Školenie Google Ads správa reklamných kampaní

Náročnosť
Začiatočník, stredne pokročilý
Vhodnosť
Firmy, jednotlivci, skupiny
Termín školenia
Individuálny po dohode
Dĺžka školenia
4 h
Forma školenia
Prezenčná
Obsah školenia
Na mieru podľa vašich potrieb
Miesto konania
Leškova 8/podľa dohody
Školiteľ
Karol Woltemar
Cena školenia
od 600 €
bez DPH

POPIS ŠKOLENIA

Čo sa na školení dozviete?

Školenie reklamné kampane Meta Facebook a Instagram

Chcete začať so správou reklamných kampaní alebo už spravujete reklamné kampane cez platformu Google Ads a radi by ste získali ucelené informácie od profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami? Školenie na mieru PPC kampane cez Google Ads prispôsobíme presne podľa vašich potrieb a úrovne znalostí. Či ste úplný začiatočník, mierne pokročilý, alebo so správou reklamných kampaní už skúsenosti máte, toto školenie vám prinesie presne tie informácie, ktoré v danej chvíli potrebujete.

Spoločne si prejdeme všetky dôležité kroky pri vytváraní reklamnej kampane. Priblížime vám, aké typy reklamných kampaní poznáme a na aké účely sú jednotlivé kampane určené. Získajte dlhoročné know-how online marketingových špecialistov, ktorí spravujú desiatky reklamných kampaní každý deň. Poradíme vám, aký rozpočet zvoliť na základe vašich cieľov a zamerania, na čo dať pozor a aké sú najčastejšie chyby začiatočníkov. Ako správne na manažment reklám? Ako si nastaviť kvalitnú stratégiu? Na našom intenzívnom workshope vás naučíme, ako tvoriť remarketingové kampane a ako ich efektívne nastaviť. Povieme si aj to, ako analyzovať výsledky kampane a investovať s návratnosťou. Vybudujte si efektívny výkonnostný marketing vo vašej firme pomocou platofrmy Google Ads a dosiahnite obchodné ciele.

Čítať viac
Školenie reklamné kampane Meta Facebook a Instagram
Google Ads školenie kurz na mieru pre firmy
Mám záujem o školenie

Témy, ktorým sa môžeme venovať

Google Ads školenie kurz na mieru pre firmy

Google Ads nastavenie účtu

Google Ads štruktúra účtu

Google Ads manažment kľúčových slov

Google Ads stratégia

Google Ads tvorba reklám a reklamných setov

PPC dynamické a statické kampane

PPC reklamy pre e-shopy

Produktové PPC kampane

Ako nastaviť konverzie v Google Ads

Prepojenie s Google Analytics a Search Console

Google Merchant

Iné témy podľa dohody

Čítať viac

Prečo si vybrať školenie v Madviso?

Individuálny prístup
Školenie bude prispôsobené vašim potrebám, úrovni vedomostí a cieľom, ktoré chcete prostredníctvom sociálnych sietí dosiahnuť.
Riešenie špecifických problémov
Školenie je zamerané na riešenie konkrétnych problémov, s ktorými sa stretávate vo vašom podnikaní na sociálnych sieťach v oblasti správy reklamných kampaní.
Praktické informácie
Získate praktické znalosti, ako spravovať reklamné kampane profesionálne, efektívne a systematicky. Získané informácie môžete aplikovať na akékoľvek iné kampane.
Interaktivita a zapojenie
Namiesto statických prezentácií bude školenie zahŕňať interaktívne časti, workshopové cvičenia, diskusiu a odpovede na vaše otázky.
Flexibilita
Na termíne a čase školenia sa dohodneme individuálne (možné sú aj víkendové termíny). Školenie je možné realizovať v našich priestoroch v centre Bratislavy alebo prídeme k vám.
Dlhoročné skúsenosti
Lektori školenia majú dlhoročné skúsenosti v oblasti marketingu a správy reklamných kampaní na sociálnych sieťach pre rôznych klientov a školeniam sa venujú dlhodobo.

Vzdelávajte sa s nami

Mám záujem o školenie

Najčastejšie kladené otázky

Cena školenia sa odvíja od viacerých faktorov a začína od 600 € bez DPH za 4-hodinové školenie s prípravou na mieru. V prípade špecifických požiadaviek, vyššieho počtu účastníkov alebo nutnosti cestovať do vašej firmy mimo Bratislavu vám pripravíme cenovú ponuku na mieru.

Termín školenia si dohodneme individuálne podľa vašich časových možností. Školenie je možné realizovať aj počas víkendu. Vybrať si môžete ranné školenie v čase od 9:00 – 13:00 alebo poobedné školenie v čase od 15:00 – 19:00, prípadne v iných časoch.

Kapacita školenia v našich priestoroch je max. 1 – 3 účastníci, a to je tiež ideálny počet účastníkov. V prípade, že máte záujem o zaškolenie firemného oddelenia alebo väčšieho počtu účastníkov nás kontaktujte a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.

Na školenie si doneste notebook s prístupom k Google Ads účtu, uistite sa, že máte všetky potrebné heslá a prístupy. Nezabudnite si tiež zvedavé otázky a chuť učiť sa nové veci.

Parkovanie je možné pred budovou alebo v blízkosti v rámci spoplatnenej siete PAAS.

O lektorovi

Karol Woltemar

Konzultant & CEO

Som konzultant v oblasti marketingu, e-commerce a pre web, kde okrem poradenstva a školení riešim aktívne aj zlepšovanie procesu, audity, analýzy, budgeting a riadenie projektov. V oblasti mám už viac ako 20 rokov skúseností. Od roku 2002 sa venujem profesionálne IT, školeniam, online, tvorbe web stránok, SEO a marketingu od roku 2007. Založil som marketingovú agentúru Madviso, e-shop platformu Midasto a e-shop a predajňu so zameraním na cyklo a outdoor Trenujeme. Rád spolupracujem na zaujímavých projektoch a rozvíjam ich. Prešiel som svet na bicykli v rokoch 2013 – 2016 v rámci projektu World Bike Travel.

RECENZIE ŠKOLENÍ

Hodnotenia účastníkov

Matej Bies

Seminár bol super, pomohol mi naštartovať môj rozbiehajúci sa biznis. (Workshop – Sociálne siete pre e-commerce)

Alica Zajacová

Ďakujem za efektívny kurz FCB-marketingové kampane. Získala som viac než dosť informácií, na ktoré sme vedeli interaktívne reagovať a diskutovať, nakoľko školenie prebiehalo v malej skupinke. Odporúčam školenia Madviso.

Martin Jasenovec

Školenie na tému „Základy SEO“ bolo pre mňa prínosné, pretože som zistil, čo všetko ovplyvňuje vyhľadávanie, na čo netreba zabudnúť, keď spúšťam nový web a pod. Plus sme si ukázali na našich weboch, ako by sa dali niektoré funkcionality zlepšiť.

Dobrava Míčka

Výborné kurzy. Bola som a veľa mi to dalo. Najlepšie, čo som doteraz našla.

Yarka Svalekova

Vzácne informácie, super školiteľ, dobré tipy, malá interaktívna skupina. Teším sa na ďalšie školenia a odporúčam všetkým marketérom.

Lucia Veselová

Navštívila som školenie, ktoré sa volalo efektívny marketing e-shopov. Bolo doslova nabúchané informáciami, páčilo sa mi, že sa neriešili omáčky, ale išlo sa priamo k veci a zároveň sme mali priestor pýtať sa kopu otázok aj ohľadom našich vlastných e-shopov. Dozvedela som sa veľa nových informácií.

Juraj Šupák

Páčil sa mi individuálny prístup k jednotlivým účastníkom. (Workshop – SEO základy)

ŠKOLENIA NA MIERU PRE FIRMY

Naše školenia využili

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Podobné školenia

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás