Marketingové konzultácie na mieru

Náročnosť
Začiatočník, stredne pokročilý
Vhodnosť
Firmy, jednotlivci, skupiny
Termín školenia
Individuálny po dohode
Dĺžka školenia
Minimálne 2 h
Forma školenia
Prezenčná/online
Obsah školenia
Na mieru podľa vašich potrieb
Miesto konania
Leškova 8/podľa dohody
Školiteľ
Karol Woltemar/Henrieta Wagner
Cena školenia
Od 100 €
bez DPH

POPIS KONZULTÁCIE

S čím vám konzultácia na mieru pomôže?

Konzultácie na mieru pre firmy a jednotlivcov

Potrebujete poradiť s marketingom vašej firmy? Chcete vedieť, ktoré marketingové taktiky a stratégie sú pre vás tie najvhodnejšie a ako ich implementovať do praxe? Ak áno, tak ste na správnom mieste. Ponúkame marketingové a e-commerce konzultácie na mieru. Čo to znamená? Na začiatku sa spolu detailne pozrieme na vašu firmu, produkty alebo služby, ktoré ponúkate, a na váš biznis ako celok. Zanalyzujeme váš trh a konkurenciu, zistíme, kto sú vaši ideálni zákazníci a ako k nim najlepšie preniknúť. Na základe toho vám navrhneme konkrétne marketingové taktiky a stratégie, ktoré sa vám najviac oplatia.

Konzultácie na mieru nie sú pre každého. Sú určené pre tých, ktorí sú ochotní investovať do svojho marketingu a chápu, že bez toho sa v dnešnej dobe nezaobídu. Či už potrebujete empatický pohľad na vaše aktuálne marketingové stratégie, nájsť nové príležitosti na rast, alebo hľadáte niekoho, kto vám pomôže implementovať konkrétne marketingové aktivity, sme tu pre vás. Konzultácie sú vždy prispôsobené práve vašim potrebám a cieľom. Všetko, čo budeme počas konzultácií riešiť, bude pre vás priamo použiteľné v praxi. Ak máte záujem o marketingové konzultácie na mieru, neváhajte nás kontaktovať.

Čítať viac
Konzultácie na mieru pre firmy a jednotlivcov
Odborné marketingové konzultácie na mieru

Témy, ktorým sa môžeme venovať

Odborné marketingové konzultácie na mieru
  • Jednoduchý audit web stránky
  • Jednoduchý audit e-shopu
  • Audit vybraných marketingových aktivít
  • Konzultácie na rozvoj podnikania
  • Konzultácie k používaniu jednotlivých online nástrojov (Meta, Google)
  • E-commerce konzultácie
  • Marketingové konzultácie
  • Konzultácie k webovej stránke
  • Konzultácie k e-shopu
  • SEO konzultácie
Čítať viac

Prečo si vybrať školenie v Madviso?

Individuálny prístup
Konzultácia bude šitá na mieru pre vás a pre potreby a úroveň vašich vedomostí.
Riešenie špecifických problémov
Konzultácie sú zamerané na riešenie vašich konkrétnych problémov alebo nejasností, s ktorými sa stretávate vo vašom podnikaní.
Praktické informácie
V rámci konzultácie získate príležitosť dozvedieť sa informácie od odborníkov z praxe.
Interaktivita a zapojenie
Počas konzultácie sa venujeme iba vám. Konzultácia prebieha formou dialógu, je interaktívna a aktívne komunikujeme na tému, ktorú potrebujete prebrať.
Flexibilita
Na termíne a čase konzultácie sa dohodneme individuálne (možné sú aj víkendové termíny). Konzultácie je možné realizovať v našich priestoroch v centre Bratislavy alebo prídeme k vám, prípadne sa môžeme spojiť online.
Dlhoročné skúsenosti
Lektori školenia majú dlhoročné skúsenosti v oblasti marketingu a správy reklamných kampaní na sociálnych sieťach pre rôznych klientov a školeniam sa venujú dlhodobo.

Vzdelávajte sa s nami

Mám záujem o školenie

Najčastejšie kladené otázky

Cena konzultácie v rozsahu 2 hodiny sa začína od 100 € bez DPH s prípravou na mieru. V prípade špecifických požiadaviek, vyššieho počtu účastníkov alebo nutnosti cestovať do vašej firmy mimo Bratislavu vám pripravíme cenovú ponuku na mieru.

Termín konzultácie si dohodneme individuálne podľa vašich časových možností. Školenie je možné realizovať aj počas víkendu.

Kapacita školenia v našich priestoroch je max. 1 – 2 účastníci, a to je tiež ideálny počet účastníkov. V prípade, že máte záujem o zaškolenie firemného oddelenia alebo väčšieho počtu účastníkov nás kontaktujte a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.

Na konzultáciu si doneste notebook s prístupom k potrebným nástrojom, uistite sa, že máte všetky heslá a prístupy. Nezabudnite si tiež zvedavé otázky a chuť učiť sa nové veci.

Parkovanie je možné pred budovou alebo v blízkosti v rámci spoplatnenej siete PAAS.

O lektorovi

Karol Woltemar

Konzultant & CEO

Som konzultant v oblasti marketingu, e-commerce a pre web, kde okrem poradenstva a školení riešim aktívne aj zlepšovanie procesu, audity, analýzy, budgeting a riadenie projektov. V oblasti mám už viac ako 20 rokov skúseností. Od roku 2002 sa venujem profesionálne IT, školeniam, online, tvorbe web stránok, SEO a marketingu od roku 2007. Založil som marketingovú agentúru Madviso, e-shop platformu Midasto a e-shop a predajňu so zameraním na cyklo a outdoor Trenujeme. Rád spolupracujem na zaujímavých projektoch a rozvíjam ich. Prešiel som svet na bicykli v rokoch 2013 – 2016 v rámci projektu World Bike Travel.

RECENZIE ŠKOLENÍ

Hodnotenia účastníkov

Matej Bies

Seminár bol super, pomohol mi naštartovať môj rozbiehajúci sa biznis. (Workshop – Sociálne siete pre e-commerce)

Alica Zajacová

Ďakujem za efektívny kurz FCB-marketingové kampane. Získala som viac než dosť informácií, na ktoré sme vedeli interaktívne reagovať a diskutovať, nakoľko školenie prebiehalo v malej skupinke. Odporúčam školenia Madviso.

Martin Jasenovec

Školenie na tému „Základy SEO“ bolo pre mňa prínosné, pretože som zistil, čo všetko ovplyvňuje vyhľadávanie, na čo netreba zabudnúť, keď spúšťam nový web a pod. Plus sme si ukázali na našich weboch, ako by sa dali niektoré funkcionality zlepšiť.

Dobrava Míčka

Výborné kurzy. Bola som a veľa mi to dalo. Najlepšie, čo som doteraz našla.

Yarka Svalekova

Vzácne informácie, super školiteľ, dobré tipy, malá interaktívna skupina. Teším sa na ďalšie školenia a odporúčam všetkým marketérom.

Lucia Veselová

Navštívila som školenie, ktoré sa volalo efektívny marketing e-shopov. Bolo doslova nabúchané informáciami, páčilo sa mi, že sa neriešili omáčky, ale išlo sa priamo k veci a zároveň sme mali priestor pýtať sa kopu otázok aj ohľadom našich vlastných e-shopov. Dozvedela som sa veľa nových informácií.

Juraj Šupák

Páčil sa mi individuálny prístup k jednotlivým účastníkom. (Workshop – SEO základy)

ŠKOLENIA NA MIERU PRE FIRMY

Naše školenia využili

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Podobné školenia

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás