Školenie – Nastavenie online nástrojov

Náročnosť
Začiatočník, mierne pokročilý
Vhodnosť
Firmy, jednotlivci, skupiny
Termín školenia
Individuálny po dohode
Dĺžka školenia
2 h/nastavenie jedného nástroja
Forma školenia
Prezenčná
Obsah školenia
Na mieru podľa vašich potrieb
Miesto konania
Leškova 8/podľa dohody
Školiteľ
Karol Woltemar
Cena školenia
od 200 €
bez DPH

POPIS ŠKOLENIA

Profesionálne nastavenie online nástrojov

Praktické školenie na mieru nastavenie online náastojov

Ste v online svete začiatočník a potrebujete pomôcť so základným nastavením online nástrojov ako sú Google Analytics, Google My Business, Google Search Console či Meta? Žiadny problém. Pripravili sme pre vás jedinečnú službu a zároveň školenie, počas ktorého vám vybraný online nástroj založíme (v prípade, že ho nemáte založený) a nastavíme vo vašej prítomnosti.

Okrem komplexne nastaveného nástroja získate aj informácie, ako postupovať pri jeho nastavení a na čo jednotlivé nastavenia slúžia. Výhodou je bezpečnosť vašich osobných a platobných údajov, ktoré nemusíte zdieľať. V závere školenia získate správne a odborne nastavenú vami vybranú online službu a možnosť spýtať sa otázky, ktoré vám v súvislosti s používaním danej platformy nie sú jasné.

Čítať viac
Praktické školenie na mieru nastavenie online náastojov
Nastavenie online nástrojov - školenie
Mám záujem o školenie

Pomôžeme vám s nastavením a vysvetlením týchto služieb

Nastavenie online nástrojov - školenie
  • Meta Business Suite
  • Facebook/Instagram/LinkedIn
  • My Google Business
  • Google Analytics/Google Search Console
  • Ecomail/Maichimp
  • Moz/Ahrefs
  • WordPress
Čítať viac

Prečo si vybrať školenie v Madviso?

Individuálny prístup
Školenie bude prispôsobené na mieru priamo pre vás a venovať sa budeme iba vám.
Riešenie špecifických problémov
Školenie je zamerané na riešenie konkrétneho problému – komplexného nastavenia vami vybranej online služby.
Praktické informácie
Získate praktické informácie o tom, ako správne nastaviť a efektívne využívať vybranú online službu.
Interaktivita a zapojenie
Táto služba a školenie v jednom vám prinesie interaktívne a praktické riešenie vášho problému. Celým priebehom vás budeme sprevádzať.
Flexibilita
Na termíne a čase školenia sa dohodneme individuálne (možné sú aj víkendové termíny). Školenie je možné realizovať v našich priestoroch v centre Bratislavy alebo prídeme k vám.
Dlhoročné skúsenosti
Lektor školenia má dlhoročné skúsenosti v oblasti komplexných online marketingových služieb pre rôznych klientov a školeniam sa venuje dlhodobo.

Vzdelávajte sa s nami

Mám záujem o školenie

Najčastejšie kladené otázky

Cena školenia sa odvíja od viacerých faktorov a začína od 200 € bez DPH za 2-hodinové školenie, počas ktorého vám nastavíme vami vybranú službu. V prípade špecifických požiadaviek, vyššieho počtu účastníkov alebo nutnosti cestovať do vašej firmy mimo Bratislavu vám pripravíme cenovú ponuku na mieru.

Termín školenia si dohodneme individuálne podľa vašich časových možností. Školenie je možné realizovať aj počas víkendu.

Kapacita školenia v našich priestoroch je max. 1 – 3 účastníci, a to je tiež ideálny počet účastníkov. V prípade, že máte záujem o zaškolenie firemného oddelenia alebo väčšieho počtu účastníkov nás kontaktujte a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.

Na školenie si doneste notebook s prístupom do vybranej online služby, pokiaľ ju ešte nemáte založenú, založíme ju spoločne. Nezabudnite si tiež zvedavé otázky a chuť učiť sa nové veci.

Parkovanie je možné pred budovou alebo v blízkosti v rámci spoplatnenej siete PAAS.

O lektorovi

Karol Woltemar

Konzultant & CEO

Som konzultant v oblasti marketingu, e-commerce a pre web, kde okrem poradenstva a školení riešim aktívne aj zlepšovanie procesu, audity, analýzy, budgeting a riadenie projektov. V oblasti mám už viac ako 20 rokov skúseností. Od roku 2002 sa venujem profesionálne IT, školeniam, online, tvorbe web stránok, SEO a marketingu od roku 2007. Založil som marketingovú agentúru Madviso, e-shop platformu Midasto a e-shop a predajňu so zameraním na cyklo a outdoor Trenujeme. Rád spolupracujem na zaujímavých projektoch a rozvíjam ich. Prešiel som svet na bicykli v rokoch 2013 – 2016 v rámci projektu World Bike Travel.

RECENZIE ŠKOLENÍ

Hodnotenia účastníkov

Matej Bies

Seminár bol super, pomohol mi naštartovať môj rozbiehajúci sa biznis. (Workshop – Sociálne siete pre e-commerce)

Alica Zajacová

Ďakujem za efektívny kurz FCB-marketingové kampane. Získala som viac než dosť informácií, na ktoré sme vedeli interaktívne reagovať a diskutovať, nakoľko školenie prebiehalo v malej skupinke. Odporúčam školenia Madviso.

Martin Jasenovec

Školenie na tému „Základy SEO“ bolo pre mňa prínosné, pretože som zistil, čo všetko ovplyvňuje vyhľadávanie, na čo netreba zabudnúť, keď spúšťam nový web a pod. Plus sme si ukázali na našich weboch, ako by sa dali niektoré funkcionality zlepšiť.

Dobrava Míčka

Výborné kurzy. Bola som a veľa mi to dalo. Najlepšie, čo som doteraz našla.

Yarka Svalekova

Vzácne informácie, super školiteľ, dobré tipy, malá interaktívna skupina. Teším sa na ďalšie školenia a odporúčam všetkým marketérom.

Lucia Veselová

Navštívila som školenie, ktoré sa volalo efektívny marketing e-shopov. Bolo doslova nabúchané informáciami, páčilo sa mi, že sa neriešili omáčky, ale išlo sa priamo k veci a zároveň sme mali priestor pýtať sa kopu otázok aj ohľadom našich vlastných e-shopov. Dozvedela som sa veľa nových informácií.

Juraj Šupák

Páčil sa mi individuálny prístup k jednotlivým účastníkom. (Workshop – SEO základy)

ŠKOLENIA NA MIERU PRE FIRMY

Naše školenia využili

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Podobné školenia

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás