Správa reklamných kampaní a retargeting na sociálnych sieťach

Propagujte svoje produkty a služby prostredníctvom správne cielených reklám na sociálnych sieťach a premeňte vašich návštevníkov na zákazníkov.

Nie je tajomstvom, že správne cielené reklamy na sociálnych sieťach podporujú predaj vašich produktov a služieb. Pomáhajú zviditeľniť vašu značku pred tým správnym publikom. Reklamy by mali byť kombinované s kvalitným obsahom, vďaka ktorému prinesú viac interakcií s vašimi zákazníkmi a pomôžu vybudovať pozitívny vzťah ľudí k vašej značke.

Retargetingové kampane sú mimoriadne efektívne, nakoľko zobrazujú reklamy ľuďom, ktorí prejavili záujem o vašu ponuku, no nedokončili objednávku. Manažment reklám sám o sebe však nedokáže priniesť dramatické výsledky, pokiaľ nie je súčasťou celkovej stratégie sociálnych médií. Našim klientom sme investovaný rozpočet do reklamy dokázali znásobiť s 800 % návratnosťou.

sprava-reklam

Social Media

Ako sme využili sociálne siete a SEO na zvýšenie obratu e-shopu o viac ako 100 % bez Google Ads

Stevula je slovenská značka, ktorá ponúka prémiové pánske košele z kvalitnej 100 % bavlny od európskych dodávateľov a distribuuje neviditeľné tričká českej značky. Košele Stevula nosia stovky spokojných zákazníkov, čomu sme počas roka 2018 dopomohli našimi marketingovými službami v oblasti SEO, sociálnych sietí a fotoprodukcie.


Case Study

Zaujala vás naša práca?

Naša misia je poskytovať kvalitné a efektívne marketingové služby,
ktoré vám pomôžu rásť nielen v e-commerce.Kontaktujte nás