Školenie – Instagram

Náročnosť
Začiatočník, stredne pokročilý
Vhodnosť
Firmy, jednotlivci, skupiny
Termín školenia
Individuálny po dohode
Dĺžka školenia
4 h
Forma školenia
Prezenčná
Obsah školenia
Na mieru podľa vašich potrieb
Miesto konania
Leškova 8/podľa dohody
Školiteľ
Henrieta Wagner
Cena školenia
od 400 €
bez DPH

POPIS ŠKOLENIA

Čo sa na školení dozviete?

Školenie na mieru Instagram

Naučte sa používať Instagram ako profík a vyťažte z tejto sociálnej siete čo najviac. Školenie na mieru zamerané komplexne na sociálnu sieť Instagram je vhodné pre začínajúcich podnikateľov, študentov, marketérov, firemné oddelenia či jednotlivcov, ktorí chcú spravovať a tvoriť kvalitný obsah, budovať sieť sledovateľov a dosahovať výsledky. Ukážeme vám, ako si správne nastaviť profesionálny účet, ako ho prepojiť s Facebookom a ako sa zorientovať v aplikácii. Spoznáte, aké typy príspevkov poznáme, ako pracovať s textom a emotikonmi či ako fungujú hashtagy. Školenie je pripravené na mieru priamo pre vás, a preto je prispôsobené úrovni vašich vedomostí s množstvom praktických ukážok úspešných príbehov z oblasti vášho podnikania.

Na názorných ukážkach vás naučíme, ako pracovať s obľúbeným formátom Reels a príbehmi na Instagrame (Stories). Získate všetky potrebné informácie o tom, ako správne optimalizovať jednotlivé príspevky na Instagrame. Zistíte, ako spustiť reklamnú kampaň a ako ju zacieliť na správne publikum. Naučíte sa množstvo praktických informácií, tipov a trikov, ktoré vám uľahčia prácu. Chcete spolupracovať s influencermi či ambasádormi? Poradíme vám, na čo si dať pozor a ako si vybrať tých správnych. Ako organizovať súťaž a nastaviť podmienky či kedy a ako často publikovať obsah? Instagram je skvelý nástroj na budovanie značky, ale aj efektívny predajný kanál pre váš e-shop. Naučte sa ho využívať vo svoj prospech.

Čítať viac
Školenie na mieru Instagram
Školenie pre firmy Instagram
Mám záujem o školenie

Témy, ktorým sa môžeme venovať

Školenie pre firmy Instagram
  • Nastavenie Instagram profilu a prepojenie cez Meta Business Suite
  • Obsahová, vizuálna, komunikačná stratégia na Instagrame
  • Typy príspevkov na Instagrame a ako ich využívať efektívne
  • Ako na kreatívne texty na Instagrame
  • Instagram ako predajný kanál
  • Reklamné kampane na Instagrame – publiká, cielenie, spustenie reklám
  • Instagram Stories – ako efektívne pracovať s príbehmi na Instagrame
  • Ako vytvoriť úspešné Reels a praktické rady
  • Workshop tvorby príspevkov na Instagram
  • Ako na management spoluprác s influencermi
Čítať viac

Prečo si vybrať školenie v Madviso?

Individuálny prístup
Školenie bude prispôsobené vašim potrebám, úrovni vedomostí a cieľom, ktoré chcete prostredníctvom sociálnych sietí dosiahnuť.
Riešenie špecifických problémov
Školenie je zamerané na riešenie konkrétnych problémov, s ktorými sa stretávate vo vašom podnikaní na sociálnej sieti Instagram.
Praktické informácie
Získate praktické znalosti, ako využívať potenciál sociálnej siete Instagram šitý na mieru pre vašu oblasť podnikania.
Interaktivita a zapojenie
Namiesto statických prezentácií bude školenie zahŕňať interaktívne časti, workshopové cvičenia, diskusiu a odpovede na vaše otázky.
Flexibilita
Na termíne a čase školenia sa dohodneme individuálne (možné sú aj víkendové termíny). Školenie je možné realizovať v našich priestoroch v centre Bratislavy alebo prídeme k vám.
Dlhoročné skúsenosti
Lektor školenia má viac ako 10 rokov skúseností v oblasti marketingu na sociálnych sieťach pre rôznych klientov a školeniam sa venuje dlhodobo.

Vzdelávajte sa s nami

Mám záujem o školenie

Najčastejšie kladené otázky

Cena školenia sa odvíja od viacerých faktorov a začína od 400 € bez DPH za 4-hodinové školenie s prípravou na mieru. V prípade špecifických požiadaviek, vyššieho počtu účastníkov alebo nutnosti cestovať do vašej firmy mimo Bratislavu vám pripravíme cenovú ponuku na mieru.

Termín školenia si dohodneme individuálne podľa vašich časových možností. Školenie je možné realizovať aj počas víkendu. Vybrať si môžete ranné školenie v čase od 9:00 – 13:00 alebo poobedné školenie v čase od 15:00 – 19:00, prípadne v iných časoch.

Kapacita školenia v našich priestoroch je max. 1 – 3 účastníci, a to je tiež ideálny počet účastníkov. V prípade, že máte záujem o zaškolenie firemného oddelenia alebo väčšieho počtu účastníkov nás kontaktujte a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.

Na školenie si doneste notebook s prístupom k Facebook, Instagram profilom a reklamným účtom, uistite sa, že máte všetky potrebné heslá a prístupy. Nezabudnite si tiež zvedavé otázky a chuť učiť sa nové veci.

Parkovanie je možné pred budovou alebo v blízkosti v rámci spoplatnenej siete PAAS.

O lektorovi

Henrieta Wagner

Senior Marketing Specialist

Som kreatívna marketérka, mám rada nové pracovné výzvy a odvážnych klientov. Venujem sa tvorbe komplexných marketingových stratégií, správe sociálnych sietí a reklamných kampaní, grafickému dizajnu, projektovému manažmentu a fotografovaniu. Vo svojej práci prepájam kreativitu s efektivitou, do čoho vkladám svoje skúsenosti z praxe z rôznych marketingových oblastí. V tomto odvetví sa pohybujem od roku 2014 a spolupracovala som na desiatkach projektov pre malé, stredné a veľké firmy. Rada posúvam svoje poznatky vo forme školení a s radosťou sa pozriem aj na vaše problémy či nedostatky a navrhnem tipy na ich zlepšenie.

RECENZIE ŠKOLENÍ

Hodnotenia účastníkov

Matej Bies

Seminár bol super, pomohol mi naštartovať môj rozbiehajúci sa biznis. (Workshop – Sociálne siete pre e-commerce)

Alica Zajacová

Ďakujem za efektívny kurz FCB-marketingové kampane. Získala som viac než dosť informácií, na ktoré sme vedeli interaktívne reagovať a diskutovať, nakoľko školenie prebiehalo v malej skupinke. Odporúčam školenia Madviso.

Martin Jasenovec

Školenie na tému „Základy SEO“ bolo pre mňa prínosné, pretože som zistil, čo všetko ovplyvňuje vyhľadávanie, na čo netreba zabudnúť, keď spúšťam nový web a pod. Plus sme si ukázali na našich weboch, ako by sa dali niektoré funkcionality zlepšiť.

Dobrava Míčka

Výborné kurzy. Bola som a veľa mi to dalo. Najlepšie, čo som doteraz našla.

Yarka Svalekova

Vzácne informácie, super školiteľ, dobré tipy, malá interaktívna skupina. Teším sa na ďalšie školenia a odporúčam všetkým marketérom.

Lucia Veselová

Navštívila som školenie, ktoré sa volalo efektívny marketing e-shopov. Bolo doslova nabúchané informáciami, páčilo sa mi, že sa neriešili omáčky, ale išlo sa priamo k veci a zároveň sme mali priestor pýtať sa kopu otázok aj ohľadom našich vlastných e-shopov. Dozvedela som sa veľa nových informácií.

Juraj Šupák

Páčil sa mi individuálny prístup k jednotlivým účastníkom. (Workshop – SEO základy)

ŠKOLENIA NA MIERU PRE FIRMY

Naše školenia využili

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Podobné školenia

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás