Školenie – Sociálne siete pre začiatočníkov

Náročnosť
Začiatočník, mierne pokročilý
Vhodnosť
Firmy, jednotlivci, skupiny
Termín školenia
Individuálny po dohode
Dĺžka školenia
4 h
Forma školenia
Prezenčná
Obsah školenia
Na mieru podľa vašich potrieb
Miesto konania
Leškova 8/podľa dohody
Školiteľ
Henrieta Wagner
Cena školenia
od 400 €
bez DPH

POPIS ŠKOLENIA

Čo sa na školení dozviete?

Školenie sociálne siete Facebook a Instagram

Školenie na mieru – Sociálne siete pre začiatočníkov vám poskytne komplexný náhľad do sveta sociálnych sietí Facebook a Instagram. Toto školenie je prispôsobené úrovni vašich znalostí, tomu, čo sa potrebujete dozvedieť a s ohľadom na zameranie vášho podnikania. Zabudnite na nudné prezentácie a všeobecné informácie, ktoré vám nijako nepomôžu. Naše školenie na mieru je zamerané na praktické informácie a rieši vaše reálne problémy. Spoznajte, ako sociálne siete Facebook a Instagram fungujú, ako využiť ich potenciál či ako vytvoriť a publikovať obsah, ktorý zaujme vaše publikum. Naučíme vás, ako vhodne osloviť potenciálnych zákazníkov, vybudovať základňu verných fanúšikov a zviditeľniť vašu značku online. 

Na školení sa dozviete tiež množstvo praktických a užitočných informácií, tipov a trikov, ako používať Facebook a Instagram efektívnejšie. V priebehu 4 hodín vám priblížime, ako funguje Meta Business Manager, pozrieme sa na nastavenia a prepojenia vašich účtov (ak je to potrebné) a predstavíme vám nové trendy, ukážky úspešných príbehov z praxe a omnoho viac. Povieme si, ako pripraviť vyvážený obsahový plán, aké poznáme typy príspevkov. Na školení budeme venovať čas primárne tej sociálnej sieti, ktorá je pre vaše podnikanie najdôležitejšia. Cieľom školenia je poskytnúť vám užitočné informácie a praktické znalosti, ktoré môžete ihneď aplikovať a ktoré vám pomôžu vylepšiť vašu prítomnosť na sociálnych sieťach a prispieť k úspechu vášho podnikania.

Čítať viac
Školenie sociálne siete Facebook a Instagram
Školenie sociálne siete Facebook a Instagram na mieru pre začiatočníkov
Mám záujem o školenie

Témy, ktorým sa môžeme venovať

Školenie sociálne siete Facebook a Instagram na mieru pre začiatočníkov
 • Kontrola nastavení a prepojení účtov, Meta Business Suite, reklamného konta
 • Meta Business Suite – publikovanie a plánovanie obsahu
 • Marketingová stratégia komunikácie na sociálnych sieťach
 • Facebook & Instagram – prehlad typov postov, pojmy, rozmery príspevkov
 • Instagram – všetko, čo potrebujete vedieť
 • Ako tvoriť príbehy na Instagrame
 • Typy postov detailne – ich špecifikácie a podobnosti
 • Obsahová, vizuálna a komunikačná stratégia – všetko, čo potrebujete vedieť
 • Pravidlá pri tvorbe príspevkov – formát, štruktúra obsahu a reklamný potenciál
 • Ako funguje algoritmus pre Facebook a Instagram
 • Novinky a trendy v oblasti sociálnych sietí
 • Kampane z hľadiska životného cyklu a obchodných zámerov
 • Ako vytvárať a spravovať reklamné kampane pre Meta – základy 
 • Ako vytvoriť obsahový plán príspevkov
 • Tipy a triky, ako si uľahčiť prácu na sociálnych sieťach
 • Audit vybraných účtov a úspešné príbehy
 • Ako na spoluprácu s influencermi
 • Otázky a odpovede na všetko, čo sa chcete dozvedieť
Čítať viac

Prečo si vybrať školenie v Madviso?

Individuálny prístup
Školenie bude prispôsobené vašim potrebám, úrovni vedomostí a cieľom, ktoré chcete prostredníctvom sociálnych sietí dosiahnuť.
Riešenie špecifických problémov
Školenie je zamerané na riešenie konkrétnych problémov, s ktorými sa stretávate vo vašom podnikaní na sociálnych sieťach.
Praktické informácie
Získate praktické znalosti, ako využiť jednotlivé funkcie sociálnych sietí pri tvorbe obsahu, oslovovaní potenciálnych klientov a budovaní značky.
Interaktivita a zapojenie
Namiesto statických prezentácií bude školenie zahŕňať interaktívne časti, workshopové cvičenia, diskusiu a odpovede na vaše otázky.
Flexibilita
Na termíne a čase školenia sa dohodneme individuálne (možné sú aj víkendové termíny). Školenie je možné realizovať v našich priestoroch v centre Bratislavy alebo prídeme k vám.
Dlhoročné skúsenosti
Lektor školenia má viac ako 10 rokov skúseností v oblasti marketingu na sociálnych sieťach pre rôznych klientov a školeniam sa venuje dlhodobo.

Vzdelávajte sa s nami

Mám záujem o školenie

Najčastejšie kladené otázky

Cena školenia sa odvíja od viacerých faktorov a začína od 400 € bez DPH za 4-hodinové školenie s prípravou na mieru. V prípade špecifických požiadaviek, vyššieho počtu účastníkov alebo nutnosti cestovať do vašej firmy mimo Bratislavu vám pripravíme cenovú ponuku na mieru.

Termín školenia si dohodneme individuálne podľa vašich časových možností. Školenie je možné realizovať aj počas víkendu. Vybrať si môžete ranné školenie v čase od 9:00 – 13:00 alebo poobedné školenie v čase od 15:00 – 19:00, prípadne v iných časoch.

Kapacita školenia v našich priestoroch je max. 1 – 3 účastníci, čo je tiež ideálny počet účastníkov.  V prípade, že máte záujem o zaškolenie firemného oddelenia alebo väčšieho počtu účastníkov nás kontaktujte a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.

Na školenie si doneste notebook s prístupom k Facebook, Instagram profilom a reklamným účtom, uistite sa, že máte všetky potrebné heslá a prístupy. Nezabudnite si tiež zvedavé otázky a chuť učiť sa nové veci.

Parkovanie je možné pred budovou alebo v blízkosti v rámci spoplatnenej siete PAAS

O lektorovi

Henrieta Wagner

Senior Marketing Specialist

Som kreatívna marketérka, mám rada nové pracovné výzvy a odvážnych klientov. Venujem sa tvorbe komplexných marketingových stratégií, správe sociálnych sietí a reklamných kampaní, grafickému dizajnu, projektovému manažmentu a fotografovaniu. Vo svojej práci prepájam kreativitu s efektivitou, do čoho vkladám svoje skúsenosti z praxe z rôznych marketingových oblastí. V tomto odvetví sa pohybujem od roku 2014 a spolupracovala som na desiatkach projektov pre malé, stredné a veľké firmy. Rada posúvam svoje poznatky vo forme školení a s radosťou sa pozriem aj na vaše problémy či nedostatky a navrhnem tipy na ich zlepšenie.

RECENZIE ŠKOLENÍ

Hodnotenia účastníkov

Matej Bies

Seminár bol super, pomohol mi naštartovať môj rozbiehajúci sa biznis. (Workshop – Sociálne siete pre e-commerce)

Alica Zajacová

Ďakujem za efektívny kurz FCB-marketingové kampane. Získala som viac než dosť informácií, na ktoré sme vedeli interaktívne reagovať a diskutovať, nakoľko školenie prebiehalo v malej skupinke. Odporúčam školenia Madviso.

Martin Jasenovec

Školenie na tému „Základy SEO“ bolo pre mňa prínosné, pretože som zistil, čo všetko ovplyvňuje vyhľadávanie, na čo netreba zabudnúť, keď spúšťam nový web a pod. Plus sme si ukázali na našich weboch, ako by sa dali niektoré funkcionality zlepšiť.

Dobrava Míčka

Výborné kurzy. Bola som a veľa mi to dalo. Najlepšie, čo som doteraz našla.

Yarka Svalekova

Vzácne informácie, super školiteľ, dobré tipy, malá interaktívna skupina. Teším sa na ďalšie školenia a odporúčam všetkým marketérom.

Lucia Veselová

Navštívila som školenie, ktoré sa volalo efektívny marketing e-shopov. Bolo doslova nabúchané informáciami, páčilo sa mi, že sa neriešili omáčky, ale išlo sa priamo k veci a zároveň sme mali priestor pýtať sa kopu otázok aj ohľadom našich vlastných e-shopov. Dozvedela som sa veľa nových informácií.

Juraj Šupák

Páčil sa mi individuálny prístup k jednotlivým účastníkom. (Workshop – SEO základy)

ŠKOLENIA NA MIERU PRE FIRMY

Naše školenia využili

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Podobné školenia

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás