Školenie – SEO pre copywriterov

Náročnosť
Začiatočník, stredne pokročilý
Vhodnosť
Firmy, jednotlivci, skupiny
Termín školenia
Individuálny po dohode
Dĺžka školenia
4 h
Forma školenia
Prezenčná
Obsah školenia
Na mieru podľa vašich potrieb
Miesto konania
Leškova 8/podľa dohody
Školiteľ
Karol Woltemar
Cena školenia
od 400 €
bez DPH

POPIS ŠKOLENIA

Čo sa na školení dozviete?

Školenie SEO pre copywriterov

Máte firemný alebo osobný blog? Chcete mať na vašej webovej stránke či v e-shope obsah, ktorý je správne optimalizovaný a pomôže vám dostať sa na vyššie priečky v organickom vyhľadávaní? Špecializované školenie na mieru pod vedením skúseného lektora vás pripraví na všetko, čo potrebujete vedieť o obsahovom SEO. Intenzívne štvorhodinové školenie SEO pre copywriterov je určené pre copywriterov, freelancerov, správcov a majiteľov webových stránok, marketérov, začínajúcich SEO špecialistov a marketingových nadšencov, ktorí by si radi osvojili teoretické a praktické znalosti o optimalizácii obsahu webových stránok pre vyhľadávače. Školenie je prínosné aj pre ľudí, ktorí spolupracujú so SEO špecialistami alebo s agentúrami a chcú zhodnotiť kvalitu dodávaných služieb. Radi privítame začiatočníkov i mierne pokročilých.

Školenie na mieru SEO pre copywriterov vám pomôže získať komplexný prehľad o optimalizácii obsahu na webe pre vyhľadávače. Naučte sa analyzovať kľúčové slová, nastaviť technické SEO parametre článkov, vhodne vyplniť meta údaje a formátovať texty na stránke tak, aby vyhoveli vašim čitateľom aj indexovacím robotom. Vďaka optimalizácii textového, obrazového a audiovizuálneho obsahu zlepšíte pozíciu vašej stránky vo výsledkoch vyhľadávania Google a rozšírite váš obsah medzi širšie publikum ľudí. Školenie na mieru je plné praktických ukážok, ktoré vám pomôžu pochopiť prácu so SEO a s analytickými nástrojmi. Po školení nasleduje diskusia. Počas nej vám pomôžeme vyriešiť problémy, s ktorými sa pri tvorbe a publikovaní obsahu stretávate v praxi.

Čítať viac
Školenie SEO pre copywriterov
4-hodinové školenie na mieru SEO pre copywriterov
Mám záujem o školenie

Témy, ktorým sa môžeme venovať

4-hodinové školenie na mieru SEO pre copywriterov
 • Dôležité informácie o optimalizácii obsahu pre vyhľadávače a faktoroch, ktoré ju ovplyvňujú
 • Ako fungujú vyhľadávače, ako prebieha indexovanie stránok a od čoho závisí umiestnenie stránky vo výsledkoch vyhľadávania
 • Predstavenie nástrojov na analýzu kľúčových slov, pochopenie vyhľadávacieho dopytu zákazníkov
 • Tipy na použitie kľúčových slov v texte a pravidlá ich umiestňovania
 • Formátovanie textového obsahu, návod na používanie základných HTML tagov pri práci s textom
 • Princípy budovania siete vnútorných odkazov
 • Zásady vypĺňania meta údajov, OG údajov, kategorizovania článkov, používania značiek a tvorby priateľských URL adries
 • Priblíženie „Black hat“ SEO techník a návod, ako predísť penalizácii vyhľadávačmi
 • Návod na prácu s Google Analytics, vyhodnotenie pozície vo výsledkoch vyhľadávania a návštevnosti
 • Základné zhodnotenie aktuálneho obsahu vašej webovej stránky
 • Novinky a trendy v optimalizácii pre vyhľadávače
Čítať viac

Prečo si vybrať školenie v Madviso?

Individuálny prístup
Školenie bude prispôsobené vašim potrebám, úrovni vedomostí a cieľom, ktoré chcete prostredníctvom SEO a copywritingu dosiahnuť.
Riešenie špecifických problémov
Školenie je zamerané na riešenie konkrétnych problémov, s ktorými sa stretávate vo vašom podnikaní so zameraním na SEO pre copywriterov.
Praktické informácie
Získate praktické znalosti, ako tvoriť optimalizovaný text a dosiahnuť zvýšenú organickú návštevnosť.
Interaktivita a zapojenie
Namiesto statických prezentácií bude školenie zahŕňať interaktívne časti, workshopové cvičenia, diskusiu a odpovede na vaše otázky.
Flexibilita
Na termíne a čase školenia sa dohodneme individuálne (možné sú aj víkendové termíny). Školenie je možné realizovať v našich priestoroch v centre Bratislavy alebo prídeme k vám.
Dlhoročné skúsenosti
Lektor školenia má dlhoročné skúsenosti so SEO pre rôznych klientov a školeniam sa venuje dlhodobo.

Vzdelávajte sa s nami

Mám záujem o školenie

Najčastejšie kladené otázky

Cena školenia sa odvíja od viacerých faktorov a začína od 400 € bez DPH za 4-hodinové školenie s prípravou na mieru. V prípade špecifických požiadaviek, vyššieho počtu účastníkov alebo nutnosti cestovať do vašej firmy mimo Bratislavu vám pripravíme cenovú ponuku na mieru.

Termín školenia si dohodneme individuálne podľa vašich časových možností. Školenie je možné realizovať aj počas víkendu. Vybrať si môžete ranné školenie v čase od 9:00 – 13:00 alebo poobedné školenie v čase od 15:00 – 19:00, prípadne v iných časoch.

Kapacita školenia v našich priestoroch je max. 1 – 3 účastníci, a to je tiež ideálny počet účastníkov. V prípade, že máte záujem o zaškolenie firemného oddelenia alebo väčšieho počtu účastníkov nás kontaktujte a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.

Na školenie si doneste notebook s prístupom do vašej webovej stránky/e-shopu a do Google Analytics. Nezabudnite si tiež zvedavé otázky a chuť učiť sa nové veci.

Parkovanie je možné pred budovou alebo v blízkosti v rámci spoplatnenej siete PAAS.

O lektorovi

Karol Woltemar

Konzultant & CEO

Som konzultant v oblasti marketingu, e-commerce a pre web, kde okrem poradenstva a školení riešim aktívne aj zlepšovanie procesu, audity, analýzy, budgeting a riadenie projektov. V oblasti mám už viac ako 20 rokov skúseností. Od roku 2002 sa venujem profesionálne IT, školeniam, online, tvorbe web stránok, SEO a marketingu od roku 2007. Založil som marketingovú agentúru Madviso, e-shop platformu Midasto a e-shop a predajňu so zameraním na cyklo a outdoor Trenujeme. Rád spolupracujem na zaujímavých projektoch a rozvíjam ich. Prešiel som svet na bicykli v rokoch 2013 – 2016 v rámci projektu World Bike Travel.

RECENZIE ŠKOLENÍ

Hodnotenia účastníkov

Matej Bies

Seminár bol super, pomohol mi naštartovať môj rozbiehajúci sa biznis. (Workshop – Sociálne siete pre e-commerce)

Alica Zajacová

Ďakujem za efektívny kurz FCB-marketingové kampane. Získala som viac než dosť informácií, na ktoré sme vedeli interaktívne reagovať a diskutovať, nakoľko školenie prebiehalo v malej skupinke. Odporúčam školenia Madviso.

Martin Jasenovec

Školenie na tému „Základy SEO“ bolo pre mňa prínosné, pretože som zistil, čo všetko ovplyvňuje vyhľadávanie, na čo netreba zabudnúť, keď spúšťam nový web a pod. Plus sme si ukázali na našich weboch, ako by sa dali niektoré funkcionality zlepšiť.

Dobrava Míčka

Výborné kurzy. Bola som a veľa mi to dalo. Najlepšie, čo som doteraz našla.

Yarka Svalekova

Vzácne informácie, super školiteľ, dobré tipy, malá interaktívna skupina. Teším sa na ďalšie školenia a odporúčam všetkým marketérom.

Lucia Veselová

Navštívila som školenie, ktoré sa volalo efektívny marketing e-shopov. Bolo doslova nabúchané informáciami, páčilo sa mi, že sa neriešili omáčky, ale išlo sa priamo k veci a zároveň sme mali priestor pýtať sa kopu otázok aj ohľadom našich vlastných e-shopov. Dozvedela som sa veľa nových informácií.

Juraj Šupák

Páčil sa mi individuálny prístup k jednotlivým účastníkom. (Workshop – SEO základy)

ŠKOLENIA NA MIERU PRE FIRMY

Naše školenia využili

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Podobné školenia

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás