Školenie – Sociálne siete pre pokročilých

Náročnosť
Stredne pokročilý, pokročilý
Vhodnosť
Firmy, jednotlivci, skupiny
Termín školenia
Individuálny po dohode
Dĺžka školenia
4 h
Forma školenia
Prezenčná
Obsah školenia
Na mieru podľa vašich potrieb
Miesto konania
Leškova 8/podľa dohody
Školiteľ
Henrieta Wagner
Cena školenia
od 400 €
bez DPH

POPIS ŠKOLENIA

Čo sa na školení dozviete?

Školenie na mieru sociálne siete Facebook a Instagram pre pokročilých

Naučte sa rozmýšľať ako profesionálny kreatívec a správca sociálnych sietí. Školenie na mieru – Sociálne siete pre pokročilých je vhodné pre každého jednotlivca, firmu alebo skupinku, ktorá pracuje so sociálnymi sieťami, ovláda ich základné funkcie a chce sa dozvedieť viac. Školenie je určené pre začínajúcich manažérov sociálnych sietí na osobné alebo komerčné účely. Dozviete sa, ako vytvoriť stratégiu na sociálnych sieťach, kde hľadať inšpirácie na úspešné príspevky, ako tvoriť obsah, plánovať kampane, ktoré majú úspech. Zistíte, čo všetko musíte ovládať ako profi Social Media Manager, a to úplne na mieru podľa vašich skutočných schopností a zamerania sociálnych sietí, ktoré spravujete.

Na školení sa dozviete tiež množstvo praktických a užitočných informácií, tipov a trikov, ako používať Facebook a Instagram na profesionálnej úrovni. V priebehu 4 hodín vám priblížime, ako funguje algoritmus Facebooku a Instagramu, ako spravovať reklamné kampane, ako správne nastaviť analytiku, ako vytvárať interaktívny a úspešný obsah, ktorý vám pomôže pritiahnuť nových fanúšikov, ako sledovať štatistiky výkonu príspevkov a reklamných kampaní či ako vytvoriť report úspešnosti reklám a omnoho viac. Cieľom školenia je poskytnúť vám užitočné informácie a praktické znalosti, ktoré môžete ihneď aplikovať a ktoré vám pomôžu vylepšiť vašu prítomnosť na sociálnych sieťach a prispieť k úspechu vášho podnikania alebo na pozícii správcu sociálnych sietí.

Čítať viac
Školenie na mieru sociálne siete Facebook a Instagram pre pokročilých
Školenie na mieru zamerané na sociálne siete pre pokročilých
Mám záujem o školenie

Témy, ktorým sa môžeme venovať

Školenie na mieru zamerané na sociálne siete pre pokročilých
 • Návrh marketingovej stratégie pre sociálne siete
 • Best practice správy sociálnych sietí
 • Ako sa naučiť rozmýšľať kreatívne
 • Ako písať zaujímavé texty pre sociálne siete
 • Ako tvoriť úspešný obsah, ktorý zaujme
 • Ako spravovať reklamné kampane Meta
 • Ako využívať Meta Pixel, Custom Audience, Lookalike Audience, Advantage Audience
 • Ako exportovať report reklamných kampaní na sociálnych sieťach
 • Tipy a triky, ako získať nových fanúšikov a zvyšovať angažovanosť aktuálnych fanúšikov
 • Sociálne siete ako predajný kanál – ako na to
 • Audit účtov, ktoré spravujete a príklady úspešných príbehov
 • Otázky a odpovede – všetko, čo potrebujete vedieť
Čítať viac

Prečo si vybrať školenie v Madviso?

Individuálny prístup
Školenie bude prispôsobené vašim potrebám, úrovni vedomostí a cieľom, ktoré chcete prostredníctvom sociálnych sietí dosiahnuť.
Riešenie špecifických problémov
Školenie je zamerané na riešenie konkrétnych problémov, s ktorými sa stretávate vo vašom podnikaní na sociálnych sieťach.
Praktické informácie
Získate praktické znalosti, ako využiť jednotlivé funkcie sociálnych sietí pri tvorbe obsahu, oslovovaní potenciálnych klientov a budovaní značky.
Interaktivita a zapojenie
Namiesto statických prezentácií bude školenie zahŕňať interaktívne časti, workshopové cvičenia, diskusiu a odpovede na vaše otázky.
Flexibilita
Na termíne a čase školenia sa dohodneme individuálne (možné sú aj víkendové termíny). Školenie je možné realizovať v našich priestoroch v centre Bratislavy alebo prídeme k vám.
Dlhoročné skúsenosti
Lektor školenia má viac ako 10 rokov skúseností v oblasti marketingu na sociálnych sieťach pre rôznych klientov a školeniam sa venuje dlhodobo.

Vzdelávajte sa s nami

Mám záujem o školenie

Najčastejšie kladené otázky

Cena školenia sa odvíja od viacerých faktorov a začína od 400 € bez DPH za 4-hodinové školenie s prípravou na mieru. V prípade špecifických požiadaviek, vyššieho počtu účastníkov alebo nutnosti cestovať do vašej firmy mimo Bratislavu vám pripravíme cenovú ponuku na mieru.

Termín školenia si dohodneme individuálne podľa vašich časových možností. Školenie je možné realizovať aj počas víkendu. Vybrať si môžete ranné školenie v čase od 9:00 – 13:00 alebo poobedné školenie v čase od 15:00 – 19:00, prípadne v iných časoch.

Kapacita školenia v našich priestoroch je max. 1 – 3 účastníci, a to je tiež ideálny počet účastníkov. V prípade, že máte záujem o zaškolenie firemného oddelenia alebo väčšieho počtu účastníkov nás kontaktujte a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.

Na školenie si doneste notebook s prístupom k Facebook, Instagram profilom a reklamným účtom, uistite sa, že máte všetky potrebné heslá a prístupy. Nezabudnite si tiež zvedavé otázky a chuť učiť sa nové veci.

Parkovanie je možné pred budovou alebo v blízkosti v rámci spoplatnenej siete PAAS.

O lektorovi

Henrieta Wagner

Senior Marketing Specialist

Som kreatívna marketérka, mám rada nové pracovné výzvy a odvážnych klientov. Venujem sa tvorbe komplexných marketingových stratégií, správe sociálnych sietí a reklamných kampaní, grafickému dizajnu, projektovému manažmentu a fotografovaniu. Vo svojej práci prepájam kreativitu s efektivitou, do čoho vkladám svoje skúsenosti z praxe z rôznych marketingových oblastí. V tomto odvetví sa pohybujem od roku 2014 a spolupracovala som na desiatkach projektov pre malé, stredné a veľké firmy. Rada posúvam svoje poznatky vo forme školení a s radosťou sa pozriem aj na vaše problémy či nedostatky a navrhnem tipy na ich zlepšenie.

RECENZIE ŠKOLENÍ

Hodnotenia účastníkov

Matej Bies

Seminár bol super, pomohol mi naštartovať môj rozbiehajúci sa biznis. (Workshop – Sociálne siete pre e-commerce)

Alica Zajacová

Ďakujem za efektívny kurz FCB-marketingové kampane. Získala som viac než dosť informácií, na ktoré sme vedeli interaktívne reagovať a diskutovať, nakoľko školenie prebiehalo v malej skupinke. Odporúčam školenia Madviso.

Martin Jasenovec

Školenie na tému „Základy SEO“ bolo pre mňa prínosné, pretože som zistil, čo všetko ovplyvňuje vyhľadávanie, na čo netreba zabudnúť, keď spúšťam nový web a pod. Plus sme si ukázali na našich weboch, ako by sa dali niektoré funkcionality zlepšiť.

Dobrava Míčka

Výborné kurzy. Bola som a veľa mi to dalo. Najlepšie, čo som doteraz našla.

Yarka Svalekova

Vzácne informácie, super školiteľ, dobré tipy, malá interaktívna skupina. Teším sa na ďalšie školenia a odporúčam všetkým marketérom.

Lucia Veselová

Navštívila som školenie, ktoré sa volalo efektívny marketing e-shopov. Bolo doslova nabúchané informáciami, páčilo sa mi, že sa neriešili omáčky, ale išlo sa priamo k veci a zároveň sme mali priestor pýtať sa kopu otázok aj ohľadom našich vlastných e-shopov. Dozvedela som sa veľa nových informácií.

Juraj Šupák

Páčil sa mi individuálny prístup k jednotlivým účastníkom. (Workshop – SEO základy)

ŠKOLENIA NA MIERU PRE FIRMY

Naše školenia využili

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Podobné školenia

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás