Školenie – LinkedIn

Náročnosť
Začiatočník, mierne pokročilý
Vhodnosť
Firmy, jednotlivci, skupiny
Termín školenia
Individuálny po dohode
Dĺžka školenia
4 h
Forma školenia
Prezenčná
Obsah školenia
Na mieru podľa vašich potrieb
Miesto konania
Leškova 8/podľa dohody
Školiteľ
Henrieta Wagner/Karol Woltemar
Cena školenia
od 400 €
bez DPH

POPIS ŠKOLENIA

Čo sa na školení dozviete?

Śkolenie na mieru LinkedIn pre firmy

Predstavte si, že si vytvoríte osobný alebo firemný LinkedIn profil, ktorý nielen vynikne, ale aj magneticky pritiahne príležitosti. LinkedIn sa stal dominantnou platformou pre B2B a B2C lead generation a predaj a je čas, aby ste sa povzniesli nad ostatných. Školenie na mieru – LinkedIn vám prinesie komplexné informácie prispôsobené vašim vedomostiam, skúsenostiam a cieľom, ktoré chcete dosiahnuť. Toto školenie je vhodné pre jednotlivcov – profesionálov vo svojej oblasti, firmy, ktoré sa chcú cez LinkedIn zviditeľniť, marketérov sociálnych médií alebo freelancerov, ktorí chcú budovať svoju osobnú značku a popritom získať klientov.

Ste pripravení posunúť svoju prítomnosť na LinkedIn na vyššiu úroveň? Ak už máte LinkedIn profil, ale neviete, ako vďaka nemu získavať potenciálnych zákazníkov, osloviť nových zamestnancov alebo zlepšiť povedomie o vás či vašej firme, potom je tento kurz určený práve vás. Dozviete sa, ako si správne vyplniť osobný alebo firemný profil, ako môžete využiť LinkedIn ako HR manager na hiring nových potenciálnych zamestnancov či ako získať klientov, ak ste freelancer. Naučte sa overené tipy a triky, ako tvoriť virálny obsah, ako spustiť platenú kampaň, aké formáty platenej reklamy LinkedIn ponúka a čo vám takáto kampaň môže priniesť. Ukážeme vám tiež, aké sú najčastejšie chyby na LinkedIn a ako sa im vyhnúť. To všetko na názorných ukážkach z praxe.

Čítať viac
Śkolenie na mieru LinkedIn pre firmy
Školenie na mieru pre firmy LinkedIn
Mám záujem o školenie

Témy, ktorým sa môžeme venovať

Školenie na mieru pre firmy LinkedIn
 • Úvod do sociálnej siete LinkedIn
 • Ako si správne nastaviť osobný profil na LinkedIn
 • Ako správne nastaviť firemný profil na LinkedIn
 • Ako sa presadiť na LinkedIn
 • Interaktívne aktivity, ktoré môžu zvýšiť váš dosah na LinkedIn
 • Ako tvoriť virálny obsah
 • Ako získať zákazníkov cez LinkedIn bez platenej reklamy
 • Ako osloviť potenciálnych zamestnancov
 • Pre koho je LinkedIn reklama vhodná
 • Aké formáty platenej reklamy LinkedIn ponúka
 • Tvorba platenej kampane na LinkedIn
 • Tipy, ako spravovať LinkedIn efektívne
 • Najčastejšie chyby, ktoré robia používatelia na LinkedIn
Čítať viac

Prečo si vybrať školenie v Madviso?

Individuálny prístup
Školenie bude prispôsobené vašim potrebám, úrovni vedomostí a cieľom, ktoré chcete na sociálnej sieti LinkedIn dosiahnuť.
Riešenie špecifických problémov
Školenie je zamerané na riešenie konkrétnych problémov, s ktorými sa stretávate vo vašom podnikaní v rámci sociálnej siete LinkedIn.
Praktické informácie
Získate praktické znalosti, ako využiť jednotlivé funkcie sociálnej siete LinkedIn pri tvorbe obsahu, oslovovaní potenciálnych klientov, budovaní značky či hľadaní nových zamestnancov.
Interaktivita a zapojenie
Namiesto statických prezentácií bude školenie zahŕňať interaktívne časti, workshopové cvičenia, diskusiu a odpovede na vaše otázky.
Flexibilita
Na termíne a čase školenia sa dohodneme individuálne (možné sú aj víkendové termíny). Školenie je možné realizovať v našich priestoroch v centre Bratislavy alebo prídeme k vám.
Dlhoročné skúsenosti
Lektor školenia má viac ako 10 rokov skúseností v oblasti marketingu na sociálnych sieťach pre rôznych klientov a školeniam sa venuje dlhodobo.

Vzdelávajte sa s nami

Mám záujem o školenie

Najčastejšie kladené otázky

Cena školenia sa odvíja od viacerých faktorov a začína od 400 € bez DPH za 4-hodinové školenie s prípravou na mieru. V prípade špecifických požiadaviek, vyššieho počtu účastníkov alebo nutnosti cestovať do vašej firmy mimo Bratislavu vám pripravíme cenovú ponuku na mieru.

Termín školenia si dohodneme individuálne podľa vašich časových možností. Školenie je možné realizovať aj počas víkendu. Vybrať si môžete ranné školenie v čase od 9:00 –⁠⁠⁠ 13:00 alebo poobedné školenie v čase od 15:00 –⁠⁠⁠ 19:00, prípadne v iných časoch.

Kapacita školenia v našich priestoroch je max. 1 –⁠⁠⁠ 3 účastníci, a to je tiež ideálny počet účastníkov. V prípade, že máte záujem o zaškolenie firemného oddelenia alebo väčšieho počtu účastníkov nás kontaktujte a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.

Na školenie si doneste notebook s prístupom do vášho LinkedIn účtu, uistite sa, že máte všetky potrebné heslá a prístupy. Nezabudnite si tiež zvedavé otázky a chuť učiť sa nové veci.

Parkovanie je možné pred budovou alebo v blízkosti v rámci spoplatnenej siete PAAS.

O lektorovi

Henrieta Wagner

Senior Marketing Specialist

Som kreatívna marketérka, mám rada nové pracovné výzvy a odvážnych klientov. Venujem sa tvorbe komplexných marketingových stratégií, správe sociálnych sietí a reklamných kampaní, grafickému dizajnu, projektovému manažmentu a fotografovaniu. Vo svojej práci prepájam kreativitu s efektivitou, do čoho vkladám svoje skúsenosti z praxe z rôznych marketingových oblastí. V tomto odvetví sa pohybujem od roku 2014 a spolupracovala som na desiatkach projektov pre malé, stredné a veľké firmy. Rada posúvam svoje poznatky vo forme školení a s radosťou sa pozriem aj na vaše problémy či nedostatky a navrhnem tipy na ich zlepšenie.

RECENZIE ŠKOLENÍ

Hodnotenia účastníkov

Matej Bies

Seminár bol super, pomohol mi naštartovať môj rozbiehajúci sa biznis. (Workshop – Sociálne siete pre e-commerce)

Alica Zajacová

Ďakujem za efektívny kurz FCB-marketingové kampane. Získala som viac než dosť informácií, na ktoré sme vedeli interaktívne reagovať a diskutovať, nakoľko školenie prebiehalo v malej skupinke. Odporúčam školenia Madviso.

Martin Jasenovec

Školenie na tému „Základy SEO“ bolo pre mňa prínosné, pretože som zistil, čo všetko ovplyvňuje vyhľadávanie, na čo netreba zabudnúť, keď spúšťam nový web a pod. Plus sme si ukázali na našich weboch, ako by sa dali niektoré funkcionality zlepšiť.

Dobrava Míčka

Výborné kurzy. Bola som a veľa mi to dalo. Najlepšie, čo som doteraz našla.

Yarka Svalekova

Vzácne informácie, super školiteľ, dobré tipy, malá interaktívna skupina. Teším sa na ďalšie školenia a odporúčam všetkým marketérom.

Lucia Veselová

Navštívila som školenie, ktoré sa volalo efektívny marketing e-shopov. Bolo doslova nabúchané informáciami, páčilo sa mi, že sa neriešili omáčky, ale išlo sa priamo k veci a zároveň sme mali priestor pýtať sa kopu otázok aj ohľadom našich vlastných e-shopov. Dozvedela som sa veľa nových informácií.

Juraj Šupák

Páčil sa mi individuálny prístup k jednotlivým účastníkom. (Workshop – SEO základy)

ŠKOLENIA NA MIERU PRE FIRMY

Naše školenia využili

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Podobné školenia

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás