PPC management

Zobrazujte reklamu ľuďom, ktorých zaujíma váš produkt.Chcem audit Google Ads kampaní

Náš tím špecialistov vám správne nastaví Google Ads kampane vo vyhľadávačoch a na sociálnych sieťach. Bude ich monitorovať a zvyšovať efektivitu. Cieľom kontinuálnej správy PPC kampaní je jej lepšia výkonnosť. Naše služby vám pomôžu identifikovať chyby vo vašich kampaniach cez vstupný audit a následne pravidelnou optimalizáciou viem zabezpečiť vyššiu náratnosť investície.

Profesionálna správa a optimalizácia PPC kampane by mala viesť k lepším výsledkom. Tie jednoducho jednoducho zhodnotíte cez rôzne metriky ako ROAS (návratnosť investície do reklamy) alebo PNO (pomer nákladov na obrat). Samozrejme nie vždy je možné cez zlepšenie a efektívne nastavenie PPC kampane dosiahnuť také výsledky ako potrebujeme. Častokrát sú chyby v marketingovej stratégii alebo na webe tým, čo znižuje konverznú mieru. Preto odporúčame si spraviť audit webstránky, internetového obchodu alebo zistiť či vaša online marketingová stratégia je správna.

Ako to bude prebiehať?


Dohodneme si prvú konzultáciu na pochopenie vašich potrieb a definovanie cieľov

Prvotná konzultácia je mimoriadne dôležitá, pretože vďaka nej bližšie spoznáme vás a vašu spoločnosť a rovnako vy sa zoznámite s nami. Na základe tohto stretnutia dokážeme vytvoriť cenovú ponuku a navrhnúť marketingovú stratégiu, vďaka ktorej dosiahneme vami určené ciele.

Zaujala vás naša práca?

Naša misia je poskytovať kvalitné a efektívne marketingové služby,
ktoré vám pomôžu rásť nielen v ecommerce.Kontaktujte nás