Marketingové konzultácie a poradenstvo

Hľadáte dodávateľa marketingu, riešite nastavenie marketingovej stratégie, máte nízke výnosy z kampaní alebo konverzný pomer? Máme viac ako 15 ročné skúsenosti s efektívnymi taktikami a stratégiou, ktorá vedie k vyššej návratnosti investície. Vieme pre vás identifikovať problémy, navrhnúť riešenie, pomôcť s exekúciou alebo zaškoliť vašich ľudí.

Marketingové konzultácie sú riešenie, a radi vám pomôžeme s konzultáciami identifikovať  slabé a silné stránky v marketingovej stratégií a nastavení vášho biznisu. Marketingové poradenstvo je pre každého, kto chce pohľad skúsených odborníkov z nášho tímu. Aby ste realizovali efektívny marketing, potrebujete komplexnú stratégiu. Niekedy naopak je brzdou váš web, vtedy môže pomôcť aj audit webstránky alebo e-shopu. Poskytujeme našim klientom skúsenosti a know-how, ktoré neustále prinášajú vynikajúce výsledky.Povedzte nám o vašom projekte
Webdizajn a UX
Marketingové konzultácie a poradenstvo Madviso

Marketingová stratégia

Rozumieme tomu, čo robíme aj na základe reálnych skúseností z praxe. Už viac ako 10 rokov pripravujeme marketingové stratégie na mieru. Pomáhame firmám a hlavne e-shopom s expanziou do zahraničia. Pomáhame s biznis poradenstvom, návrhom procesov, prioritizácii a optimalizácii taktík, či akčných krokov.  Pomôžeme vybrať správne KPI na ďalšie meranie a vyhodnocovanie. Preferujeme na dátach postavený marketing.

Optimalizácia pre vyhľadávače

SEO – optimalizácia pre vyhľadávače je konkurenčný segment, pre ktorý ak chcete upsieť, musíte aj niečo uročbiť. Je dôležitou súčasťou každej lepšej marketingovej stratégie a ak sa na ňo priebežne pracuje správne, má výrazný vplyv aj na konverzný pomer e-shopu alebo webstránky. Na začiatku pomôže SEO audit a priebežne je dobré monitorovať výsledky v rámci top kľúčových slov a konkurencie, ktoré vám radi zabezpečíme alebo pomôžeme nastaviť.

E-shopy a webstránky

Pripravujete zmenu webstránky alebo nový e-shop? Tento krok nie je jednoduchý a je s ním spojených veľa úkonov, ktoré nie je dobre podceniť. Môžu mať zásadný vplyv na predaj alebo prezentáciu vašej firmy. Radi vás prevedieme procesom vytvorenia webstránky alebo e-shopu, navrhneme štruktúru, technológie a pomôžeme s feedbackom. Vieme odkonzultovať a pripraviť pre vás kvalitnú špecifikáciu a skontrolovať vášho dodávateľa ešte pred odovzdaním riešenia.

Dizajn a používateľská skúsenosť

Radi pre vás zabezpečíme feedback návrhu dizajnu a jeho zapracovania programátormi ešte predtým, ako ho preberiete aj z pohľadu kvality, užívateľa, SEO a marketingu. Dizajn a používateľská skúsenosť majú vysoký vplyv na to, či u vás niekto nakúpi. Nenechajte to na náhodu a nechajte si poradiť.  Vieme pre vás zabezpečiť užívateľské testovanie prípadne aj pred spustením webstránky, ale aj pre aktuálne funkčný web alebo e-shop.  Získate priamu spätnú väzbu a odhalíte slabé stránky.

Výsledky našej práce hovoria za seba

Hodnoty

Naše hodnoty


Tvoríme stratégie založené na dátach

10 rokov skúseností v oblasti ecommerce marketingu – testovanie, zlyhanie, zlepšenie, úspech a testovanie opäť – nám pomohli pochopiť správanie zákazníkov a vytvoriť stratégie, ktoré naozaj fungujú. Všetko, čo robíme, je založené na dátach a na našich predchádzajúcich skúsenostiach v tejto oblasti. Používame naše vlastné údaje, procesy a metódy, ktoré udržiavajú naše marketingové iniciatívy aktuálne. Pracujeme s najlepšími nástrojmi na trhu, aby sme našim klientom poskytli vyššiu hodnotu.

Základom je návratnosť investícii

Každý biznis chce dosiahnúť svoje ciele a zvýšiť predaj. S našimi klientami preto používame metriku nazvanú návratnosť investícii na meranie úspechu marketingových aktivít a kampaní. Vďaka vysokej efektivite našich stratégií online marketingu môžeme preniesť vašu firmu do novej dimenzie. Naším cieľom je znásobiť návratnosť marketingového rozpočtu znova a znova a poskytnúť našim klientom skutočnú hodnotu. Pozrite sa na naše prípadové štúdie.

Transparentnosť

Veríme, že transparentnosť a autentickosť by mali byť jadrom každého podnikania. Dôvera je krehká a jediný spôsob, ako ju vybudovať a udržať, je otvorená, spravodlivá a transparentná spolupráca. Sme odhodlaní konať transparentne voči našim klientom, zamestnancom, partnerom a verejnosti. Zodpovedáme za naše výsledky a naše kroky.

Výnimočnosť

Nikdy sa nezastavíme a vždy sa pokúšame nájsť nové spôsoby, ako pomôcť našim klientom. Neustále sa snažíme zlepšovať naše produkty, služby a všetko, čo robíme, aby sme dosiahli výnimočné výsledky. Nesledujeme len osvedčené postupy, ale snažíme sa nájsť nové spôsoby, ako byť lepší.