Školenie – Efektívny e-commerce marketing

Náročnosť
Začiatočník/pokročilý
Vhodnosť
Firmy, jednotlivci, skupiny
Termín školenia
Individuálny po dohode
Dĺžka školenia
2 h
Forma školenia
Prezenčná
Obsah školenia
Na mieru podľa vašich potrieb
Miesto konania
Leškova 8/podľa dohody
Školiteľ
Karol Woltemar
Cena školenia
od 200 €
bez DPH

POPIS ŠKOLENIA

Čo sa na školení dozviete?

Ako na efektívny marketing e-shopu

Ste majiteľ internetového obchodu alebo pracujete ako marketér v segmente e-commerce? Pozývame vás na školenie s diskusiou, vďaka ktorej sa dozviete, ako na efektívne riadenie marketingu s návratnosťou investícií. Prejdeme si základné a najčastejšie chyby, ktoré robia internetové obchody, ale aj to, ako sa im vyvarovať, ako predísť chybám pri riešení online marketingového mixu, SEO a na základe čoho vybrať platformu pre e-shop. Pozrieme sa na to, ako technické riešenie a štruktúra e-shopu ovplyvňujú výsledky marketingu a konverzie, na čo nezabúdať pri výbere e-commerce platformy a podľa čoho sa rozhodnúť pre tú správnu.

Dozviete sa, ako môže pomôcť SEO, ak chcete posilniť váš predaj online a na čo treba pamätať, keď spúšťate nový e-shop. Zistíte, podľa čoho zvoliť pomer investície do marketingu tak, aby ste z nej dokázali vyťažiť čo najviac a nestrácali pri tom peniaze a aké riziká prináša platená reklama a kedy investíciu v tejto oblasti zvážiť. Povieme si tiež, ako vytvárať efektívny obsah na blogu i pre sociálne siete pri expandovaní na zahraničné trhy. Na príkladoch z praxe si ukážeme, ako úspešne aplikovať jednotlivé marketingové nástroje a ako sa vyvarovať najčastejším chybám internetových obchodov na slovenskom a českom trhu. Toto školenie je vhodné najmä pre majiteľov, marketérov e-shopov a všetkých, ktorí plánujú podnikať online.

Čítať viac
Ako na efektívny marketing e-shopu
Školenie - Ako na efektívny marketing e-shopu
Mám záujem o školenie

Témy, ktorým sa môžeme venovať

Školenie - Ako na efektívny marketing e-shopu
 • Predpoklady úspešného e-shopu
 • Prečo váš e-shop nepredáva
 • Najčastejšie chyby, ktoré robia internetové obchody
 • Na základe čoho vybrať platformu pre váš e-shop
 • Vplyv technického riešenia a štruktúry e-shopu na marketing a konverzie.
 • Na čo nezabudnúť pred spustením nového e-shopu
 • Ako vám pomôže SEO
 • Ako tvoriť efektívny obsah na blogu
 • Kedy sa oplatí platená reklama pre e-shop
 • Praktické príklady, ako používať jednotlivé marketingové nástroje
 • Ako expandovať s e-shopom na zahraničné trhy
 • Odpovede na vaše otázky
Čítať viac

Prečo si vybrať školenie v Madviso?

Individuálny prístup
Školenie bude prispôsobené vašim potrebám, úrovni vedomostí a cieľom, ktoré chcete v online podnikaní dosiahnuť.
Riešenie špecifických problémov
Školenie je zamerané na odporúčania a riešenia konkrétnych problémov, s ktorými sa stretávate pri vašom e-commerce podnikaní.
Praktické informácie
Na školení sa dozviete užitočné informácie z praxe od skúseného odborníka, ktorý sa venuje vývoju a akcelerácii e-shopov.
Interaktivita a zapojenie
Namiesto statických prezentácií bude školenie zahŕňať interaktívne časti, diskusiu a odpovede na vaše otázky.
Flexibilita
Na termíne a čase školenia sa dohodneme individuálne (možné sú aj víkendové termíny). Školenie je možné realizovať v našich priestoroch v centre Bratislavy alebo prídeme k vám.
Dlhoročné skúsenosti
Lektor školenia má mnohoročné skúsenosti v oblasti SEO pre rôznych klientov a školeniam sa venuje dlhodobo.

Vzdelávajte sa s nami

Mám záujem o školenie

Najčastejšie kladené otázky

Cena školenia sa odvíja od viacerých faktorov a začína od 200 € bez DPH za 2-hodinové školenie s prípravou na mieru. V prípade špecifických požiadaviek, vyššieho počtu účastníkov alebo nutnosti cestovať do vašej firmy mimo Bratislavu vám pripravíme cenovú ponuku na mieru.

Termín školenia si dohodneme individuálne podľa vašich časových možností. Školenie je možné realizovať aj počas víkendu. Vybrať si môžete ranné alebo poobedné školenie.

Kapacita školenia v našich priestoroch je max. 1 – 3 účastníci, a to je tiež ideálny počet účastníkov. V prípade, že máte záujem o zaškolenie firemného oddelenia alebo väčšieho počtu účastníkov nás kontaktujte a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.

Na školenie si doneste notebook s prístupom do vášho webu alebo e-shopu. Nezabudnite si tiež zvedavé otázky a chuť učiť sa nové veci.

Parkovanie je možné pred budovou alebo v blízkosti v rámci spoplatnenej siete PAAS.

O lektorovi

Karol Woltemar

Konzultant & CEO

Som konzultant v oblasti marketingu, e-commerce a pre web, kde okrem poradenstva a školení riešim aktívne aj zlepšovanie procesu, audity, analýzy, budgeting a riadenie projektov. V oblasti mám už viac ako 20 rokov skúseností. Od roku 2002 sa venujem profesionálne IT, školeniam, online, tvorbe web stránok, SEO a marketingu od roku 2007. Založil som marketingovú agentúru Madviso, e-shop platformu Midasto a e-shop a predajňu so zameraním na cyklo a outdoor Trenujeme. Rád spolupracujem na zaujímavých projektoch a rozvíjam ich. Prešiel som svet na bicykli v rokoch 2013 – 2016 v rámci projektu World Bike Travel.

RECENZIE ŠKOLENÍ

Hodnotenia účastníkov

Matej Bies

Seminár bol super, pomohol mi naštartovať môj rozbiehajúci sa biznis. (Workshop – Sociálne siete pre e-commerce)

Alica Zajacová

Ďakujem za efektívny kurz FCB-marketingové kampane. Získala som viac než dosť informácií, na ktoré sme vedeli interaktívne reagovať a diskutovať, nakoľko školenie prebiehalo v malej skupinke. Odporúčam školenia Madviso.

Martin Jasenovec

Školenie na tému „Základy SEO“ bolo pre mňa prínosné, pretože som zistil, čo všetko ovplyvňuje vyhľadávanie, na čo netreba zabudnúť, keď spúšťam nový web a pod. Plus sme si ukázali na našich weboch, ako by sa dali niektoré funkcionality zlepšiť.

Dobrava Míčka

Výborné kurzy. Bola som a veľa mi to dalo. Najlepšie, čo som doteraz našla.

Yarka Svalekova

Vzácne informácie, super školiteľ, dobré tipy, malá interaktívna skupina. Teším sa na ďalšie školenia a odporúčam všetkým marketérom.

Lucia Veselová

Navštívila som školenie, ktoré sa volalo efektívny marketing e-shopov. Bolo doslova nabúchané informáciami, páčilo sa mi, že sa neriešili omáčky, ale išlo sa priamo k veci a zároveň sme mali priestor pýtať sa kopu otázok aj ohľadom našich vlastných e-shopov. Dozvedela som sa veľa nových informácií.

Juraj Šupák

Páčil sa mi individuálny prístup k jednotlivým účastníkom. (Workshop – SEO základy)

ŠKOLENIA NA MIERU PRE FIRMY

Naše školenia využili

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Podobné školenia

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás