reklamné kampane a retargeting pre sociálne siete

Spropagujte svoje produkty a služby cez sociálne média efektívne. Budujte povedomie alebo oslovte potenciálnych zákazníkov cez platené reklamy.

Stratégia marketingu na sociálnych sieťach

Vytvoríme pre vás efektívnu stratégiu pre manažment a komunikáciu cez sociálne siete. Tá je kľúčom k úspechu pre každú firmu.

Krízový manažment komunikácie na sociálnych sieťach

Akákoľvek kríza online vašu spoločnosť postihne, je veľká šanca, že sa ocitne na vašich sociálnych sieťach. Pomôžeme vám prejsť týmto procesom.

Monitoring, analýza a prehľady pre sociálne médiá

Dokážeme vytvoriť prehľadné analýzy a nastaviť procesy od zoznámenia s vašou stránkou až po konverziu a vyhodnotiť prínos komunikácie.

Konzultácie a poradenstvo pre sociálne médiá

Máme viac ako 8 rokov skúseností s marketingom na sociálnych sieťach a sme pripravení pomôcť
a poradiť vám alebo vášmu tímu.

Všetko čo potrebujete vedieť o sociánych sietach nájdete na našom blogu.

Ako to funguje


Napíšte nám vaše požiadavky, predstavy, ciele.
V prvom roku potrebujeme zistiť, aké sú vaše potreby a požiadavky. Prosíme vás o vyplnenie krátkeho dotazníka, z ktorého sa dozvieme viac o vašej spoločnosti a výzvach, s ktorými vám môžeme pomôcť.
2
Začneme vykonávať dohodnuté aktivity a rozbehnme spoluprácu

Preniesť stratégiu do reality je základom úspechu každej spoločnosti. Náš tím sa skladá zo špecialistov s viac než 10-ročnými skúsenosťami v online marketingu.

Zaujala vás naša práca?

Naša misia je poskytovať kvalitné a efektívne marketingové služby,
ktoré vám pomôžu rásť nielen v ecommerce.Kontaktujte nás